SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

İstanbul Veliefendi at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 12.06.2020 14:11

TJK'da altılı ganyan heyecanı, Bursa ve İstanbul'daki koşularla devam ederken Veliefendi Hipodromu'na dair son dakika tahminleri ve analizleri burada.

İstanbul Veliefendi at yarışı tahminleri

İstanbul'da hazırlığımızı ikinci altılıya göre yaptık. Şansımız bol olsun.. İkinci altılı; 19.00'da koşulacak Handikap 16 mücadelesiyle start alacak. Sentetik pistte 15 başarılı Arap atı sahne alacak. Ben kalabalık tuttum. Oldukça iyi isimler sahne alacak. At yazmaktan kaçma sayın yarış sever!

Sevdiği pist ve winner jokeyiyle ROMANOLUR ile başlayalım. Özcan Yıldırım aranın ardından iyi başlayan isimlerden birisi bugün de ROMANOLUR ile fotolayabilir. Yarışın deneyimli isimlerinden KAZDAĞI, AGF'de gerilerde kalsa da Berkan Çığla idaresinde bombayı patlatabilir.

SU GELİR GÜLDÜRGÜLDÜR GEL DE YÜZÜMÜZÜ GÜLDÜR

Koronavirüs öncesi harika bir form yakalayan BAWEPİR, seriye devam edebilir. Son yarışlarında yakın ara geçilen GÜLDÜRGÜLDÜR, Mustafa Çiçek idaresinde şeytanın bacağını kırabilir. Bu arada baba olan Çiçek'i de buradan kutlayalım. İstanbul deplasmanına uzun süre sonra gelen ve winner jokeyini yakalayan başarılı kısrak; ELMASINKIZI kupon bırakmayabilir.

Sezonu iyi bir şekilde açan Gökhan Kocakaya'nın bineceği GERGİN, sıcak İstanbul gününde tüm gerginliğimiz üzerimizden alabilir. Yeriniz kaldıysa; bomboş kilolarıyla YOLKIRAN ve AKDAMAR'a da birer çarpı atın derim.

GÖKHAN KOCAKAYA TÜM 'GERGİN'LİĞİNİZİ ALACAKTIR

İlk ayağı doldurduk ikinci de boşaltmak yakışır bize. Halis Karataş, İstanbul ve Ankara'da start alırken henüz birincilik elde edemedi. Sezonu geç açan Sihirbaz, bugün şansızlığını kırabilir. FLORIDA COAS ile start alacak başarılı pilot, iktamiyeyi Atalay Ekürisi'ne kazandırır diyorum. UNKNOWN LOVE gibi bir safkanla eküri koşacak FLORIDA COAST, günün kalesidir bence... Banko.

Ve geldik tay koşusuna... Our Gıile Koşusu'nda yarış kariyerlerine başlayacak 9 İngiliz tayı start alacak. Hepsinin ayakları yere düz bassın. Yarış hayatları uzun olsun... Ekürileri kuponunuza mutlaka yazın. ATLANTİS ve SENSE EIGHT'e çarpı attıktan sonra; KINGS IMPACT, SPEEDY ROCK ve SPECIAL SON'u da kupona ekleyip günün en yüksek ikramiyeli koşusuna geçelim.

HALİS KARATAŞ VELİEFENDİ'DE 'SİHİRBAZ'LIK YAPABİLİR

Günün kupalı ve en yüksek ikramiyeli yarışında; 7 Arap atı sahne alacak. Mohaç Koşusu'nda son 3 yılın kazanan jokeyi Selim Kaya yer alamayacak. Ancak diğer süper starlar olduğu gibi bu yarışta boy gösterecek. Bugün Halis Karataş İstanbul'da ikramiyeyi belirler diyorum. Atman Ailesi'nin başarılı safkanlarından SÜRGÜNTAY ile start alacak olan Sihirbaz, finishi kimselere bırakmaz. Banko.

Tabela ayağı; günün kalabalık koşularından... Günün en süratli geçmesi beklenen yarışında; HARPUR RÜZGARI ile başlayalım.

SEVDİĞİ PİST VE MESAFEDE UĞUR BUBAM DİYORUM

Sevdiği pist ve mesafede UĞUR BUBAM, yarış severlerin en çok tercih ettiği isimlerden birisi olan GOLDENPASS e LUALUA'ya birer çarpı atalım. Yeriniz kaldıysa; FLAMBOYANT, BELLA BRAVA ve LOBO NEGRO'yu da sürpriz kontenjanından kupona ekleyin derim.

Veliefendi'de iki bankomuzu Halis Karataş'tan yana kullandık, diğer ayakları kalabalık tuttuk. Güveniyoruz sana Sihirbaz... Kapanışta 18 safkan yer alacak. Bende koşan atlar; SÜLÜNBİKE, SPARTAKÜS, DUMANOĞLU, CEVHERİZADE, MALİBUNUN OĞLU, BALALAYKA. Bol şans...

İkinci altılı

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 3  1  1  6  2  1
 1    8    1 10
 5    3    4  7
 6    9    3  4
 7    5    7 14
 2       14  2
12       12  
 9          

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya