SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

11 Şubat İzmir altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 11.02.2021 10:31

11 Şubat 2021 tarihinde altılı ganyan heyecanı, İzmir'de yapılacak koşularla devam edecek. İzmir at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

11 Şubat İzmir altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

Ülkemizde; 11 Şubat Perşembe günü altılı ganyan heyecanı, İzmir'de koşulacak at yarışlarıyla start alacak. Şirinyer Hipodromu'nda; 6 koşulu bir program bizleri bekliyor olacak. Asist Analiz yarış ekibi olarak; İzmir altılısına çok çalıştık. Kafa kafaya verip banko ve bombalar çıkardık. Sahadan gelen bilgiler ışığında son dakika İzmir altılısı hazırladık. Kağıt kalem hazırsa; haydi şu tahminleri yapalım...

İzmir'de altılı ganyan heyecanı, 15.00'te yapılacak Şartlı 3 mücadeleyle start alacak. 4 ve yukarı İngiliz atlarının sahne alacağı koşu, 2000 metrede yapılacak. 2021'e harika başlayan kalite safkan OCIUS, aynayı ilk sırada geçip totosuna bir birincilik daha ekleyebilir. İyi ellerde hazırlanan GALYALILAR, bugün özlediği birinciliğe kavuşabilir.

İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Uzunların başarılı temsilcisi ARKANSAS SOUL, güçlü orijiniyle MAGIC APPLE ile nefes ve kondisyon yönünden güçlenen WELLBORN'ü bütçeler el verdiği ölçüde değerlendirin. Takip atlarımız; EL PATRON ile URLA ZAMANI'nı da yazıp İzmir at yarışları tahminlerine kalabalık bir başlangıç yapalım...

3 yaşlı İngiliz taylarının 1400 metrede piste çıkacağı Handikap 15 yarışında; 6 arıkan birincilik mücadelesi verecek. İZMİRİN DAĞLARI, son startında gerek bizim gerekse yarışseverlerin sığınma limanı olmuştu. Finişi üçüncü sırada geçebilen kalite safkan, bugün güven tazelemek için piste çıkacak. Bizde ilk sırada koşar. Dileyen tek yazsın. Sağlam geçmek isteyenler; AŞAN BABA ile ADAHAN'a da birer çarpı atsın.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

İzmir'de iki bankolu bir şablon hazırladık. İlk tekimizi üçüncü ayakta koşulacak Handikap 21 yarışında kullanmaya karar kıldık. 4 ve yukarı Arap atları, 1900 metrede piste çıkacak. Formuyla göz dolduran ALGANHAN, bugün de aynayı kimselere bırakmaz... Kalite safkan, winner pilotu Bekir Mert Mırık idaresinde çıktığı 5 yarışta da fotoyu kimselere bırakmadı. Seri bugün de devam eder.

4 ve yukarı İngiliz atlarının Şartlı 5 yarışı, 1600 metrede koşulacak. 6 arıkanın vereceği birincilik mücadelesinde kazananı aradık; bulamadık... Bu ayak bizde kapalı... HEPSİ diyelim içimiz rahat bir şekilde yarışı izleyelim...

İZMİR'DE İKİ TEK, BİR HEPSİ! VAR MI BÖYLESİ?

Şirinyer'de keyifli bir altılı ganyan heyecanı yaşanacak. İki tekli bir İzmir altılısı hazırladığımızı belirtmiştik. İlkini açıkladık sıra geldi ikincisine... 4 yaşlı Arap taylarının yer alacağı Şartlı 4 mücadelesi 1400 metrede koşulacak. Aprantilere mahsus koşuda; süratli stiliyle GÖKÇESTAR birinci gelir diyoruz. Başarılı tay, günün geçilmezlerinden birisi olur.

İzmir'de kapanışı; tay yarışıyla yapacağız. 3 yaşlı İngiliz taylarının start alacağı Maiden mücadele, 1400 metrede koşulacak. Sahadaki söylentileri ve orijinlerine bakarak; KOÇ VOLKAN, DARK RUNNER, FIRE OF VICTORY, TIME, ARKADAŞ ve HİKMET AĞA'yı çarpısız bırakmayın.

SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ!

11 Şubat 2021 tarihindeki İzmir at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 2  5  5  H  1  7
 1  1        3
 5  4        4
 4          9
10          2
 6          5
 8          

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya