SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

10 Kasım Salı Ankara at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 10.11.2020 10:01

10 Kasım Salı günü altılı ganyan heyecanı, 75. Yıl Hipodromu'nda yapılacak koşularla start alacak. Ankara son dakika at yarışı tahminleri...

10 Kasım Salı Ankara at yarışı tahminleri

Ülkemizde; 10 Kasım Salı günü at yarışı heyecanı, Ankara ve Kocaeli illerinde yapılacak koşularla devam edecek. Gündüz seansında; 75. Yıl Hipodromu olacak. Sahadan arkadaşlarla yaptığımız fikir alışverişleri neticesinde; iddialı bir şablon hazırladık. Şansımız bol, kazancımız daim olsun...

75. Yıl Hipodromu'nda; atılı ganyan Maiden koşuyla start alıyor olacak. 3 yaşlı Arap tayları; 1200 metrede sahne alacak. Maidenların gediklilerinden birisi olan AYZA HANIM, kazandığı tecrübeyi zaferle sonuçlandırabilir.

ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

İlk yarışında startta oyalansa da koşuya adapte olmayı başaran TEKİNZADE, favorime en ciddi aday olur. Tabelaya abonman olan MİSKİN, iyi durumda olan BÜYÜK KENAN ayrımsız yazılsın. ALBİLGİN ile DEFNEYAPRAĞI da yeri kalanlara önerimizdir.

Başlangıcı kalabalık yaptık. Devamı da geldi. 3 yaşlı İngiliz taylarının Handikap 15 mücadelesinde; 7 kalite safkan start alacak. Ayrım yapamadım. Ben bu ayağı kapadım. En sürpriz hangi sonuç olacaksa onu beklemeye koyulacağım. Bende HEPSİ!

AYZA HANIM, SON KEZ MAIDEN KOŞAR!

Ankara'da zorlu koşular kadar oldukça keyifli yarışlar da yaşanacak. 2 yaşlı İngiliz tayları; 1200 metrede piste çıkacak. Bu ayağı da kapadım. Riske girmeyelim derim. Ankara'daki bankoma oldukça güveniyorum. O yüzden ilk ayağı kalabalık geçtim. Çok uzattık! Bende bu ayak da; HEPSİ!

'Ulan ne yazdın be' diyenler olacaktır. Artık at sayısını ve bütçeyi düşünmemiz gerekir. 4 ve yukarı yaşlı Arapların Kısa Vade 6 yarışında; SELKUT'a çarpı atarak başlayalım. Yarışın en yüksek handikap puanına sahip olan kaite safkan, bugün finişi ilk sırada geçip kazanma duygusunu yeniden yaşayabilir.

SELKUT'A UYGUN RAKİPLER!

Grubun ağır sıkletli isimlerinden biri olsa da ÇAKMAKŞAH, sert binicisiyle aynayı zorlayabilir. Son olarak ONURLUEFE'yi de ekleyelim derim.

Dördüncü ayakta; üç isme şans verdik. Tabelada bu rakam iki olacak... 2200 mesafede koşulacak Handikap 21 yarışında; ELOIN diyorum. Safkan son yarışında; sonlarda doldurup aynaya yıldırım gibi bir giriş yaptı. Bugün de kazanma alışkanlığını devam ettirebilir. Favorime rakip olsa olsa SECRET BLOOD olur. Bu iki isim bu ayak için yeterli olur.

TEKİM RAKİPLERİNİ "DÖVER"

Ankara 75. Yıl'da kapanış zorlu olsa da tekimizi bu ayakta kullanmaya karar verdik. Harika performansıyla izleyenleri kendisine hayran bırakan DÖVER, bugün de rakiplerine göz açtırmaz. Kalite safkan winner pilotuyla bu rakipleri fena DÖVER! Şeytanımız bol olsun.

10 Kasım Salı günü; 75. Yıl Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Ankara ikinci altılı tahmini...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 8  H  H  5  4  2
 6      1  3  
 5      3    
 2          
 1          
10          

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya