SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

1 Ocak Kocaeli altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 01.01.2021 08:43

1 Ocak 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Kocaeli'nde yapılacak koşularla devam edecek. Kocaeli at yarışlarına dair tahminler... Son dakika altılısı!

1 Ocak Kocaeli altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

Yeni yıldan herkese merhaba... 1 Ocak 2021'in ilk yarışı; Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda yapılacak koşularla start alıyor olacak. Yeni yılın; yeni umutlar ve yeni kazançlar sağlaması dileğiyle... Asist Analiz yarış ekibi olarak 1 Ocak Cuma günü koşulacak Kocaeli altılısını iyi etüt ettik. Kağıt, kalem hazırsa yılın ilk altılısını analiz etmeye başlayalım.

14.30 koşulacak Handikap 16 yarışında; 4 ve yukarı İngiliz atları sahne alacak. Dişilere mahsus koşuda; 9 arıkan 1500 metrede birincilik mücadelesi verecek. Eküri desteğini yanına alan LADY OF KANEKO, numarayı kapabilir.

KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Rehabilete sürecine giren MADAM CHERNOBYL, son iki yarışını bugün unutturabilir. Formda LADY LIPA, güçlü kan hattıyla INNOCENT GHOST ile NIKKI RUN'a birer çarpı atıp güne sağlam bir başlangıç yapalım.

3 yaşlı İngilizlerin Maiden mücadelesi, 1400 metrede koşulacak. Başlangıç ayağında olduğu gibi bu yarışta da dişi safkanlar start alacak. Kazanacak kıvamda olan DUTY BEAUTY, bugün şeytanın bacağını kırabillir. Yine Maidenların gediklisi haline gelen ANCK SUNAMUM, tırnağının ucunda olan GIANT GALLOP ile ANNEMANNEM'i ayırmadan yazın...

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Kocaeli altılısını teksiz oluşturduk ancak. Alternatif tekimizi de hazırlamayı ihmal etmedik. 4 yaşlı Arapların Şartlı 4 mücadelesi 1500 metrede koşulacak. Son yarışını sert grupta kazanan TOPUKLU EFEM, bugün de bu alışkanlığını sürdürebilir. Sahadaki arkaşlar devamı gelir dedi. Bize de yazmaktan başka çare kalmadı. İstanbul dışına ilk kez çıkan AĞRI ŞAHI, startta oyalanmazsa; son iki yarışını unutturabilir.

Pistlerin deneyimli isimler; Şartlı 4 mücadelede sahne alacak. 5 ve yukarı Arap atlarının 1400 metredeki yarışında; birbirinden kaliteli 6 safkan birincilik için koşacak. Şablonlarımızın olmazsa olmazı BABAARİF, totosuna bir zafer daha ekleyebilir.

BABAARİF GÜNE NEFES ALDIRABİLİR

Günü nefes aldıracak isimlerden birisi BABAARİF'tir. Favorimizin en ciddi rakibi; TOROSDAĞI olabilir. Son yarışında yakın ara geçilen kalite arıkan, etle tırnak gibi olduğu pilotuyla numarayı kapabilir. Son olarak RUSDAMAT'a da bir çarpı atılabilir.

Tabela koşusu, ikinci ayağın devamı niteliğinde olacak. 3 yaşlı İngilizlerin Maiden mücadelesine ANGEL OF HONOUR'ı yazarak başlayalım. Safkan Maidenların gediklisi oldu. Bu deneyimi kazanmışken numarayı kimselere bırakmaz diyoruz. Güçlü kan hattıyla MERI GOLD, ilk kez start olacak olsa da sahada söylentisi olan AYDOLU ile KUMRU'ya birer çarpı atıp kapanışa geçelim.

BORALTAN ARTIK KÖTÜ KOŞMAZ!

Kartepe Hipodromu'nda final ayağı; günün en kalabalık yarışına ev sahipliği yapacak. Şartlı 2 mücadelede; 14 kısrak sahne alacak. 1400 metrede koşulacak yarışa; BANKIZ'ı yazarak başlayalım. Eküri destekli EĞİLCE, takip atımız KAİNATIM, kötü koşma gibi lüksü kalmayan BORALTAN ile KIZILYAR, formda ÇAĞLAYANŞELALE ve GONCA'ya da yer verip Kocaeli'de ikramiyenin hayallerini kurmaya başlayalım.

1 Ocak 2020 tarihinde; Kartepe Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 8  4  6  3  2 12
 6  1  1  6  9  4
 9  5    5  3  5
 5  2      7  7
 1          8
           6
          11

 

Okuyucu Yorumları

1 Yorum
Nell
01 Ocak 2021 11:51

Kardeşim çok güzel analiz etmişsin eline emeğine saglik

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya