SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

12 Şubat İzmir altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 12.02.2021 09:49

12 Şubat 2021 tarihinde altılı ganyan heyecanı, İzmir'de yapılacak koşularla devam edecek. İzmir at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

12 Şubat İzmir altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

12 Şubat Cuma günü Kocaeli'nde başlayan altılı ganyan heyecanı, akşam seansında koşulacak İzmir at yarışlarıyla sona erecek. Banko ve bomba oluşan son dakika İzmir altılı ganyan tahminleriyle karşınızda olacağız. Kağıt kalemler hazır olsun... Cepleri dolduracak son dakika İzmir altılımız ücretsiz şekilde sizlerle...

Şirinyer Hipodromu'nda 6 koşulu bir program var. Saatler; 18.30'u gösterdiğinde İzmir'de altılı ganyan heyecanı start alacak. 4 ve yukarı İngiliz atları 1600 metrede piste çıkacak. 7 safkanın boy göstereceği Handikap 22 mücadelesine KIZIL DEV'i yazarak başlangıcı yapalım.

İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Safkan, 3 aylık aranın ardından start alacak olsa da idman performansı dilden dile yayıldı. Sahadaki arkadaşlar kazanırı olduğunu söyledi. Biz de ilkten yazdık. Ardından sıkıntılarından arınan GOLD CUST, takip etımız BAYDÖKER ile DEĞİRMENDERE BEYİ'ne de birer çarpı atıp İzmir altılısına başlayalım.

Satış 2 yarışında; 4 yaşlı Arap atları 2000 metrede piste çıkacak. "Yaşlı kurt" HERGELE, tecrübesini sahaya yansıtırsa; finişi ilk sırada geçebilir. Deneyim deriz. 2021'deki ilk yarışında nal toplayan RÜZGAR FIRTINASI, geçmiş performanslarından birisini sergilerse kimse şaşırmayın. YENER ile TUĞTEKİN de denenebilir.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

4 yaşlı Arap tayları, 1600 metrede sahne alacak. Dişilere mahsus Şartlı 3 mücadelede; 10 kısrak totosuna bir birincilik daha eklemek için piste çıkacak. Formda isimlerin sahne alacağı koşuda; AK İREM, İDLİP ÇOCUKLARI, ŞİFNE KIZI, ASLIŞAHANE ve ATEŞBÜKEN ayrımsız yazılsın, koşunun keyfine varılsın...

İzmir'de tekimizi açıklamanın vakti geldi. 5 ve yukarı Arap atlarının Şartlı 4 mücadelesi, 1400 metrede koşulacak. Nefes ve kondisyon yönünden güçlenen GOLDEN KING, sert binicisiyle bizde önde koşan isimdir. Şirinyer'de şablonu bu safkan üzerine kurduk. Haydi hayırlısı...

SIĞINMA LİMANIMIZ: GOLDEN KING

Tabela ayağı uzun mesafe yarışına ev sahipliği yapacak. 3 yaşlı İngiliz ataylarının 2000 metredeki Handikap 15 mücadelesine; BY NUSRET'e derhal bir çarpı atın. Başarılı safkan, ilk uzun mesafe yarışında nefesini koruyabilirse kazanır. Bomboş kilosuyla TOROKOVİÇ ile SON NOKTA'ya birer çarpı atıp finale doğru yol alalım.

Şirinyer Hipodromu'nda; kapanışı 4 ve yukarı İngiliz atlarının Şartlı 3 yarışıyla yapacağız. Dişilere mahsus koşuda; 12 arıkan birincilik mücadelesi verecek. 1900 metredeki yarışta; CITRON, JAK VJETAR, GÜÇLÜ KIZ, DENİZYILDIZI, BOMBOLEO ce ONUR'a da birer çarpı atıp en yüksek ganyanlı ismin gelmesini bekleyelim.

SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ!

12 Şubat 2021 tarihindeki İzmir at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 4  2  1  4  4  7
 2  4  6    6  4
 1  7  8    2  1
 5  1  3      3
     2      6
           5

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya