SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

13 Şubat Adana altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 13.02.2021 10:37

13 Şubat 2021 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Adana'da yapılacak koşularla devam edecek. Adana at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

13 Şubat Adana altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

13 Şubat Cumartesi günü altılı ganyan heyecanı, Adana'da yapılacak at yarışlarıyla start alacak. Asist Analiz yarış ekibi olarak; bomba ve banko tahminlerden oluşan bir Adana altılısı hazırladık. Kağıt kalem hazırsa; haydi başlayalım.

Yeşiloba Hipodromu'da; 7 koşulu bir program var. Adana'da altılı ganyan heyecanı, 15.00'teki Şartlı 4 mücadeleyle start alacak. 1900 metrede koşulacak yarışta; 9 arıkan boy gösterecek. ALBERTO ile başlayalım. Safkan sık sık yazdığımız isimlerin başında yer alıyor. Sevdiği pist ve mesafede; aynayı kimselere vermez düşüncesindeyiz.

ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Sahada söylentisi olan BARİKAT ve denemekten bir türlü vazgeçemediğimiz PANCHMAHAL'e de bir çarpı atılsın. SUN OF DAY, oldukça formda... Güçlü orijinleriyle TRİLYA ile BEYOND EXPECTATION da kuponlarda yer alırsa; sağlam bir başlangıç yapmış oluruz.

İkinci ayakta 3 yaşlı İngiliz tayları boy gösterecek. 1400 metredeki Maiden mücadelede; 1'i ilk kez olamk üzere toplam 10 arıkan yarış hayatlarındaki ilk birinciliklerini elde etmek için sahaya çıkacak. Sahadaki söylentileri ve orijinlerine bakarak; ÇARŞA AĞASI, FLASH PAST, KING WARRIOR ve BAY METE'ya şan verilsin. Bu dörtlü ayrılmasın...

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Geldik Yeşiloba'da güne nefes aldırmaya... 4 yaşlı Arap taylarının Handikap 15 mücadelesi, 1500 metrede koşulacak. 2021'e kazanarak giren AĞAMSIN, ardından koştuğu iki yarışta yakın ara geçildi. Tempo koşularının üstadı; Sadettin Boyraz idaresinde start alacak kalite safkan, bugün aynayı kimselere bırakmaz diyoruz. Bankomuz; AĞAMSIN!

Günün en yüksek ikramiyeli koşusuna geldi sıra... Dördüncü ayak; Yüreğir Belediyesi adına yapılacak koşuya ev sahipliği yapacak. 4 ve yukarı Arap atları, 1400 metrede birincilik mücadelesi verecek.

ADANA'DA GÜNÜN KALESİ: AĞAMSIN!

Pistlerin tozunu attıran isimlerin boy göstereceği yarışa BAY EMİR ile başlangıcı yapalım. Son startını adeta yürüyerek kazandı. Bugün de aynı başarıyı tekrarlayabilir. Ayağı sağlam geçmek isteyenler; moralli ADINI SEN KOY, "yaşlı kurt" BİLDENHAN ile MEGA STAR'a da birer çarpı atsın.

İkinci ayakta olduğu gibi tabela koşusu da Maiden mücadeleye ev sahipliği yapacak. 1400 metredeki Maiden koşuda; 9 arıkan birincilik mücadelesi verecek. Süratli stiliyle MALKOÇHAN, tabelanın abonmanı GÖKBAKIRHAN, sahada söylentisi olan PITIRAK ile ZIDA'ya şans verip kapanışa doğru yol alalım.

DİKKAT! GÖZLERDEKİ "BUĞU"YU ALABİLİR!

Yeşiloba Hipodromu'nda final ayağı; 4 ve yukarı Arap atlarının Handikap 14 yarışına ev sahipliği yapacak. Dişilere mahsus mücadele, 1400 metrede koşulacak. 15 kısrağın birincilik mücadelesi vereceği koşuda; GİZEMNAZ, ELİFE ANNE, NEVRİYE HANIM ve BUĞU'ya birer çarpı atıp en yüksek ganyanlı safkanın kazanmasını bekleyelim.

13 Şubat 2021 tarihindeki Adana at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ!

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 1  5  1  2  4  2
 5  8    1  3  3
 3  9    3  5 10
 4  3    4  9 12
 7          
 9          

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya