SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

13 Kasım Cuma İstanbul at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 13.11.2020 10:29

13 Kasım Cuma günü altılı ganyan heyecanı, akşam seansında Veliefendi'de yapılacak koşularla devam edecek. İstanbul son dakika at yarışı tahminleri...

13 Kasım Cuma İstanbul at yarışı tahminleri

Kabul etmek gerekir ki; 13 Kasım Cuma günü Bursa'da zorlu bir program var. Umduğunu bulamayan yarışseveler, endişelenmesin akşama bomba gibi bir İstanbul programı var. Sahadan arkadaşlarla iletişime geçip son dakika bilgilerini kendilerinden aldık. Tüyolar analizlerimizle birleşince ortaya oldukça iddialı bir şablon çıktı.

Saatler; 19.00'u gösterdiğinde; Veliefendi'de ikinci altılı ganyan heyecanı start alacak. 2 yaşlı İngiliz taylarının mücadelesinde; WANHEDA'ya çarpı atarak başlayalım. Safkan iyi durumda uyumlu pilotuyla çıktığı gibi kazanabilir. Harika eşgaliyle EARTH AND GRAY, moralli QUEEN DERYA, sevdiği pist ve mesafede LIGHT OF DARKNESS ile BALL OF LOVE'ı ayrımsız yazalım.

İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

İstanbul'da ilk iki ayağı geçelim; bankomuza oldukça güveniyorum. Başlangıçtaki tay yarışının ardından ikinci ayak tecrübeli isimlerin mücadelesine sahne olacak.

3 ve yukarı yaşlı İngilizlerin Handikap 16 mücadelesinde; CERENSEL ile başlayalım. İstanbul sentetiğinde başarılı yarışlara imza atan CERENSEL, özlediği birinciliğe kavuşabilir. Son yarışında yakın ara geçilen AĞRI KASIRGASI, eküri destekli JUNO, süratli stilli HARPUT RÜZGARI ve YELLOW LEGEND'e de çarpı atalım.

VELİEFENDİ'DE ARİFÇO GEÇİLMEZ

Zurnanın zırt dediği yere geldik... 1600 metrede koşulacak yarışta kalite safkanlar piste çıkacak. Tek tercihimizi bu ayakta kullandık. Formda isimlerin mücadelesinde ARİFÇO diyorum. Safkan son iki yarışını da uzun mesafede kazandı. Bugün başlarda alacağı avantajı kullanıp aynayı ilk sırada geçecektir. Banko!

Güne nefes aldırmayı da başardık. Gönül rahatlığıyla dördüncü ayağa geçebiliriz. 3 yaşlı İngilizlerin mücadelesinde 10 safkan sahaya çıkacak. Mesafe; 1300 metre. Pist; sentetik... Sahadaki söylentilerini göz önüne alarak ENVER, FOLGORE, WIN FOR ELİF ve ELBRUZ'u yazalım derim...

PICCOLO SON KEZ MAIDEN KOŞAR

Yaza yaza geldik tabelaya... Henüz yarış kazanmak nedir bilmeyen 9 İngiliz tayı, totosuna birincilik yazdırmak için tırnağından geleni sahada vermek için piste çıkacak. Orijinleri itibarıyla RED CLOUD, PICCOLO ve DABBE'i ayrımsız yazalım. Bu üç isimden birisi kazanıp Maiden'a veda eder diyorum.

İstanbul Veliefendi'de kapanışı; Hazım Rıza Gözlükçü adına düzenlenen kupalı yarışla yapacağız. Süratli stiliyle BALSENA, tempo koşularının üstadı Sadettin Boyraz idaresinde fotolayabilir.

SEVDİĞİ PİST VE MESAFEDE GARDAL GÜLÜ

İstanbul-Kocaeli arası başarı yarışlar çıkaran SÜPER BIRD, favorimin en ciddi rakibi olur. Sevdiği pist ve mesafede GARDAL GÜLÜ, son yarışında yakın ara geçilen AYMELEKCAN ile SÜSLÜ GÜZEL'e şablonumuzda yer verip güne son nokatayı koyalım.

13 Kasım Cuma günü; Veliefendi Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

İstanbul ikinci altılı tahmini...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 6  4  6  3  9  3
 3  6    7  7 11
 7  3    9  2  8
 4  2    2    2
 1  1       12
   9        

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya