SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

1 Şubat Şanlıurfa altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 01.02.2021 16:02

1 Şubat 2021 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Şanlıurfa'da yapılacak koşularla devam edecek. Şanlıurfa at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

1 Şubat Şanlıurfa altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

1 Şubat Pazartesi günü Bursa'da başlayan altılı ganyan heyecanı; akşam seansında yapılacak Şanlıurfa yarışlarıyla sona erecek.

Bursa'da koşulacak at yarışlarında umduğunu bulamayan yarışseverler için bomba tahminlerden oluşan bir Şanlıurfa şablonu hazırladık. Asist Anali yarış tahmincileri, kafa kafaya verdik ikramiyeye giden yolun şifrelerini sizler için derledik. Kağıt kalem hazırsa; Şanlıurfa altılısına başlıyoruz.

İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

8 koşulu bir Şanlıurfa programı bizleri bekliyor. Altılı ganyan heyecanı; 18.30'da koşulacak Maiden mücadeleyle start alacak. Dişilere mahsus yarışta; 4 yaşlı Arap tayları piste çıkacak.

Maiden koşular kapaşı kutu yarışlardır. Biz sahadaki kondisyoner arkadaşlara kulak verdik. KOÇAŞ KIZI, ZEYNO SULTAN, HOŞGÜLHAT, NAZLI GÜZEL, KIZLAR SİVRİSİ, ŞAKİR KIZI'na birer çarpı atıp Şanlıurfa altılısına kalabalık bir başlangıç yapalım.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

5 ve yukarı Arapların Şartlı 4 yarışında; 12 arıkan, 1900 metrede birincilik mücadelesi verecek. Nefes ve kondisyon yönünden güçlenen VESYSELBABA, yarış kazanacak kıvama geldi. Bu safkan bizde ilk önde koşar. Kötü gidişe bir dur deme zamanı gelen MAZLUM AĞA, bu kez startta problem yaşamazsa TAŞRALI, güçlü kan hatlarıyla KEŞTEBATA, REİSOĞLU ve POYRAZATEŞİ'ni bütçeler el verdiği ölçüde yazın.

Altııya; Maiden mücadeleyle başladık, aynı heyecanı üçüncü ayakta da yaşayacağız. Sahadaki söylentileri ve orijinlerine bakarak; MEDUSA, KIZLAR GÜZELİ, KÜÇÜKSUNA ve GELİBOLU YILDIZI'na şans vermekte karar kıldık.

SIĞINMA LİMANIMIZ: ROTA FINISH

Günün tek kupalı yarışı; dördüncü ayakta koşulacak Eyyübi Belediye Başkanlığı mücadelesine ev sahipliği yapacak. Kısa Vade 6 yarışı; 1400 metrede koşulacak. 3 yaşlı İngiliz taylarının piste çıkacağı mücadelede; bankomuzu açıklayacağız. Formuyla göz dolduran ROTA FINISH, bugün bir beyaz bayrak-ayna yarışı izletebilir. Şanlıurfa altılısındaki sığınma limanımızı; ROTA FINISH olarak belirledik.

Tabela ayağına geldi sıra... 4 ve yukarı İngiliz atlarının Handikap 16 yarışında; 16 arıkan birincilik mücadelesi verecek. Kalabalık yarışta eküri desteğini yanımıza alarak başlayalım.

GUVEN HAN, ŞANLIURFA'DA KUPON BIRAKMAZ!

TINASOĞLU, sert binicisiyle numarayı kimselere bırakmaz. Formuyla göz dolduran CUPIDS ARROW, takip atımız GÜVEN HAN, kazanırı olan SHADOW MAN ile sahadan kulağımıza çalınan BABA ARON'a da birer çarpı atıp kapanışa geçelim.

Saatler 21.00'i gösterdiğinde; Şanlıurfa'da finali yapacağız. 4 yaşlı Arap taylarının sahne alacağı Handikap 14 mücadelede; 18 arıkan boy gösterecek. MEMOCANDIR, KIRATIN, FAYSALMİRZA BEY, HİLVAMLIM, URFA KRALI ve CANPOLATHAN'a yer verip tahminlerimizin isabet sağlamasını bekleyelim.

SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ!

1 Şubat 2021 tarihindeki Şanlıurfa at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 5  7  8  4  2  1
11  4  6    8  4
 3 11  7   11 12
 7  8  3    3  5
 4 12      7 11
  9  6       13

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya