SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

12 Aralık Adana at yarışı tahminleri! Adana altılısı!

ALTILI GANYAN | 12.12.2020 10:45

12 Aralık Cumartesi günü altılı ganyan heyecanı, Adana'da yapılacak koşularla devam edecek. Ücretsiz Adana at yarışı tahminleri... Son dakika altılısı!

12 Aralık Adana at yarışı tahminleri! Adana altılısı!

Altılı ganyan heyecanı, 12 Aralık Cumartesi günü Şanlıurfa'da start alıp Adana'da devam edecek ve İzmir'de son bulacak. Şanlıurfa'da koşular zorlu... Umduğunu bulamayan yarışsever, hiç endişelenmesin Adana için iddialı bir şablon hazırladık. 9 koşu bir program var ve biz bütün hazırlığımızı ikinci altılıya göre yaptık. Şeytanımız bol olsun...

Saatler 14.30'u gösterdiğinde Yeşiloba'daki altılı heyecanına ortak olacağız. Tempo koşularının ağırlıkta olduğu bir yarış günü olacak. 3 yaşlı Arap taylarının Handikap 15 mücadelesi; 1200 metrede yapılacak. Formuyla göz dolduran HAZİNEM'in totosuna bir birincilik daha eklememesi için hiçbir neden yok!

ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

HAZİNEM; yarışsever gibi bizim de banko adayımız. Ancak son startında oyalanmasına rağmen birincilik mücadelesinin içine kendisini atan ŞEF NURİ, tempo koşularının üstadı Sadettin Boyraz idaresinde start alacak AĞAMSIN, sürpriz adayımız NEFERTAY ile BÜYÜKKALE'yi yazıp başlangıcı sağlam yapalım.

Adana'da günün tek uzun mesafe yarışı ikinci ayakta koşulacak. Şartlı 5 mücadelede; 3 ve yukarı İngiliz atları 1900 metrede boy gösterecek. Kısa mesafenin başarılı ismi KARADERVİŞ, nefesini koruyabilirse kazanmayı hatırlayabilir. Rehabilitye dönemini geride bırakan KING DADAŞ, iyi ellerde hazırlanan MY PRIDE, moralli THE BEST OF TIME, takip atımız ESKAYRA ile BASRALI'yı da deneyelim.

NALAKOŞAN BOMBA ETKİSİ YAPAR!

Mesafe, azaldı... Uzundan ortaya düştü. 3 yaşlı İngilizlerin Handikap 15 mücadelesi, 1500 metrede koşulacak. Kalite safkan, PAMPHYLIA iki yarış sonra kazanmayı hatırlayabilir. Güçlü pedigrisiyle NALAKOŞAN ve LİDER'i de yazıp güne befes aldıracağımız dördüncü ayağa geçiş yapalım.

Adana'da oldukça cazip isimler önerdik. Tekmizi de cazip bir safkandan yana kullandık. 4 ve yukarı Arap atlarının boy göstereceği yarışta; pistlerin deneyimli isimleri sahne alacak. 1200 metredeki koşuda; ALTINONUR diyoruz. Safkan, tabelanın abonmanı... Çıkışta sıkıntı yaşamazsa; yarışın başında numarayı alıp finişe kadar korur diyoruz. Bankomuza da güveniyoruz.

ADANA'DA CAZİP TEK: ALTINONUR

Tabela ayağı, 4 yaşlı Arapların Handikap 16 mücadelesine sahne olacak. Formda isimlerin boy göstereceği koşuda; ekip olarak SİLVERTAY, ATILGAN KURUŞ, YILMAZ HOCA ve YEŞİLKALE dörtlüsünden birinin aynayı ilk sırada geçmesini bekliyoruz.  

Yeşiloba Hipodromu'nda kapanışı; Maiden yarışla yapacağız. AKINZADE, GÖLGE, BLACK METAL, KING CAN, KURTULUŞUM ve KINGS IMPACT'ten birisinin kazanığ ilk yarış zaferini kazanmasını bekliyoruz. 12 Aralık Cumartesi günü; Yeşiloba Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Adana ikinci altılı tahminleri...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4.ayak  5. ayak  6. ayak
 6  4  2  7  2  1
 7  5  7    1  3
 2  2  6    7  2
 3 11      6  4
10 10        7
   7        5

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya