SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

13 Şubat İstanbul altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 13.02.2021 13:27

13 Şubat 2021 tarihinde altılı ganyan heyecanı, İstanbul'da yapılacak koşularla devam edecek. İstanbul at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

13 Şubat İstanbul altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

13 Şubat Cumartesi günü Adana'da başlayan altılı ganyan heyecanı, akşam seansındaki İstanbul at yarışlarıyla sona erecek. Yeşiloba'da umduğunu bulamayan yarışseverler için iddialı bir İstanbul altılısı hazırladık. Sahadan gelen son dakika bilgileri ışığında; İstanbul at yarışlarına son dakika altılısı hazırladık.

Veliefendi'de 7 koşulu bir program var. Altılı ganyan, 18.30'da yapılacak Handikap 24 yarışıyla start alacak. Günümüz kazançlı olsun diyelim ve analizlere başlayalım. 4 ve yukarı İngiliz atları, 2000 metrede piste çıkacak. Formuyla göz dolduran GRASHOF için şeytanın bacağını kırma zamanı geldi. Safkan yakın aralarla geçilmenin acısını bugün çıkaracaktır.

İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Son startında adaptasyon sorunu yaşayan RAMPAGE, bugün güven tazeleyebilir. Sert binicisiyle FERHAN ile moralli safkanlar SPREAD THE JOY ve GREEN SHADOW'a birer çarpı atıp İstanbul altılısına iddialı bir başlangıç yapalım.

İkinci ayakta mesafe kısaldı. Maratondan sürat koşusuna geçiş yaptık. 4 yaşlı Arap taylarının Handikap 15 mücadelesi, 1300 metrede koşulacak. 13 arıkan birinci gelebilmek için yarışacak.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Cazip bir isimle ayağı doldurmaya başlayalım. BUZKRALI hakkında iyi şeyle kulağımıza çalındı. Safkan için tırnağının ucunda yorumları yapıldı. Biz de sahaya kulak verip ilk sıradan yazdık. Koşuda öne çıkan diğer isimler ise şöyle: FARANELLİ, KRAL ABUZER ve BLACK GRAPE.

5 ve yukarı Arap atlarının Handikap 16 yarışında; 12 safkan birincilik mücadelesi verecek. Sevdiği pist ve mesafede uyumlu binicisiyle start alacak SUBİKE, bizde önde koşar. BANA MÜSADE formuyla göz dolduruyor. Numaranın ciddi adaylarındandır. Yarış seçilerek koşturulan SİNGAPUR ile YOLKIRAN, birincilik mücadelesinde yer alabilirler.

BLACKBERRY; KOŞMUYOR, UÇUYOR...

Dördüncü ayak günün çekişmeli mücadelelerinden birisine ev sahipliği yapacak. 3 yaşlı İngiliz taylarının Kısa Vade 6 yarışı, 1500 metrede koşulacak. Dişilere mahsus yarışta; 8 kısrak fotolamak için mücadele edecek. 2021'e harika başlayan kalite kısrak; BLACKBERRY pilotu Metin Hamedi ile uçuşa geçti.

Kazanmayı alışkanlık haline getiren BLACKBERRY, alternatif tek arayanların sığınma limanı olabilir. Favorimizin yolunu kesecek isimlerin başında MAÇA KIZI var. Safkan idmanlarda parıldıyor. BLACKBERRY dur dese bir tek MAÇA KIZI der gibi. Sahadan arkadaşlar; DAY DREAM ile REDAMANCY kuponlarda aman ha olsun dedi biz de ekledik.

VELİEFENDİ'DE BANKOLU GÜN!

Veliefendi'de günün kalesini tabela ayağında bulduk. 4 ve yukarı İngiliz atlarının Şartlı 5 yarışı; 2100 metrede koşulacak. Uzunların başarılı ismi AGERA, harika formunu birincilikle taçlandırır dedik. Halis Karataş idaresinde start alacak AGERA, İstanbul şablonumuzun sığınma limanı oldu.

Saatler 21.00'İ gösterdiğinde Veliefendi Hipodromu'nda kapanışı yapacağız. Günün en kalabalık mücadelesinde; 4 ve yukarı Arap atları piste çıkacak. Dişilere mahsus Şartlı 3 koşuda; 18 kısrak birinci gelebilmek için sahne alacak. ALESTA, IT MAY RAIN, HOPA ŞAHI, AYNİRA, HAMHAM, NALEZEN ve PETEKKAN'a bütçeniz el veridği ölçüde yer vermeniz tavsiye edilir.

SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ!

13 Şubat 2021 tarihindeki İstanbul at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 1  9  4  1  2 12
 2  3 10  6    6
 9  8  7  4   14
 5  2  6  8    3
 7         17
           9
           8

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya