SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

10 Şubat İstanbul altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 10.02.2021 11:08

10 Şubat 2021 tarihinde altılı ganyan heyecanı, İstanbul'da yapılacak koşularla devam edecek. İstanbul at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

10 Şubat İstanbul altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

10 Şubat Çarşamba günü Bursa'da başlayan altılı ganyan heyecanı, akşam seansında yapılacak İstanbul at yarışlarıyla sona erecek. Velifendi Hipodromu'nda koşulacak yarışlarıyla iyi bir şekilde analiz ettik. Asist Analiz yarış ekibi olarak son dakika İstanbul tahminlerimizle; ikramiyeye giden yolun şifrelerini sizler için derledik.

İstanbul'da 9 koşulu bir program bizleri bekliyor olacak. Biz tahminlerimizi ikinci altılı ganyana göre yaptık. 18.30'da koşulacak Handikap 14 mücadelesiyle ikinci altılı ganyan start alıyor olacak. 4 yaşlı Arap taylarının 1500 metrede boy göstereceği mücadelede; 11 arıkan birincilik mücadelesi verecek. Dişilere mahsus koşuda; İLSUM, ESENNUR, TANRIKIZ, RUBİN ROYAL, ÇEKEÇEKE ve HAVZALI'ya yer verip İstanbul altılısına başlangıcı yapalım.

İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Veliefendi'de heyecan, tay yarışıyla devam edecek. Prıvate Tender adına düzenlenen koşuda; 3 yaşlı İngiliz tayları sahne alacak. Şartlı 1 mücadelede; 10 arıkan ilk yarış birincilik mücadelesi verecek. Safkanların ayakları yere düz bassın. İlgililerine de hayırlı olsun. İstanbul'da kırılma noktası Halis Karataş olacak. Sihirbaz'ın artık favori atları getirme zamanı geldi. GIANT DREAM; bizde banko!

İstanbul'da iki tekli bir şablon hazırladık. İlkini açıkladık diğerini de tabela ayağına bıraktık. 3 yaşlı İngiliz taylarının Şartlı 3 yarışı, 2000 metrede koşulacak.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Dişilere mahsus yarışta; 8 kısrak birincilik mücadelesi verecek. Yarış hayatına Sadettin Boyraz idaresinde başlayan ve beyaz bayrak-ayna yapan UNIQUE BELLA, winner jokeyiyle aynayı ilk sırada geçebilir. Kocaeli'nden kazanarak gelen LEMONADE, tabelanın abonmanı POWERFUL MASTER, güçlü kan hattıyla ASAPOS ile QUEEN OF DARKNESS'a bütçeler el verdiği ölçüde yazalım.

4 ve yukarı Arap atlarının Kısa Vade 8 yarışı, 1200 metrede koşulacak. Ayağa; kuponlarımızın olmazsa olmazı; GUSTAV'a çarpı atarak başlayalım. Formda ekürisinin desteğini de yanına almasını beklediğimiz GUSTAV'dan bir beyaz bayrak-ayna yarışı bekliyoruz. Kalite isimlerin mücadelesinde; OĞLUM SERKAN, LOKUM OĞLU, KAMUS ve DUMAN'a da çarpı atıp İstanbul'daki diğer sığınma limanımızı açıklamaya geçelim.

İSTANBUL'DA İKİ TEKLİ GÜN!

İstanbul altılısında ilk tekimizi tay yarışında kulladık. İkincisi için de aynı yola başvurduk. Halis Karataş'ı kırılma noktası olarak gördük ve iki bankomuzu da Sihirbaz'ın bineceği atlardan yana kullandık. GIANT DREAM'in ardından MAMBA FOREVER'ın da aynayı ilk sırada geçeceğini düşünüyoruz. İkinci bankomuz; MAMBA FOREVER!

Veliefendi Hipodromu'nda kapanışı, Handikap 15 mücadelesiyle yapacağız. Günün en kalabalık yarışında; 18 arıkan totosuna bir birincilik daha eklemek için piste çıkacak. 4 ve yukarı İngiliz atlarının 1400 metrede piste çıkacağı koşuda; LEWANDOWSKI, CELALİYE, KIND OF BLUE, HAPPY ME, REGAMOUR, ROCKY FORK MNM, YELLOW LEGEND, ERGİN KHAN ve FİLANDOZ'u bütçeler dahilinde değerlendirin. Bol şans...

SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ!

10 Şubat 2021 tarihindeki İstanbul at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 2  3  4  2  8  5
 7    7  5   10
 4    8  4   14
 8    5  3    4
 5    3  1   13
 1          3
           8
          15
          16

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya