SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Kosova Ateşi son kez Maiden koşar!

ALTILI GANYAN | 12.09.2019 18:30

Kosova Ateşi son kez Maiden koşar!

Altılı ganyan heyecanı sabah Ankara'da düzenelenen koşularla başladı... Akşam seansında ise İzmir Şirinyer'de koşulacak 8 yarışla devam ediyor olacak.

İzmir'de hava ve pist koşulara elverişli... Hiçbir sıkın yı yok... Tahminlerimizle inşallah kazancınıza kazanç katarız... Sonuçta; at koşar baht kazanır...

ALTILI GANYAN 3. KOŞUDAN BAŞLAR

Şirinyer'de altılı ganyan, heyecanı üçüncü koşuyla start alıyor olacak. 4 yaşlı Araplar'ın Handikap 16 mücadelesinde; 9 safkan birincilik mücadelesi verecek. Çetin geçecek bir yarış olacak. Şimdiden söyleyeyim sürpriz sonuçlar doğurabilir.

HANIM HANIM ile başlayalım derim. Sert gruplarda koştu ve yaptığı tabela içi koşularla bu yarışta ipi göğüsleyeceği düşüncesindeyim. Sevdiği mesafede ZORMÜZEYYEN'siz şablon yapmayın!

Son yarışında hayal kırıklığı yaratan FAVORİ KIZ, bugün kendini affettirebilir. Eküri destekli GÜLÜŞLÜ, formda BAĞLAM ve KAİNATIM'ı yazıp bu zorlu ayağı geçelim derim.

ÇAVŞİN KUPON BIRAKMAYABİLİR

İkinci ayağa geldik... Formda birçok safkanın yer aldığı bu koşuda da at yazmaktan kaçamadım... LADY MORAL, son yarışını rahat kazandı. Seriye devam edebilir. Çayıra bayılan KARAVAŞ, güne bir bomba bırakmasını beklediğim ÇAVŞİN, sprinter yapısına uygun jokeyiyle KAYALARLI ve DESTROYER kazanırı olan isimlerdir.

Henüz yarış kazanamamış 2 yaşlı İngiliz taylarını mücadelesine sahne olacak bir koşu... 9 safkan mücadele edecek... Maiden koşulardaki başarısıyla ön plana çıkan Sinan Özen, bugün KOSOVA ATEŞİ'ne binecek... Safkanın durumu da gayet iyi... Bu ikilinin kazanacağı düşüncesindeyim. Sahada olan arkadaşlar safkanın da çok iyi olduğu bilgisini ilettiler. Banko diyorum.

Günün en yüksek ikramiyeli koşusuna geldi sıra... Babakuruş Koşu'su... 5 safkanın yer alacağı koşuda; Türkiye'nin tekini yıktım. GÜMBÜRGÜMBÜR, 9 yaşında bir safkan, son iki koşusunu kazanmış olabilir ancak. Son birinciliğinin ardından daha 5 gün geçti. Ben bu yarışta; KRAL ARTUR ve ARSLANTURBO'yu daha şanslı görüyorum. Sıralamayı bu ikili belirler...

EKONOMİK KUPONLARA ŞUBARTAY

Tabela ayağında; ŞUBARTAY ile başlayalım derim. Orijin itibarıyla mükemmel bir at ancak son dönemde yarış kazanamadı. Safkan son yarışının ardında 2,5 ay dinlendirildi. Sorunlarından arındırıldı. Bende; ilk koşan at. Ekonomik kuponlar tek yazabilir. Sigorta etmek isteyenler; DALİCİM VE ESER'i yazabilirler.

Şirinyer Hipodromu'ndaki son koşuya gelecek olursak; RAY OF SUNSHINE, RUN FOR DERYA, GÜZELAT ve ŞİRİNYER GÜZELİ'ni yazalım. Şansınız bol, kazancınız daim olsun...

 

1. ayak 2. ayak 3. ayak 4. ayak 5. ayak 6. ayak
 9  7  5  3  9  2
 5  1    4  1  3
 6  5      2  1
 1  4        6
 2          
 7          

 

tutar: 50,40

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya