SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

13 Ocak İstanbul altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 13.01.2021 12:40

13 Ocak 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, İstanbul'da yapılacak koşularla devam edecek. İstanbul at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

13 Ocak İstanbul altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

13 Ocak Çarşamba günü Bursa'da başlayan altılı ganyan heyecanı; akşam seansındaki İstanbul yarışlarıyla son bulacak. Veliefendi'de keyifli bir program var. Asist Analiz yarış ekibi olarak İstanbul altılısına iyi çalıştık. Sahadan gelen son dakika duyumlarını analizlerimizle birleştirip ikramiyeye giden yolun şifrelerini sizler için derledik. İstanbul at yarışlarına dair ücretsiz tahminlerimiz sizlerle...

Saatler 18.00'i gösterdiğinde İstanbul altılısı start alacak. 4 ve yukarı İngilizlerin Handikap 21 yarışı; 1500 metrede yapılacak. Mehmet Anuş Sel'i anacağımız koşuda; 9 safkan birincilik mücadelesi verecek. Sevdiği pist ve start alacak AZMANTOR, kazanıp seriye devam etmesini bekliyoruz.

İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Yarışta yer alan 9 isim de oldukça iyi durumda. O yüzden laf kalabalık yapmayacağız. Tekle başlamak isteyenler; AZMANTOR'u yazsın. Sağlam geçmek isteyenler; GREEN SHADOW, LION OF BABYLON, UĞUR BUBAM ve YAMANBEY'i de eklesin.

4 yaşlı Arap taylarının 2000'de piste çıkacağı Şartlı 3 yarışta; 9 safkan totosuna bir birincilik daha eklemek için tırnağından geleni sahada verecek. Şans yanımızda olsun.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Nefes ve kondisyon yönünden güçlenen ve yarış kazanacak kıvama gelen AYNALIÇARŞI, cazipken değerlendirilsin. Bombayı patlatabilir. Gözden kaçmasın! Bursa'dan formda gelen BABA ÖZESER, kötü gidişe dur demesini beklediğimiz HOSLİ, tırnağının ucuna gelen ÜLGENBEY ile YÜKSELABİ'ye de birer çarpı atsın.

Geldik; altılı ganyanların olmazsa olmazı; Maiden yarışa... 4 yaşlı Arap tayları 1500 metrede start alacak. Dişilere mahsus koşuda; 9 kısrak boy gösterecek. Maidenların gediklisi haline gelen NENİŞ'in artık şeytanın bacağını kırmasını bekliyoruz. İdmanlardaki perdormansıyla at kazanacağına dair sinyalleri verdi. Biz İstanbul altılısını; NENİŞ üzerine kurduk. ANIL PRENSES; KOŞMAZ!

NENİŞ, SON KEZ MAIDEN KOŞAR! BANKO!

4 ve yukarı İngilizlerin Şartlı 5 mücadelesi; 1500 metrede koşulacak. Ayağı doldurmaya GOLD POLAT ile başlayalım. Son startında yarışseverlerin güvenip AGF'de günün liderlerinden biri haline getirdiği başarılı safkan, yakın ara geçilmişti. Bugün potolayıp güven tazeleyebilir. Jokey değişikliğine giden WINNER MAN, şablonlarımızın olmazsa olmazlarımız; ALİÇO ile JUNO'yu da yazalım.

Veliefendi Hipodromu'nda kapanışı uzun mesafe yarışlarına ev sahipliği yapacak. Tabela ayağında; 3 yaşlı İngiliz tayları sahne alacak. Handikap 14 yarışı, 2000'de koşulacak. Formuyla göz dolduran OPERA, nefesini yarış sonuna kadar koruyabilirse; aynayı ilk sırada geçecektir. Totosundaki tek birinciliği İstanbul sentetğinde alan POCO POCO ile HYPER LOOP'u da yazıp kapanışa geçelim.

ALEMİN KRALI, İSTANBUL'DA RAHAT GELİR!
 
İstanbul'da final ayağı; Handikap 16 yarışına ev sahipliği yapacak. FIRTINAKASIM, ALEMİN KRALI, YARİSSA, BİR ÖMÜR, ARAPOVİÇ, GUBAZ ve ARISAN'ı yazıp en yüksek ganyanlı ismin gelmesini bekleyelim. 13 Ocak 2020 tarihindeki İstanbul at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 1  5  9  1  1  5
 4  3    6  4  1
 8  6    4  2  3
 2  8    7    8
 3  2       10
          11
           2

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya