SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

12 Kasım Perşembe Ankara at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 12.11.2020 09:59

12 Kasım Perşembe günü altılı ganyan heyecanı, 75. Yıl Hipodromu'nda yapılacak koşularla start alacak. Ankara son dakika at yarışı tahminleri...

12 Kasım Perşembe Ankara at yarışı tahminleri

12 Kasım Perşembe günü, yarış heyecanı iki ilde yapılacak koşularla devam ediyor olacak. Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda; zorlu bir program bizleri bekliyor olacak. 10 koşu olacak; bu da iki altılı ganyan demek. Biz, bütçeyi düşünüp ikinci altılıya göre şablon hazırlıyoruz.

Ankara bültenini yorumlamadan; dün trafik kazası sonucunda hayatını kaybeden genç apranti kardeşimiz İsmail Çizik'in vefatından derin üzüntü duyduğumuzu belirtelim. Allahtan rahmet eylesin... Çizik Ailesi'nin de başı sağ olsun...

İSMAİL ÇİZİK'İ KAYBETTİK! BAŞIMIZ SAĞ OLSUN!

75. Yıl Hipodromu'ndaki yarışlara dönecek olursak; 14.30'daki Handikap 16 mücadelesiyle ikinci altılı ganyan heyecanı başlıyor olacak. 3 yaşlı İngiliz taylarının sahaya çıkacağı yarışta; TRIPLE HUGE diyorum. Safkan zor grupta önemli bir zafer yaşadı. Seriyi sürdürmek isteyecektir.

TRIBLE HUGE'a yakın ara geçilen WILD ROSE, rövanşı almak için piste çıkacak. Uyumlu binicisiyle BAY BAY HEPİNİZ, güçlü pedigrili FAST FANTASTIC ekonomik kuponlar için yeterli. Sigorta isteyenler; SÖNMEZBEY ile RUDİKO'yu da denesin...

SON DAKİKA ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Günün en zor mücadelesi ikinci ayakta olacak. 4 ve yukarı Arapların Handikap 16 yarışı; 2200 metrede koşulacak. ATILGAN KURUŞ ike ekürisi FIRTINA ELMAN; harika bir uyum yakaladı. İkili, son iki yarışta da birlikte koşmanın avantajını iyi kullandı. ATILGAN KURUŞ'u yazarak başlayalım. Favorim ancak sürprizlerimiz de var.

Son yarışında startta oyalanan ER MEYDANI, bugün daha konsantre bir şekilde koşacaktır. Pist ve mesafe fark etmeksizin başarılı yarışlar çıkaran BABADAĞINOĞLU, moralli BEYAZ ADAM, formda DİZDARIM ile takip atım ŞUBARTAY'ı bütçeler el verdiği ölçüde değerlendirelim.

75. YIL'DA GÜNÜN KALESİ: NARTIN KILICI!

Uzunlardan geldi sıra; kısaya... 2 yaşlı İngiliz tayları; 1200 metrede piste çıkacak. Ankara'daki sığınma limanımı bu koşuda buldum. İki kez start alan ikisinde de yarış kazanacak kıvamda olduğunu gözler önüne seren NARTIN KILICI, çıktığı gibi kazanıp Maiden'a vedasını yapacaktır. 75. Yıl'da bankom; NARTIN KILICI!

Dördüncü ayakta; kumun başarılı temsilcileri sahne alacak. 1500 metredeki koşuda BABAARİF ile başlayalım. Safkan uzun süre sonra Ankara kaba kumuna dönüş yapıyor. Kazanırı var... Son yarışlarını kazanan GERGİN ve KADHAN'ı da ekleyip TUMBUL ÇİÇEĞİ'ne de bir çarpı atalım...

MAIDEN YARIŞLARA AMAN HA DİKKAT EDELİM!

2 yaşlı İngilizlerin Kısa Vade 7 yarışı, 1400 metrede yapılacak. Grubun formda ismi; SUDOKU ile başlayalım. Ardından Maiden'dan şaşalı bir şekilde çıkan REGARDLESS ile YAVUZUM'u yazıp kapanışa doğru yol alalım...

Ankara 75. Yıl'da final ayağı; üçüncü ayağın devamı niteliğinde olacak. Sahada söylentisi olan isimlere şans verdi. İNCİ TANESİ, DYNAMITE POWER, JHONWICK ile EL SNEIKH'e birer çarpı atıp yazdığımız isimlerden birinin gelmesini bekleyelim.

12 Kasım Perşembe günü; 75. Yıl Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Ankara ikinci altılı tahmini...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 6  5  4  4  1 10
 5  2    3  6  2
 4  7    1  2  5
 1  9    2    9
 7 10    6    
 8  1        
           

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya