SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

14 Aralık Kocaeli altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 14.12.2020 11:02

14 Aralık 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Kocaeli'nde yapılacak koşularla devam edecek. Kocaeli at yarışlarına dair tahminler... Son dakika altılısı!

14 Aralık Kocaeli altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

14 Aralık 2020'de Bursa'da başlayan altılı ganyan heyecanı, akşam seansında yapılacak Kocaeli at yarışlarıyla devam edecek. Kartepe Hipodromu'nda koşulacak yarışlara dair tahminlerimizde nokta atışı yapmanızı sağlamak için buradayız. Paraya giden yolun şifrelerini ve analizlerini; ücretsiz şekilde sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Kağıt, kalem hazırsa başlıyoruz...

Kocaeli'nde yarış heyecanı Maiden koşuyla start alacak. Henüz yarış kazanamayan 11 safkanın mücadelesi çetin geçeceğe benziyor. SUMATRA, DILCAN, RUKİYE, GÜMÜŞKAVAK, SÖĞÜTLÜ ve GÖNLÜMÜN EFENDİSİ'ni yazıp birinin Maiden'dan çıkmasını bekleyelim.

KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Pistlerin deneyimli isimleri; Handilap 14 yarışında sahne alacak. Haydi kim kazanır onu bulmaya çalışalım... İki aylık aranın ardından start alacak PARSALI ATAKHAN, tüm sıkıntılarından arınmış durumda. İdmanlardaki performansıyla sahadaki arkadaşların kazanır dediği bir isim... Yazalım.

Takip listemizdeki FLAMBOYANT, nefes ve kondisyon yönünden güçlenen LION FLAG, eküri destekli CORAL ROSE ile İŞİN ASLI da kazanırı olan diğer isimler.

BANKO VE BOMBA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Şartlı 3 mücadelede; 8 Arap tayı 1200 metrede piste çıkacak. Ayakları yere düz bassın. Sevdiği pist ve mesafede; MALATYA GÜLÜ, çıktığı gibi kazanabilir. Güne alternatif tek isteyenlere önerimizdir. İlk kez kumda koşacak KOMŞU ÖZCAN, pisti yadırgamazsa favorimizin en ciddi rakibi olur. Kuma yatkın orijiniyle KARAÇULHA bende varım derse şaşırmayız. Yazalım.

Kocaeli Kartepe'de bankomuzu; dördüncü ayakta bulduk. Günün ilk uzun mesafe yarışında; İstanbul'da kazanıp kupon bırakmayan LORD OF THE WINDS'i yazalım dedik. İlker Soyad'ın yarışın başında numarayı alıp sonuna kadar korumasını bekliyoruz. LORD OF THE WINDS'e sığındık bakalım...

SIĞINMA LİMANIMIZ; DÖRDÜNCÜ AYAKTA!

Tabela ayağında 3 yaşlı İngiliz tayları start alacak. Son yarışını kazanan LADY LIPA, etle tırnak gibi olduğu binicisiyle bugün de aynanın en ciddi adayıdır. Yarış seçilerek koşturulan WIN FOR ELİF, güçlü orijinli PRINCEES MERİDA ve sahadan kulağımıza gelen SECRED ZENYETTA şanslı olan safkanlardır.

Saat; 20.30 olduğunda Kocaeli Kartepe'de kapanışı yapacağız. 4 ve yukarı Arap atlarının Handikap 14 mücadelesinde; ALTIN ZELE, FATİHİNGÜLÜ, HASAN ABİ, OĞLUMVOLKAN, KUTLUŞAHIM ve CAHİT AĞA'yı ayrımsız yazmakta fayda var. Şeytanımız bol olsun...

14 Aralık 2020 tarihine; Kartepe Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
11  6  6  3  3  2
 4  1  2    6  8
 9  9  3    2 10
 6  7      5  7
10  8        6
 5          4

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya