SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

14 Aralık Bursa altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 14.12.2020 09:57

14 Aralık 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Bursa'da yapılacak koşularla start alacak. Bursa at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

14 Aralık Bursa altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

Yeni haftada; altılı ganyan heyecanı Bursa ve Kocaeli'nde yapılacak koşularla başlıyor olacak. Asist Analiz yarış ekibi olarak altılı ganyan tahminlerimizle günü kazançlı kılacağınız bir şablon hazırladık. Haydi Kartepe Hipodromu'ndaki yarışları analizlerimizle fırsata çevirmeye çalışalım...

Kocaeli'de; 9 koşulu bir program var. Bu da iki altılı ganyan demek. Biz; hazırlığımızı ikinci altılıya göre yaptık. Şansımız bol olsun. 14.30'da yapılacak Handikap 14 yarışıyla ikinci altılı ganyan başlayacak. 10 kalite safkan, 1400 metre mesafede boy gösteriyor olacak.

BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Nefes ve kondisyon yönünden iyi duruma gelen GAUDI, sevdiği mesafede fotonun en ciddi adayı... İyi ellerde hazırlanan ATAKAN ABİ, kötü koşma hakkını son yarışında kullanan BARTUEFE ile FAIR MAX'i ayrımsız ayrımsız yazalım. Yeri olanlar; CYRUS ve ÇIMA ÇIMA'ya da birer çarpı atsın.

Kocaeli'nde tempolu bir gün olacak... İkinci ayakta; 3 yaşlı Arap tayları start alacak. Çimden kuma geçiş yapacak olan BALSENA, oldukça iyi durumda. Sert binicisiyle özlediği birinciliğe kavuşabilir. İZMAH, favorimizin hatasını yakalarsa affetmez. Bu ikili rakiplerinden bir hayli önde... Kötü koşarlarsa; ASLIŞAHANE, MERYEMCE, ÇAĞLAYANŞELALE ve RANA GÜLÜ'nden birisinin devreye girmesini bekliyoruz.

BANKO VE BOMBA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Geldik; altılıların olmazsa olmazı Maiden koşuya... 2 yaşlı İngiliz tayları, ilk yarış zaferini elde etmek için piste çıkacak. Orijinleri ve sahadaki söylentilerine bakarak; ANGEL OF KINGDOM, FAHAD LION, KING ACTOR, LEONARD ve PİRSUS'u yazıp kazananın bu beşliden birinin olmasını bekleyelim.

Günün izlemesi en keyifli yarışlarından birine geldi sıra... 2 yaşlı İngiliz tayları, Kısa Vade 8 koşusunda piste çıkacak. Birbirinden kaliteli 6 ismin mücadelesinde; STEM CELLS ile başlayalım. Startta oyalanmazsa; beyaz bayrak-ayna yarışı izletebilir. Ekürisi de varken ikramiyeyi rakip ahırlara bırakmaz düşüncesindeyiz. Ama ayağı sigorta etmek isteyenler; JUNIOR ÇINAR ile MAGIC ROCK'a da birer çarpı atsın...

SIĞINMA LİMANIMIZ; TABELA AYAĞINDA!

Kocaeli'nde güne nefes aldırmanın zamanı geldi. Kartepe Hipodromu'nda sığınma limanımızı; tabela ayağında bulduk. Son yarışını kazanıp moral depolayan ASTEROİD, bunu alışkanlığa çevireceği düşüncesindeyiz. Safkan kuponlarımızın olmazsa olmazıdır. Son yarışını kazandığı için değil her daim takip listemizde olduğu için tek geçtik. Bu bilinsin... Önemli...

Kartepe'de süratli bir gün ile karşı karşıyayız. Kapanışı; 1400 metrede yapacağız. 4 yaşlı Arap taylarının Satış 2 mücadelesinde; 12 safkan sahne alacak. TÖVBEKAR, ESES FIRTINA, GÜL YELELİ, KRAL OLCAY, SAFİRA'yı yazıp güne son noktayı koyalım.

14 Aralık 2020 tarihinde Osmangazi Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Bursa ikinci altılı tahminleri...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 2  1  1  6  1  5
 4 11  4  3    7
 3  3  6  5   10
 8  8  8      1
 6  4 10      4
 7 10        

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya