SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Bankom dördüncü ayakta!

ALTILI GANYAN | 30.10.2019 09:00

Bankom dördüncü ayakta!

İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda 8 koşulu bir program var... Altılı ganyan, üçüncü koşudan itibaren start alacak. Önereceğimiz isimlerle günü kazançlı kılarız inşallah...

Veliefendi'de altılı ganyan, zorlu bir koşuyla start alacak... Son Bahar Büyük Handikap Koşusu ile başlıyoruz... 2800 metrede koşulacak bir çim yarışı... Çayıra bayılan BURAKŞAH, bende ilk sırada koşan isimdir. Gökhan Kocakaya pilotluğunda aynayı ilk sırada geçebilir. Bu arada başarılı pilot geçtiğimiz sezonki yarışın kazanan jokeyi olduğunu da hatırlatalım...

SILK ROAD SERİYİ SÜRDÜRÜR

Son iki yarışını kazanıp formunun zirvesinde olan SILK ROAD, seriye devam edebilir. Son iki yarışında da farklı jokeylerle piste çıkıp kazanmıştı. Bugün farklı bir jokeyle start alacak. Bomboş kilosuyla MAGNUS'u da yazıp bu güzel ayağı geçelim derim...

Tay yarışına geldi sıra. Tam bir kapalı kutu yarış... Safkanlar, her ne kadar sahada hazırlıklarına devam etse de ilk startlarında sıkıntılarla karşılaşabilirler.

O yüzden orijinleri ve sahadaki söylentilerini baz almakta fayda var. Benim kulağıma gelen isimler, BATMAN FIRTINASI, BABA ARON, CAPTAIN OF THE SEA, FİLANDOZ ve KINGDOM OF FIRE'ı yazıp bu eğlenceli yarışı geçelim derim.

Veliefendi'de çok iyi yarışlar var bugün... Nurullah Tolon'un anılacağı koşuya geldik. 2 yaşlı İngiliz taylarının Kısa Vade 7 yarışında; 7 kısrak sahne alacak.

Saflanlar, tırnaklarından geleni sahaya yansıtacaklar. Hepsine bol şans... Formunun zirvesinde olan LA QUERDA, etle tırnak gibi olduğu jokeyiyle start alacak LEGEND OF LOVE ve AUSRORA'yı yazıp İstanbul'daki tekimize doğru yol alılım...

TEMPO KOŞULARININ ÜSTADI...

Cazip bir ismi sizlere önereceğim... 3 yaşlı Arapların Şartlı 4 mücadelesinde; ÇİFTETELLİ'yi önereceğim. Sprinter yapısıyla yarışın başında alacağı avantajı sonlara kadar korur ve aynayı ilk sırada geçer diyorum. Tempo koşularının üstadı Saadettin Boyraz idaresinde ardına bakmaz diyorum...

Tabela yarışındayız. 3 yaşlı İngilizlerin Handikap 15 mücadelesinde 13 safkan birincilik için koyasıya bir yarış verecek. REY'in kötü gidişe bir dur demesini bekliyorum.

Son yarışını adeta yürüyerek kazanan BU DA BATOR, bomboş kilosuyla REACTIVE, idmalarını beğendiğim MYSTIC GREEN ve EFEHALİL'e şans verelim.

ZU HAT BUGÜN İYİ KOŞAR...

Veliefendi'de final kalabalık bir koşuya ev sahipliği yapacak. Grubun deneyimli isimlerinden ZU HAT, iyi günlerindeki yarışlarından birisini izletebilir. Kaliteli bir isim. DALLAS, sentetiğin başarılı isimlerinden.

Deneyimli pilotuyla beyaz bayrak-ayna yapabilir. Takip atım ALBANY, çimdeki başarısını sentetikte de gösterirse ayna yapabiir. Sevdiği pist ve mesafede; ESKAYRA, güçlü orijiniyle KEEP DANCING ve ŞİRİNİM'e birer çarpı atalım. Şansınız bol, kazancınız daim olsun.

 

 

İstanbul altılı ganyan şablonu

 

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 4  2  2  8  1  5
 6  1  7    2  6
 5  3  4    6  11
   4      8  2
   5      5  14
           9

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya