SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

11 Ocak Şanlıurfa altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 11.01.2021 16:14

11 Ocak 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Şanlıurfa'da yapılacak koşularla devam edecek. Şanlıurfa at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

11 Ocak Şanlıurfa altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

11 Ocak Pazartesi günü; Bursa'da başlayan altılı ganyan heyecanı, akşam seansında koşulacak Şanlıurfa yarışlarıyla devam ediyor olacak. Bursa'da umduğunu bulamayan yarışseverler için; adrese teslim bir Şanlıurfa altılısı hazırladık. Kağıt kalem hazırsa; programı incelemeye başlıyoruz...

Saatler 18.00'i gösterdiğinde; Şanlıurfa'da altılı ganyan heyecanı start almış olacak. 5 ve yukarı Arapların Şartlı 3 yarışında; 14 safkan sahne alacak. 1800 metredeki birincilik mücadelesine; CATCH MONEY'i yazarak başlayalım. Tabelanın abonmanı son yarışında yakın ara geçildi. Şeytanın bacağını kırıp potoyu önde geçebilir.

ŞANLIURFA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Yine tırnağının ucunda olan AYŞEROSE, kötü koşma lüksü kalmayan HARZEMŞAHLI ile güçlü orijiniyle REİSOĞLU'nu yazalım. Ekonomik oynayanlar için bu dörtlü yeter. İkramiye arayanlar; GEDİZKAYA, BİLGİNKADİR, ÜNDEĞER ve MELİKHAN'a da birer çarpı atsın. Şanlıurfa'daki at yarışlarına bu şekilde hızlı bir giriş yapmış olduk. Şans yanımızda olsun.

Geldik Maiden mücadeleye... 3'ü ilk olmak üzere toplam 15 safkan piste çıkacak. Dişilere mahsus koşuda; 4 yaşlı Arap tayları sahne alacak. Sahadaki söylentileri ve orijinleri itibarıyla BİR UÇAN, DERİNNİSA, TALİŞMAN, HİSARKIZ, TUMBULİLK ve BENEKLİ KIZ'ı ayrımsız yazalım.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Zorlu Şanlıurfa bülteninde sıra geldi sığınma limanımızı açıklamaya... 4 ve yukarı Arapların Handikap 14 mücadelesi; 1700 metrede koşulacak. Takip atımız; MAZLUMZÜLFİKAR, nefes ve kondisyon yönünden oldukça iyi duruma geldi. Sahadaki arkadaşlar, safkan hakkında güzel sözler sarf etti. Biz de zorlu Şanlırfa bülteninde sığınma limanımız olarak MAZLUMZÜLFİKAR'a sığındık.

Çok erken yaşta aramızdan ayrılan apranti kardeşimiz; İsmail Çizik adına düzenlenen yarışta; 4 ve yukarı Arap atları sahne alacak.

KIRIM AY YİNE YÜZÜMÜZÜ KARA ÇIKARMAZ!

1400 merede koşulacak Şartlı 5 mücadelede; formuyla göz dolduran ve son yarışından bizleri yanıltmayan KIRIM AY ile ayağı doldurmaya başlayalım. Ardından sıkıntılarından arınan YUTANGİRDAP, güçlü orijiniyle ÇİVİCİ, tabelanın abonmanı CİBEK OĞLU ile PİRSUS'u yazıp beklemeye koyulalım. Çizik Ailesi'nin bir kez daha başı sağ olsun...

Tabela ayağı, altılıya giren ikinci Maiden mücaledeye ev sahipliği yapacak. Maiden yarışlar kapalı kutu koşular olduğu için bu ayakları kalabalık geçerim. Bence siz de öyle yapın. GÜLHATÇE, AYNURABLA, ATİKÇİÇEĞİ, GÜZELHAT ve KÜÇÜK MİZGİN; bütçeler el verdiği ölüçüde ayrımsız yazılsın.

SIĞINMA LİMANIMIZ; MAZLUMZÜLFİKAR!

Geldik Şanlıurfa'da finali yapmaya... 4 ve yukarı İngilizlerin 2100 metrede vereceği birincilik mücadelesi; kalabalık bir koşuya ev sahipliği yapacak. 18 safkan totosuna bir birincilik daha eklemek için piste çıkacak. GÜVEN HAN, TATVAN BEYİ, COMANDENTE, FRIZER, SHADOW MAN, YÜZATLI ve ANATOLIAN STORM'u yazıp en yüksek ganyana sahip olan safkanın gelmesini beklemeye koyulalım.

11 Ocak 2020 tarihindeki Şanlıurfa at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 9  2  9  4  5  7
 5  4    9  2  3
 7 13    3  1 16
13  8    2  6  8
 1 14    7  9  6
 3  1       14
 4         15
12          

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya