SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

10 Kasım Salı Kocaeli at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 10.11.2020 10:41

10 Kasım Salı günü altılı ganyan heyecanı, akşam seansında Kartepe'de yapılacak koşularla devam edecek. Kocaeli son dakika at yarışı tahminleri...

10 Kasım Salı Kocaeli at yarışı tahminleri

10 Kasım Salı günü; altılı ganyan heyecanı Kocaeli yapılacak koşularla devam edecek. Gündüz seansında Ankara'da umduğunu bulamayan yarışseverler, şanlarını akşam Kartepe'de denesin derim. Kocaeli'ye geniş bir altılı hazırladık. Yüksek ikramiyeli bir Kocaeli akşamının olmasını bekliyorum... Şansımız bol, kazancımız daim olsun.

Saatler 19.00'u gösterdiğinde; 4 ve yukarı Arap atları piste çıkacak... 1200 metrede koşulacak yarışa; TEKFORDTEYFİK'i yazarak başlayalım. Son yarışında; adaptasyon sorunu yaşayan başarılı safkan, iyi bir hazırlık dönemi geçirdi. Sıkıntılarından arındı... Son koşusunun izlerini silebilir.

KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Sprinter yapısıyla ATİK ATİK, takip atım TUĞALP ile formda ATLIBEY ayrımsız yazılsın. CANIMBABAM, KELEŞHAN ve UÇANBİLGİN de kuponlarda yer alsın derim.

Günün en kalabalık yarışkarından birisi.. 1800 metrede koşulacak yarışta; 16 kısrak yer alacak. 3 ve yukarı İngilizlerin mücadelesine KOMSHU ile başlayalım. Safkan oldukça iyi durumda. Her zamanki gibi koşarsa aynayı ilk sırada geçebilir.

KUMA YATKIN ORİJİNLİ POWERBANK

Uzunların başarılı temsilcisi ANITA BLAKE, kötü koşma şansı kalmayan CORAL ROSE, kuma yatkın orijiniyle POWERBANK ve sert binicisiyle YAZLALI'yı yazalım. Yeri kalanlar; İSTANBUL ATEŞİ ile BELENUS'u da eklesin. Kalabalık yarış, geçişlerde problemler olabilir... At yazmaktan kaçmayın...

Üçüncü ayak; Maiden koşuya ev sahipliği yapacak. 3 yaşlı Arap taylarının mücadelesinde; DALGALI YELE, ŞENKARDEŞ, CİVANPEHLİVANI ve YAĞIZ ABİ'den birisi kazanıp yarış hayatındaki ilk zaferini yaşayabilir.

SIĞINMA LİMANIMIZ: MAGIC ROCK!

Yazdık yazdık; tekimizi açıklamaya geldi sıra... 1400 metredeki Kısa Vade 8 yarışında; 9 tay start alacak. Benim sığınma limanım; Kocaeli'de MAGIC ROCK olacak. Başarılı tay, winner jokeyi Mehmet Kaya ile çıktığı gibi yarışı bitirir diyorum. Beyaz bayrak-ayna yapmasını beklediğim MAGIC ROCK; banko!

Tabela ayağında; alternatif bir tek önereceğim... FATİHİN GÜLÜ; Kocaeli'nin winner safkanlarından... Musa Kemal Ceylan ile harika bir uyum yakaladı. Bugün de kazanma alışkanlığını sürdürebilir. FATİHİN GÜLÜ, Kocaeli'deki tek adaylarımdan birisi. Favorime rakip ise olsa olsa; KARAMÜRSELLİ olur...

FATİHİN GÜLÜ SERİYE DEVAM EDER!

Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda finali; Şartl 3 yarışıyla yapacağız. 4 ve yukarı Arapların mücadelesinde; GÜRGÜR BABA, BİR ÖMÜR, ÇOK YAKIN, HERGELE, ASTEROİD, YURTTAY, MUTLULUK GÖZYAŞI, KIZILTUĞ ve GEDİZKAYA'yı yazıp bekleyişe koyulalım. Geniş bir şablon oldu ama yapacağımız nokta atışlarıyla yüksek bir ikramiyeyi cebe koyarız diyorum.

10 Kasım Salı günü; Kartepe Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 3  1  6  7  1  2
 5 10  4    2  3
10 11  2      8
 1  9  5      7
 6  2        5
11  8       11
 8  6       16
          10
           6

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya