SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

11 Şubat Şanlıurfa altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 11.02.2021 11:29

11 Şubat 2021 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Şanlıurfa'da yapılacak koşularla devam edecek. Şanlıurfa at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

11 Şubat Şanlıurfa altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

11 Şubat Perşembe günü İzmir'de başlayan altılı ganyan heyecanı, akşam seansında Şanlıurfa'da koşulacak at yarışlarıyla sona erecek. Doğu yarışları hedef altılılarımız oluyor. Asist Analiz yarış ekibi olarak kafa kafa verip bankolar ve sürprizler çıkardık. Sahadan gelen bilgiler de analizlerimize eklenince ortaya iddialı bir Şanlıurfa altılısı çıktı.. Kağıt kalem hazırsa; son dakika tahminlerimize başlayalım.

Şanlıurfa'da 7 koşulu bir program var. Saatler; 18.30'u gösterdiğinde altılı ganyan heyecanı start alacak. 4 yaşlı Arap taylarının 1700 metrede sahne alacağı Şartlı 3 yarışında aprantiler at binecek.

ŞANLIURFA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Dişilere mahsus mücadelede; 12 kısrak birincilik için piste çıkacak. Ayağı kalabalık tutmakta fayda var. Kafadan yatmayalım. DİLANCAN, DİCLE RÜZGARI, DİZDARGÜLÜ, ATİKBEY KIZI, GELİBOLU YILDIZI, GÜN GELİR VE UZAK ABLA'yı bütçeler el verdiği ölçüde ayırmamaya özen gösterelim.

Kupon doldurmaya kalabalık başladık aynı şekilde devam edeceğiz. Bugün Şanlıurfa iyi ikramiye dağıtır. Şans da yanımızda olursa; cepleri dolduracağız. 4 ve yukarı İngiliz atları, 1800 metrede boy gösterecek. Şartlı 5 yarışı; 18 safkanın birincilik mücadelesine ev sahipliği yapacak. Tabelanın abonmanı CHEAT, özlediği birinciliğe bugün kavuşabilir.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Eküri destekli BABA ARON, kalabalık yarışta alacağı destekle fotoya uzanırsa kimse şaşırmasın. Sahada söylentisi olan TATVAN BEYİ, kötü gidişe dur deme zamanı gelen AMEDYE, sert binicisiyle HIZLI HAN, güçlü orijiniyke GÜVEN HAN ile moralli EYÜPŞAH'a da birer çarpı atalım.

Hazır mısınız? Şanlıurfa'da günün kalesini açıklıyoruz... 5 ve yukarı Arap atlarının Handikap 15 yarışı, 1400 metrede koşulacak. Nefes ve kondisyon yönünden kendisini bulan ELMASINKIZI, Ferit Yardımcı idaresinde fotoyu kimselere vermez. Banko!

SIĞINMA LİMANIMIZ: ELMASINKIZI

Günün en keyifli mücadelelerinden birine geldi sıra... Balıklı Göl Koşusu'nda 15 arıkan sahne alacak. 5 ve yukarı Arap atlarının Kısa Vade 8 yarışı, 1700 metrede yapılacak. Formuyla göz dolduran CİBEK  OĞLU, gözümüzde rakiplerinden birkaç adım öndedir.

Ardından günün bomba adayı MİHRİBANKAYA'ya bir çarpı atın; sıkıntı yaşamayın. Tabelanın abonmanı OVA KARTALI, moralli BEYZA SULTAN, TAŞRALI ve CATCH MONEY'e de bütçeniz el verdiği ölçüde yer verin.

Tabela ayağında; 3 yaşlı İngiliz tayları sahne alacak. 12 safkan Maiden'dan çıkmak için mücadele edecek. Bu yarışlar kapalı kutu yarışlar olsa da; işi sizler için kolaylayacak bir tahmin yaptık.

WIN GREEN WIN, SON KEZ MAIDEN KOŞAR!

Yeni yılda; Diyarbakır-Adana-Şanlıurfa pistlerinde sahne alıp hepsinde de dördüncü olan WIN GREEN WIN, özlediği birinciliğe kavuşur. Tek önerecektik. Ancak sahadaki arkadaşlar, YUSUFUM için çok iyi şeyler söyledi. WIN GREEN WIN'in yanına ne olur ne olmaz sigorta niyetine YUSUFUM'u ekledik.

Şanlıurfa'da kapanışı; Handikap 15 mücadeleyle yapacağız. 1300 metrede 18 arıkanın yer alacağu yarışta; ERKEN GELEN NİSA, CANGUVEN, ÖZÜN, HOVARDA ve MÜHENDİS'i ayırmadan yazalım. Bu beşli arasında geçecek birincilik mücadelesi kazananı belirler.

SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ!

11 Şubat 2021 tarihindeki Şanlıurfa at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 6  2  1  1  8  6
 5 13    5 10  1
 8  7    7   11
 4 12   14   18
 1 17   11    9
 9 11    3    
11  3        

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya