SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

10 Aralık İzmir at yarışı tahminleri! İzmir altılısı!

ALTILI GANYAN | 10.12.2020 11:30

10 Aralık Perşembe günü altılı ganyan heyecanı, İzmir'de yapılacak koşularla devam edecek. Ücretsiz İzmir at yarışı tahminleri... Son dakika altılısı!

10 Aralık İzmir at yarışı tahminleri! İzmir altılısı!

10 Aralık Perşembe günü, Kocaeli'nde başlayan altılı ganyan heyecanı, akşam seansında İzmir yapılacak yarışlarla devam ediyor olacak. Asist Analiz olarak iki hipodroma da iyi hazırlandık. Sahadan gelen son dakika bilgileri ışığında iddialı bir şablon oluşturuldu. Haydi nokta atışı tahminlerle günü kazançlı kılmaya çalışalım...

İzmir Şirinyer Hipodromu'nda 9 koşulu bir programı var. Bu da iki altılı ganyan heyecanı demek... Saatler 18.00'de yapılacak 2 yaşlı İngilizlerin Kısa Vade 8 mücadelesinde; birbirinden başarılı safkanlar yer alacak. Kitvak Koşusu'nda ikramiyeyi kazanacak tay, paranın yanında kupayı da ahırına götürecek.

İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Son üç yarışını kazanan BRAVE RUNNER, çimden kuma geçişte sıkıntı yaşamazsa muhteşem serisine bugün de devam edebilir. Kocaeli ve Bursa'da müthiş performanslar sergileyen MENDOZA, İstanbul'dan sonra İzmir kaba kumuna çıkacak. Safkanın ilgilileri, Halis Karataş tercihiyle AGF'de zirveye tırmanmış. Favorimizin en ciddi adayıdır. Ardından CRAZY LION, GURME ve DÖKERBOSS'u da ekleyelim...

İzmir'de iki bankolu bir şablon hazırladık... Haydi ilkini açıklayalım... Uzun zaman sonra İzmir kaba kumuna çıkacak olan ILDIR BEYİ, winner jokeyini de yakalamışken aynayı kimselere bırakmaz görüşündeyiz. İzmir'deki sığınma limanlarımızdan birisi de bu safkandır. İki bankolu İzmir akşamında ilk bakomuz ILDIR BEYİ!

İKİ BANKOLU ŞİRİNYER ALTILISI!

3 yaşlı İngilizlerin Kısa Vade 7 yarışı; 1400 metrede koşulacak... Nefes ve kondisyon yönünden harika durumda olan BABA AVCI, sert binicisiyle fotonun en ciddi adayıdır. Sprinter yapısıyla KING CHA CHA, Halis Karataş tercihiyle AGF'de liderliği ele alan PREMIUM MOVER ile PETER PAND DREAM'i de yazıp ikinci bankomuzu açıklamaya geçelim.

Şirinyer'de günün en önemli koşusuna geldi sıra... Kubilay Koşusu, günün en yüksek ikramiyeli yarışı olacak. Yarış hayatında 18 kez start alıp 12 kere kazanan KUZEY YAĞMURU'nun totosuna bir birincilik daha eklememesi için hiçbir neden yok! Bu da ikinci bankomuz!

KAPANIŞTA 'GERGİN'LİK ÇIKABİLİR!

Tabela ayağındayız. Bugün İzmir'de iki banko verdik zaten son iki koşuyu biraz kalabalık tutalım bari... 1200 metrede yapılacak Maiden koşuda; BİLİRKİŞİ, GÖKÇEMELEK, ERTÜRKER, SEYREK, ŞEBNEM HANIM ve TAÇBAŞ'tan birisinin kazanmasını bekliyoruz. Mümkün mertebe ayırmadan yazın...

İzmir'de kapanış; Lozan Koşusu'yla yapacağız. 4 ve yukarı Arapların G3 yarışında; 12 safkan 1400 metrede piste çıkacak. KARDEŞCAN, ÖZBİLDEN, BİLDENHAN, GOLDEN KING, ALPTUĞHAN, ARSLANTURBO, GERGİN ve GÜLÜŞLÜ'yü yazalım. Neredeyse kapadık, dileyen HEPSİ yapsın...

İzmir ikinci altılı tahminleri...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 2  5  2  6  1  9
 7    4    8  6
10    1    3  3
 4    7    9  5
 3       10  1
         4  2
           4
          11

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya