SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

10 Şubat Bursa altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 10.02.2021 10:18

10 Şubat 2021 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Bursa'da yapılacak koşularla devam edecek. Bursa at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

10 Şubat Bursa altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

10 Şubat Çarşamba günü altılı ganyan heyecanı, Bursa'da yapılacak at yarışlarıyla start alacak. Asist Analiz yarış ekibi olarak iddialı bir Osmangazi şablonu hazırladık. Tahminlerimiz; sahadan gelen bilgiler ışığında oluştu. Son dakika Bursa altılımız sizlerle...

Osmangazi Hipodromu'nda 7 koşulu bir program bizleri bekliyor olacak. 15.00'te koşulacak Handikap 17 yarışıyla Bursa altılısı start alacak. 4 yaşlı Arap tayları, 1900 metrede sahne alacak. Dişilere mahsus koşuda; 11 kısrak birincilik mücadelesi verecek Ayakları yere düz bassın.

BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Başlangıç ayağını günün en zorlu koşusu olarak görüyoruz. Formda isimlerin yanında performansı sorgulanan isimler de yarışta yer alacak. Dikkat! ÖZGEYEL çok iyi durumda. Safkan son yarışını rahat kazandı. Eğer bugün pisti yadırgamazsa kazanma alışkanlığını sürdürebilir. Moralli safkanlar; ÇAĞLAYANŞELALE, MISS SULTAN, AŞKYOLU'nu da aman ha yazın. Yeri kalanlar; MALATYA GÜLÜ, CİHANIN OĞLU ve MERVE PRENSES'e de birer çarpı atsın.

4 yaşlı Arap taylarının Şartlı 4 mücadelesi, 1400 metrede koşulacak. Sprinter yapısıyla GAFFARBEY, kazanma alışkanlığını bugün de sürdürebilir. Son startında yarışseverin güvenini boşa çıkarmayan ZEKAİBEY, sahada söylentisi olan KOPANKIYAMET ile BARLIKEFE'ye de yer vermenizi tavsiye ederiz.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Üçüncü ayak, 3 yaşlı İngiliz taylarının Şartlı 3 yarışına ev sahipliği yapacak. 1800 metrede yapılacak koşuda; 7 arıkan birincilik mücadelesi verecek. SARI MERMİ, son 4 yarıştır yakın aralarla geçildi.

İlgilileri apranti indirimine gitti. Bu kez şeytanın bacağını kırıp totosuna bir birincilik ekleyebilir. Favorimiz. Takip atımız CHARLIEBOY'u yazmaya devam edeceğiz. Elbet kazanacak. Moralli LEBRON ile sahadan kulağımıza çalınan CANO CANO'ya birer çarpı atalım.

SARI MERMİ, ŞEYTANIN BACAĞINI KIRAR!

Geldik; Bursa şablonuna nefes aldırmaya... 5 ve yukarı Arap atlarının Kısa Vade 7 yarışında; 8 kalite safkan birincilik mücadelesi verecek. Mesafe; 1400 metre... Bu mesafenin winner ismi; TOROSDAĞI, bugün de kazanma alışkanlığına devam eder. Sözü uzatmanın anlamı yok! Banko!

Tabela ayağı; gün en uzun mesafe yarışına ev sahipliği yapacak. 4 ve yukarı İngiliz atlarının Şartlı 5 koşusu, 2100 metrede düzenlenecek. Dişilere mahsus koşuda; apranti kardeşlerimiz at binecek. LADY LIPA, KÖREBE ve LADY OF KANEKO ayırmadan yazılsın.

TOROSDAĞI, BU SENE HİÇ GEÇİLMEDİ! BANKO!

Osmangazi Hipodromu'nda kapanışı Maiden mücadeleyle yapacağaız. 3 yaşlı İngiliz tayları 1200 metrede ilk yarışını kazanmak için piste çıkacak. LIGHTHOUSE KEEPER, DİPMEN, LEONARD, KANATLI ve PRINCE BORAN'dan birisinin kazanıp Maiden'a veda etmesini bekliyoruz.

10 Şubat 2021 tarihindeki Bursa at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ!

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 6  7  1  1  7  4
 1  9  4    1  1
11  4  5    5  3
 7  1  7      8
 5          5
 8          
10          

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya