SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

12 Ekim Bursa Osmangazi son dakika at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 12.10.2020 09:44

Ülkemizde; altılı ganyan heyecanı 12 Ekim Pazartesi günü Bursa ve Elazığ'daki koşularla devam ederken Osmangazi Hipodromu'na dair son dakila at yarışı tahminleri burada.

12 Ekim Bursa Osmangazi son dakika at yarışı tahminleri

Yurt içinde; altılı ganyan heyecanı Bursa ve Elazığ'da koşulacak yarışlarla devam ediyor olacak. Tüm hazırlığımızı Osmangazi'deki altılıya göre yaptık. 15.00'te koşulacak Kısa Vade 6 mücadelesiyle ikinci altılı ganyan başlıyor olacak. Şans, yanımızda olsun...

Bursa Osmangazi'de çim yarışları beklenmedik sonuçlar doğurabiliyor. İlk ayaktan yatmayalım diye başlangıcı biraz kalabalık tuttum. Oynayanlara da tavsiye ederim. Gelelim koşuya...

SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

TSARİGRAD, Ankara'dan formda geliyor. İlk çarpıyı bu safkana atarak başlayalım. Tam bir sprint atı olan BENLİ SULTAN, ilk yarışında iyi izlenimler veren KAPANKAYA, tabelanın abonmanı AYLİZ, güçlü orijinli YAHYABEY GÜLÜ, formda SİNOPLU MERVE ile OĞLUM SERKAN'ı deneyin derim.

Zorlu başlangıcın ardından sıra geldi; ikinci ayağa... WANHEDA, bende ilk sırada koşan safkan. Son yarışında; oldukça sert bir grupta yer aldı. Kendine uygun rakipleri de yakalamışken aynayı ilk sırada geçebilir. Sahada söylentisi olan EL CAMİNO, eküri destekli ÇUN, formda EYÇIENS ve sprinter yapısıyla THAMES bütçeler el verdiği ölçüde şablonlara yazılsın.

GÜNÜN KALESİ: SPREAD THE JOY!

Yazdık yazdık; güne nefes aldıralım artık. Son yarışında startta oldukça fazla oyalanan SPREAD THE JOY, bu problemi tekrarlamazsa; aynayı ilk sırada geçecektir. Sert binicisi Tolga Yıldız idaresinde; benim Bursa'daki sığınma limanım olacaktır. Banko.

Mesafe iyece arttı. Maratoncu isimlerin start alacağı yarışta; formuyla göz kamaştıran LIVE THE MOMENT, seriyi sürdürebilir. Bu isim; alternatif tek adayım. Sağlamcılar ÇAKIRIN KIZI ve LATIKA'yı da kuponlara ekleyebilir.

OSMANGAZİ'DE BABA MUZO GEÇİLMEZ!

Tabela ayağına uzun mesafelerin iddialı ismi; BABA MUZO'yu yazarak başlayalım. Safkan takip atlarımdan birisi. Oldukça da iyi durumda. Şayet; elini rahatlatmak isteyenler banko da yazabilir. Son yarışında iyi bir görüntü sergileyen MORTODELA ile BURAKŞAH da denenebilir.

Altılı ganyana giren tek kum yarışı; kapanışta koşulacak Maiden mücadele olacak. KERVANKIRAN, AL FUGARA, ALTINKURUŞ, BARLIKEFE ve KOÇMAN; kazanırı olan isimler. 12 Ekim Pazartesi günü; Osmangazi Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Bursa ikinci altılı tahmini...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 4  4  9  1  2 11
 1  7    2  9  8
 7  6    6  4  9
 6  2        2
 2  3        4
 3          
 8          

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya