SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

12 Şubat Kocaeli altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 12.02.2021 07:59

12 Şubat 2021 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Kocaeli'nde yapılacak koşularla devam edecek. Kocaeli at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

12 Şubat Kocaeli altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

12 Şubat Cuma günü altılı ganyan heyecanı, Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarıyla start alacak. Asist Analiz yarış ekibi olarak; kafa kafaya verip Kocaeli altılısında ikramiyeye giden yolun şifrelerini sizler için berlirledik. Banko ve bombaların yer aldığı tahminlerimiz şimdi sizlerle...

Kartepe Hipodromu'nda 7 koşulu bir program bizleri bekliyor olacak. Saatler 15.00'i gösterdiğinde Kocaeli altılısı start alacak. 4 yaşlı Arap taylarının sahne alacağı yarışta 11 arıkan birincilik mücadelesi verecek. MEMO AĞA, AKTAHA, ŞANARCAN, ERTAHA, ÇELİKHİLAL ve DILCAN'dan birisinin kazanıp Maiden'a veda etmesini bekleriz.

KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

4 ve yukarı İngiliz atlarının 1500 metrede piste çıkacağı Handikap 16 yarışında; 11 arıkan birincilik mücadelesi verecek. Yeni yıla fırtına gibi giren ATIBA, pist ayırt etmeden kazanmaya devam ediyor.

Winner binicisi Caner Tepe idaresinde bugün de fotoyu kimselere bırakmaz diyoruz. Bizde banko! Ekonomik oyuncular; tek geçsin. Sağlam oynayanlar; SİNYOR DENİZ, PERSIAN PRINCE, PERSIAN ROSE, THE LAST SION ile ALİÇO'ya da şans tanısın.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Üçüncü ayak; 4 ve yukarı Arap atlarının Şartlı 4 yarışına ev sahipliği yapacak. Pistlerin tozunu attıran 7 arıkan 1900 metrede birincilik mücadelesi verecek. Moralli SURŞAHİNİ, bugün de kazanma alışkanlığını sürdürür. Takip atımız UZUN BEY, favorimizin en ciddi rakibidir. Sahadaki arkadaşlar; ÖZEKAN ve ÖZBİLGİN için kazanırı var dedi. Söylemesi bizden; yazıp yazmaması sizden...

Kocaeli'ndeki sığınma limanımızı açıklamanın vakti geldi. 3 yaşlı İngiliz taylarının 1500 metrede piste çıkacağı Kısa Vade 8 yarışında; 5 safkan piste çıkacak. Yarış seçilerek koşturulan İZMİR ÇOCUĞU, rakiplerine bugün göz açtırmaz. Son startında yakın ara geçildi. Bugün ekürisinin de desteğini alıp aynayı ilk sırada geçer diyoruz. Banko!

EKÜRİ DESTEKLİ İZMİR ÇOCUĞU BANKO!

Tabela ayağı; 4 ve yukarı İngiliz atlarının Şartlı 3 yarışına ev sahipliği yapacak. Dişilere mahsus koşuda; 8 arıkan piste çıkacak ve 2000 metrede birincilik mücadelesi verecek.

Kötü gidişe bir son demesini beklediğimiz ANITA BLAKE bugün şeytanın bacağını kırarsa kimseler şaşırmasın. Ardından formuyla göz dolduran YAZLALI, yarışın favorileri arasında kendisine yer bulan LATİKA ile gelirse kupon bırakmayacağını düşündüğümüz KAFKAS GÜZELİ'ne mümkün mertebe çarpı atalım.

KAFKAS GÜZELİ GÖZDEN KAÇMASIN!

Kartepe Hipodromun'da kapanışı; Maiden yarışla yapacağız. 4 yaşlı Arap tayları 1500 metrede piste çıkacak ve kariyerlerinin ilk zaferini elde etmek için tırnaklarından geleni sahada verecekler. Hepsinin ayakları yere düz bassın. Sahadaki söylentileri ve orijinleri itibarıyla ŞENYÜCE, BABAİRFAN, YILKUT ve ÖMERŞAH'ı ayırmadan yazmanız önemli rica olur. Şans yanımızda olsun.
 
12 Şubat 2021 tarihindeki Kocaeli at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ!

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 8  3  1  2  1 11
 1  6  2    2  1
 9  9  4    6  9
 6  7  3    5  5
 4  1        
10  2        

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya