SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

11 Aralık İstanbul at yarışı tahminleri! İstanbul altılısı!

ALTILI GANYAN | 11.12.2020 09:34

11 Aralık Cuma günü altılı ganyan heyecanı, İstanbul'da yapılacak koşularla devam edecek. Ücretsiz İstanbul at yarışı tahminleri... Son dakika altılısı!

11 Aralık İstanbul at yarışı tahminleri! İstanbul altılısı!

11 Aralık Cuma günü; Bursa'da başlayan altılı ganyan heyecanı, akşam seansında İstanbul yarışlarına sahne olacak. Asist Analiz yarış ekibi olarak 9 koşulu Veliefendi programına iyi hazırlandık. İkinci altılı tahminlerimizle günü kazançlı kılmak en büyük dileğimiz. Şeytanımız bol olsun...

Saatler 18.00'i gösterdiğinde; Veliefendi'deki altılı ganyan heyecanına bizler de ortak olacağız. 4 ve yukarı Arapların Handikap 16 yarışında; 9 deneyimli isim sahne alacak. Kuponlarımızın olmazsa olmazı; ÖZDOĞA son iki yarıştır beklentilerimizi karşılayamadı. Kalite safkan için güven tazeleme zamanı...

İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Son yarışında startta oyalansa da öndeki grubu yakalamayı başaran DİZDARIM, bu sorunla karşılaşmazsa; fotoyu tehdit edebilir. Nefesini koruyabilirse sonlarda etikili gelmesini beklediğim UÇAN ABLA, aranın ardından yarış görüp tabela yapan ALTIN SUYU ce ALOYSHA'yı da ekleyip güne güzel bir başlangıç yapalım.

Uzundan kısaya geçiş yaptık. 3 yaşlı Arap taylarının Handikap 15 mücadelesi; 1200 metrede koşulacak. Takip atımız MUZOBABA, formdayken ilk sıradan yazılsın. Performansını yarış geçtikçe artıran BANGIRBANGIR geliyorum diyor.

KAZANACAĞIM DİYE "BANGIRBANGIR" BAĞIRIYOR

Aman ha çarpıyı eksik etmeyin. Tempo koşularının üstadı; Sadettin Boyraz idaresinde start alacak BEŞKAZALI, iki buçuk aylık aranın ardından start alacak olsa da; iyi idman yiyen FARANELLİ ile YALAZALP'e de şans tanıyalım deriz.

Geldi sıra; tay yarışına... Başarılı aygır; Mountain Cat adına yapılacak koşuda; 11 tay start alacak. 1300 metredeki yarışta; LIGHTHOUSE KEEPER, HEMAN, HARBOUR MASTER, BLACK STRAWBERRY ve SUNLIGHT beşlisini ayrımsız yazmanız önemle tavsiye edilir.

ALTILIMIZI ULUDAZ ÜZERİNE KURDUK!

İstanbul'da sığınma limanımızı açıklamaya geldi sıra... İstanbul sentetiğinin başarılı isimlerinin start alacağı koşuda; biz ULUDAZ'ı rakiplerinden önde gördük. Grubun en tecrübeli ismi; sert binicisiyle rakiplerine göz açtırmaz diyoruz.

Veliefendi'deki sığınma limanımızı açıkladık; bir de alternatif tek adayımızı belirtelim dedik. 3 yaşlı İngilizlerin Handikap 17 mücadelesi; 2000 metrede koşulacak. Formuyla maşallah dedirten GREEN SHADOW, etle tırnak gibi olduğu jokeyi Burak Averbak önderliğinde aynayı ilk sırada geçebilir. Alternatif tek arayanlara önerimiz; GREEN SHADOW'dur. Sigorta isteyenler; KIZIL YAĞIZ ile LAST IMPACT'i de bir düşünsün.

BARUTEFE, BOMBAYI PATLATIR

İstanbul'da kapanış oldukça kalabalık olacak. ACARTÜRK koşmayacak. ALEMİN KRALI, ASLANSÜTÜ, DESPOT, BARUTEFE, EFKARLIEFE ve PRENSES MONTANA'yı yazıp keyifli İstanbul akşamına noktayı koyalım.

11 Aralık Cuma günü; Veliefendi Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

İstanbul ikinci altılı tahminleri...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 8  4  5  3  1  1
 3 13  3    2 11
 7  7  2    3  2
 4  5 11      8
 6 10  9      3
           6

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya