SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

1 Ocak İzmir altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 01.01.2021 11:43

1 Ocak 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, İzmir'de yapılacak koşularla devam edecek. İzmir at yarışlarına dair tahminler... Son dakika altılısı!

1 Ocak İzmir altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

Yeni yılın ilk altılısı Kocaeli'nde, ikincisi de İzmir'de koşulacak. İnşallah yeni yıla kazandırarak girer öyle de devam ederiz. Asist Analiz yarış ekibi tüm atçılık camiasına mutlu yıllar diler. Aksam seansı; Şirinyer Hipodromu'nda yapılacak koşularla güzelleşecek. Sahadan aldığımız son dakika bilgilerini siz değerli yarışseverler buluşturuyoruz. Kağıt, kalem hazırlansın... Kuponlar dolmaya başlasın...

İzmir altılısı; 18.00'de koşulacak Maiden mücadeleyle start alacak. Safkanların ayakları yere bassın. Maiden koşular, kapalı kutu yarışlar olduğu gibi bu ayakta koşacak isimlerin bu zamana kadar iyi günlerinde olmaması başlangıcı oldukça zorlu kıldı. Sahadaki arkadaşlardan gelen sıralamayı direk sizlerle paylaşmak istedik. GÖLGE KRAL, GÜNGÖR BABA, OĞLUMCAKO ve LEVENTHAN. Şans yanımızda olsun.

İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Başlangıcı orta mesafede yaptık. Ancak bu koşuda mesafe oldukça bir arttı. 4 ve yukarı İngilizlerin Şartlı 3 yarışı; 2100 metrede koşulacak. Nefes ve kondisyonunu artıran HASANEFE, yarış kazanacak kıvama geldi. Tam bir maraton koşucusu olan GÜRSUHAN, tabelanın abonmanı GO FOR THE AFTER aman ha ayrılmasın. Yeri kalan varsa; RECO ile ONUR'u da denesin.

Pistlerin tozunu attıran 4 yaşlı Arap tayları, 1400 metrede piste çıkacak. 6 safkanın birincilik mücadelesi vereceği koşuyu bizce kapatın. Tam H yapılacak ayak. Biz sıralamayı yapalım. Dileyen bunu baz alsın dileyen de HEPSİ önerimizi... GÖKÇESTAR, SON MAHSUL, AHMET ALİ, KULDOSTU, BİLİRKİŞİ, YEĞENİM TOPRAK.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Ulan ne yazdık be diyenler korkmasın. Bankomuzu açıklıyoruz. 3 yaşlı İngilizlerin Şartlı 3 yarışı; 1400 metrede koşulacak. Dişilere mahsus koşuda 5 kısrak birincilik mücadelesi verecek. Son yarışını kazanıp moral depolayan FAIRYLIKE, sevdiği pist ve mesafede winner jokeyiyle kazanma alışkanlığını sürdürür. İzmir'deki sığınma limanımız; FAIRYLIKE!

Bir Maiden yarışı geride bırakmanın sevincini yaşarken tabela ayağında da karşımıza çıktı. İlk grubun aksine daha performanslı isimler sahne alacak. Ayırt etmek daha kolay oldu. Ancak kapalı kutu koşular olduğunu hatırlatmakta fayda var.

SIĞINMA LİMANIMIZ DÖRDÜNCÜ AYAKTA

Son yarışında fotoda geçilen TOYGU, yeter artık deyip Maiden'a veda eder diyoruz. Safkan bağıra bağıra geliyor. Bize sadece yazmak kaldı. Maidenların gediklisi haline gelen OĞUZ ŞAH ile GÖNLÜMÜN EFENDİSİ'ne de birer çarpı atmakta fayda var gibi.

Saatler 20.30'u gösterdiğinde Şirinyer Hipodromu'nda kapanışı yapacağız. 4 ve yukarı Arapların Şartlı 2 yarışı; 1900 metrede koşulacak. 9 arıkan birincilik mücadelesi verecek. VASEEM, BÜTÜNAY, OVAKAYA ve TUĞTEKİN'i yazıp içlerinden birisinin gelmesini bekleyelim.

1 Ocak 2020 tarihinde; Şirinyer Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 3  2  3  4  6  8
 4  9  5    4  3
 7  3  1    8  6
 5  4  4      1
 6  8  2      
     6      

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya