SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

12 Ocak Kocaeli altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 12.01.2021 12:28

12 Ocak 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Kocaeli'nde yapılacak koşularla devam edecek. Kocaeli at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

12 Ocak Kocaeli altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

12 Ocak Salı günü, Adana'da başlayan altılı ganyan heyecanı; akşam seansında Kocaeli yarışlarıyla devam ediyor olacak. Adana'da umduğunu bulamayan yarışseveler için; Asist Analiz yarış ekibi olarak Kocaeli'nde kazanmaya giden yolun şifrelerini sizler için gün yüzüne çıkardık. Kocaeli at yarışı tahminleri, Asist Analiz farkıyla ücretsiz şekilde sizlerle...

Hazırsanız başlıyoruz... Kartepe Hipodromu'nda altılı ganyan heyecanı, Yeşiloba'da olduğu gibi Maiden mücadeleyle başlıyor olacak. İNCİLİ ZEHRA, ŞENYÜCE, BENİM KAYAM, DILCAN, ÖZGEYEL, DEĞER ve SEVİLAYIM'ı yazıp Kocaeli yarışlarına kalabalık bir başlangıç yapmanızı öneririz.

KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

4 ve yukarı Arapların Handikap 14 yarışı, 1700 metrede koşulacak. 13 safkanın birincilik mücadelesi vereceği yarışta; 2021'e kazanarak başlayan BUĞULU GÖZ'e bir çarpı atarak başlamakta fayda var. Sevdiği mesafede ULTRA, yarışın deneyimli ismi MİLYONER, takip atımız ÇOK YAKIN, "yaşlı kurt" SERDENGEÇER ile CAHİT AĞA ayrımsız yazılsın. O kadar!

Üçüncü ayak, 5 ve yukarı Arap atlarının Handilap 16 yarışına ev sahipliği yapacak. Pistlerin tozunu attıran 8 safkan birincilik mücadelesi verecek.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

1700 ve 1800'de kazandıktan sonra 2000'de piste çıkacak HÜRSEV, winner jokeyi Halik Kaplan ile aynanın yine en büyük adayı. Son startında güvenimizi boşa çıkarmayan FADİK, nefes ve kondsiyon yönünden harika duruma gelen GÜÇLÜKAN ile CİĞERPARE; şans verilmesi gereken isimlerdir.

3 yaşlı İngiliz taylarının Handikap 14 yarışında; EXPRESS KITTY diyoruz. Ekip olarak safkana güvenimiz tam. Formunu da artırmışken aynayı ilk sırada geçmemesi için hiçbir neden yok. Moralli KARAOĞLANIM, tırnağının ucunda olan THANOS ile VEDADO'ya da birer çarpı atalım derim.

EXPRESS KITTY'E GÜVEN, GERİSİNİ MERAK ETME SEN!

Sıra geldi; Kocaeli'ndeki bankomuzu açıklamaya... 4 ve yukarı İngiliz atlarının Şartlı 4 yarışında; 7 safkan boy gösterecek. Dişilere mahsus koşuda; LADY OF KANEKO, Onur Yıldız idaresinde rakiplerine göz açtırmaz düşüncesindeyiz. Cazipken değerlendirin. Kocaeli'ndeki sığınma limanımız; LADY OF KANEKO'dur. Geçilmez!

Kartepe Hipodromu'nda kapanışı yapmaya geldi sıra... Final ayağı; Handikap 14 mücadelesine ev sahipliği yapacak. JIMMY JIB, AKDAĞ FIRTINASI, BEYZADEM, ATIBA, HOLOSKO ve STRATA sahada söylentisi olan isimler. Ayırmamaya dikkate edin...

SIĞINMA LİMANIMIZ: LADY OF KANEKO

12 Ocak 2020 tarihindeki Kocaeli at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 8  1  5  6  1  12
12  7  8  1    4
 3  3  3  5    9
 6  6  7  4    6
 9  5        5
 4  2       11
10          

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya