SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

13 Ocak Bursa altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 13.01.2021 10:28

13 Ocak 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Bursa'da yapılacak koşularla devam edecek. Bursa at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

13 Ocak Bursa altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

Altılı ganyan heyecanı, 13 Ocak Çarşamba günü Bursa'da yapılacak yarışlarla start alacak. Bu aralar bir talihsizliktir gidiyor. Teki buluyoruz, bombayı yakalıyoruz. Altılıyı yakalayamıyoruz. Ancak bugünkü yarışları öyle bir tahmin yaptık ki kaçarı yok. Bursa at yarışı tahminleriyle ikramiyenin kaçarı yok! Kağıt kalem hazırsa; Bursa altılısının şifrelerini vermeye başlıyoruz.

Saat 14.30'da yapılacak Handikap 14 mücadelesinde; 4 ve yukarı İngiliz atları sahne alacak. 11 arıkanın birincilik mücadelesi vereceği yarış, 1400 metrede koşulacak. Son iki startında; yakın ara geçilen SİNYOR DENİZ, yarış kazanacak kıvamda olduğunu gösterdi. Bu kez şeytanın bacağını kırar.

BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Riskli ama dileyen banko yazarak Bursa altılısına başlayabilir. Tabii size kalmış. Geniş oynayanlara önerimiz; eküri destekli BEKRİ, tabelanın abonmalarından birisi olan DEMİRBATUR, güçlü kan hattıyla IMPASSABLE KING.

İkinci ayakta; 3 yaşlı İngiliz tayları sahne alacak. 2'si ilk kez olmak üzere toplam 10 İngiliz tayı, Maiden'dan çıkmak için tırnağından geleni sahada verecek. Güçlü orijinleri ve sahadaki söylentilerine bakarak; WILD BILL, FIRECRACKER, BARUDİNİN İZİ, RAGAZZA SICILLIANA, ERŞAHİNHAN ve KING OF RAP'i ayrımsız yazın deriz.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

4 ve yukarı İngilizlerin Kısa Vade 6 yarışı; 2000 metrede koşulacak. 9 arıkanın birincilik mücadelesi soluk kesecek. Bahis almasanız bile 15.30'daki yarışı mutlaka izlemenizi tavsiye ederiz. İzmir'den moralli gelen DARKHOLM, kazanma alışkanlığını bugün de sürdürebilir.

Son startında kupon bırakmayan BAŞ BELA, favorimize sıkıntı çıkarabilir. Ardından takip atımız SARPERHAN, tırnağının ucunda olan MAXBUENO ile TREVI FOUNTAIN'i yazıp günü nefes aldırmaya geçelim.

SIĞINMA LİMANIMIZ: CİHANIN GÜLÜ

Maratondan sürat yarışına geçiş yaptık. 4 yaşlı Arap taylarının Handikap 15 mücadelesi, 1400 metrede koşulacak. Dişilere mahsus yarışta; 11 kısrak totosuna bir birincilik daha yazdırmak için piste çıkacak. Kara kaplı defterimizde; oldukça cazip bir isim var. Vaziyet alın... CİHANIN GÜLÜ, etle tırnak gibi olduğu jokeyi Halil Kaplan idaresinde potoyu kimselere bırakmaz. Banko!

Tabela ayağı; Maiden mücadeleye ev sahipliği yapacak. FİJİ, GREYHOUND, EL CAMİNO ve CANO CANO'yu ayırmadan yazın. Hatta bütçeniz yeterse ayağı kapatın. Kapanışa sağlam geçin deriz. PAC MAN; KOŞMAZ!

CALİBE TAY, BURSA'DA KAPANIŞI YAPAR!

Osmangazi Hipodromu'nda finali; 5 ve yukarı Arap atlarının Şartlı 3 yarışıyla yapacağız. Dişilere mahsus koşuda; 15 kısrak birincilik mücadelesi verecek. CALİBE TAY, BANKIZ, HAMHAMA, BORALTAN, DALBASTI, SEDA SULTAN ve ALESTA'ya birer çarpı atıp Bursa altılısını tamamlayalım.

13 Ocak 2020 tarihindeki Bursa at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 1  8  2  9  4  2
 5  3  1    5  5
 7  9  8    3 12
10 10  7    8  8
   2  5      9
   4       15
           7

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya