SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

12 Aralık Şanlıurfa at yarışı tahminleri! Şanlıurfa altılısı!

ALTILI GANYAN | 12.12.2020 10:02

12 Aralık Cumartesi günü altılı ganyan heyecanı, Şanlıurfa'da yapılacak koşularla start alacak. Ücretsiz Şanlıurfa at yarışı tahminleri... Son dakika altılısı!

12 Aralık Şanlıurfa at yarışı tahminleri! Şanlıurfa altılısı!

12 Aralık Cumartesi günü altılı ganyan heyecanı; Şanlıurfa, Adana ve İzmir'de illerinde düzenlenecek koşularla devam edecek. Şanlıurfa'da at yarışlarına dair kazandıran tahminlere ücretsiz olarak Asist Analiz farkıyla ulaşabileceksiniz. Sahadan gelen bilgiler ışığında hazırlanan şablonumuz aşağıdaki şekilde oluşmuştur.

Saatler; 11.45'i gösterdiğinde Şanlıurfa altılı ganyan heyecanı yaşanacak. 3 ve yukarı İngilizlerin Şartlı 3 mücadelesinde; 11 safkan start alacak. 1400 metre mesafedeki yarışta; ayrım yapamadık. Urfa'da zorlu bir yarış günü bizleri bekliyor olacak. Her safkanın kazanma şansı var. HEPSİ ile başladık.

ŞANLIURFA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

İkinci ayak; Maiden yarışa ev sahipliği yapacak. 2'si ilk kez olmak üzere toplam 15 tay birincilik mücadelesi verecek. İki aylık ara veren ve iyi bir idman temposunun ardından start alacak UÇANBULUT hakkında iyi duyumlar aldık. Sahadaki arkadaşlar 'ama ha' deyip uyarılarda bulundu. Başımızla beraber dedik ve kuponumuza ekledik.

Sürprizlere gebe koşular bizleri bekliyoruz. Bize de bunu yapsa yapsa DEDE GOBAK yapar dediler. Bir 'eyvallah' da bu at için dedik. Ardından ÜSTAD SAYIN ile FERDOCAN'ı da biz ekledik.

JAMES, SÜRATİNİ KONUŞTURUR!

İlk ayağı kapamak belimizi büktü. Kalabalık ve sürat koşusu olan Handikap 16 yarışını iki isimle geçebildik. El değiştirdikten sonra yeni mecarasına çabuk adapte olan JAMES, bugün fotoyu önde geçebilir. Tanıdığımız ve güvendiğimiz safkan, rakiplerinden birkaç adım önde... Ardından kondisyonunu bulan MÜHENDİS ile DAR SOKAK'a da birer çarpı atalım derim.

2 yaşlı İngiliz atları 1200 metrede piste çıkacak. Handikap 13 mücadelesinde; 13 tay boy gösterecek. Şansımız bol olsun. Şanlıurfa'da geniş bir altılı yaptık. Banko budur diyemiyoruz ancak alternatif bir tek adayımız oluştu.

AHMETLİ'Yİ YAZIN, AYAĞI SİGORTA EDİN!

Harika formunu son koşusunda birincilikle taçlandıran THIS IS MY GIRL'ün bugün de seriye devam edeceğini düşünüyoruz. Kupon bütçesini; yarı yarıya düşürebilir. Güvenimiz tam ama pisti yadırgar falan biz yanına AHMETLİ'yi de ekleyelim...

Yaza yaza geldik mi tabela yağına... 3 yaşlı Arap tayları, yarış hayatlarındaki ilk birinciliği tatmak için piste çıkacak. Hepsinin ayakları yere düz bassın. KERİMMİM, ABANIZ CEYLANI ve GÜNTAY BİR'den birisinin kazanıp Maiden'dan çıkmasını bekliyoruz.

KIRMIZIBAHÇE KAPANIŞI YAPAR...

Şanlıurfa'da devirli bir altılı bizleri bekliyor gibi. Yarışlar kalabalık, gruplar da oldukça denk. Biz yine de nokta atışları yapmak için dersimize iyi çalıştık. Final ayağında; 4 yaşlı Arap tayları sahne alacak. KIRMIZIBAHÇE, ULUAT, VEYSELBABA, VARNA, ERAY BABA, ESENTEPELİ ve CANDARBEY sıralamasını bütçeniz dahilinde değerlendiriniz...

12 Aralık Cumartesi günü; Şanlıurfa Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 H  7 10  9  8 11
   1 11 10  9  7
   8  3    5  9
   3       13
          14
          10
           4

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya