SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

13 Ekim Ankara 75. Yıl son dakika at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 13.10.2020 10:21

Ülkemizde; altılı ganyan heyecanı 13 Ekim Salı günü Ankara ve Kocaeli'ndeki koşularla devam ederken Osmangazi Hipodromu'na dair son dakila at yarışı tahminleri burada.

13 Ekim Ankara 75. Yıl son dakika at yarışı tahminleri

Yurt içinde altılı ganyan heyecanı; Ankara ve Kocaeli'ndeki koşularla devam edecek. Hazılığımızı 75. Yıl Hipodromu'nda yapılacak yarışlara göre yaptık. Şans yanımızda olsun...

İkinci altılı; ganyan 15.00'teki 4 ve yukarı Arapların Şartlı 4 mücadelesiyle strart alacak. Mesafe uzun ve yarışta yer alan safkanların çoğu da yaşlı kurt... Ben bu ayağı kapattım. Yine de sıralama vereyim bütçeniz dahilinde değerlendirin; DORU YİĞİT, LORD, KAFADAR, BOZTEPEBEYİ, PRENSES ASLI, ÖZERDİNÇ ve ARBEDAŞ.

ANKARA 75. YIL SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

İkinci ayakta 2 yaşlı İngiliz tayları start alacak. Maiden yarışlar her zaman kapalı kutu yarışlardır. Sahadan aldığım bilgiler doğrultusunda; OOKAZI, TRİNETTA, EL TIGRE, YÜSRA BEBEK, BATTLE ANGEL ve MUSTAN; kazanırı olan isimler...

Yine kum yine uzun mesafe yarışı... Formda isimlerin mücadelesine sahne olacak bir koşu bizleri bekliyor olacak. Uzun-kısa ayırt etmeksizin başarılı koşular çıkaran formunu da bulan CHANCE OF MELOŞ, aynayı ilk sırada geçer diyorum. İy bir hazırlık döneminin ardından bende ilk koşar...

ANAYURT'U RAKİPLERİNDEN DAHA ŞANŞLI GÖRÜYORUM

Günün en yüksek ikramiyeli yarışına geldi sıra... Anadolu Tarım İşletmeleri adına çimde koşulacak yarışta; mesafe 2200 metre. Kıyasıya mücadelelerin yaşanacağı bir Grup 2 koşusu... Tabelanın abonmanı olan ancak artık kazanma zamanı gelen ANAYURT'u şanslı görüyorum. Safkan sonlarda nefesini korursa; fotolayabilir. Son iki yarışında kötü koşan ve jokey değişikliğine giden CEVHER ile ŞENHAN favorime rakip olabilir.

İki bankolu bir kupon hazırladım. Birisi; CHANCE OF MELOŞ olmuştu, diğeri de bu ayakta start alacak AYPARS olacak. Safkan iyi durumda. Sevdiği mesafede start alacak. Bir de winner jokeyini yakalamışken yazalım derim... Banko...

CHANCE OF MELOŞ İLE AYPARS GÜNE NEFES ALDIRIR...

75. Yıl'daki iki sığınma limanımızı da açıkladık. Sıra geldi yazmaya... Kapanış Maiden olacak. 12 safkan start alacak hepsinin de gelme şansı var. Ancak NARTIN KILICI, SILENT WAVE, AGASSI, JHONWICK, LORENZO ve INFINITE SPEED'den birinin kazanıp Maiden'a veda etmesini bekliyorum.

13 Ekim Salı günü; 75. Yıl Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Ankara ikinci altılı tahmini...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 H  7  6  8  3  7
   8    1   12
   3    6    1
  12        5
  10        6
   6       11

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya