SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

14 Kasım Cumartesi Şanlıurfa at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 14.11.2020 08:41

14 Kasım Cumartesi günü altılı ganyan heyecanı, akşam seansında Şanlıurfa'da yapılacak koşularla devam edecek. Şanlıurfa son dakika at yarışı tahminleri...

14 Kasım Cumartesi Şanlıurfa at yarışı tahminleri

14 Kasım Cumartesi günü yarış heyecanı; Ankara'da başlayıp Şanlıurfa'da son bulacak. 75. Yıl Hipodromu'nda; milyonluk atlar koşacak milyonluk ikramiyeler dağıtılacak. Ankara; İzmir ve Şanlıurfa'daki koşuları geride bırakacak olsa da güne başlangıcı yaptık kapanışı da yapalım dedik. Sahadan gelen bilgiler ışığında; Şanlıurfa'daki koşulara iyi bir şekilde hazırlandık.

Saatler; 21.15'i gösterdiğinde Şanlıurfa'da altılı ganyan heyecanı start alıyor olacak. 3 yaşlı İngilizlerin Şartlı 5 yarışında; LONGING TIME ile başlayalım derim. Safkan oldukça iyi durumda. Son yarışında yakın ara geçildi; bugün kazanması içten bile değil.

ŞANLIURFA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Nefes ve kondisyon açığını gideren KÜRŞATHAN, moralli MY LEAH, güçlü pedigrisiyle BEAUTY SUN, usta binicisiyle AMEDYE ile DEEP ACTION'ı yazıp güne kalabalık bir giriş yapalım.

3 yaşlı Arap taylarının Maiden mücadelesi; pek çetin geçeceğe benziyor. Maiden koşular kapalı kutu yarışlardır. Bir yarış önce nal toplayan arıkanlar, bir koşu sonra fotoya yıldırım gibi ataklar yapabiliyor. KRALOĞLU önde, HEYRAN, VEYSİNİN OĞLU, CİHANHAT, TEKTAŞOĞLU'na şans verelim derim. Yazdığımız beşliden biri Maiden'dan çıkar inşallah.

UYGUN GRUPTA; DEMİRHAN STAR!

Şanlıurfa'da bankoyu çok aradım bulamadım. Bir buçuk tekli bir kupon hazırladım. Bu ayak ile beraberindeki koşuyu ikişer atla geçtim. Zor gün! İnşallah ikramiyeyi yakalarız. Gelelim koşuya... 2 yaşlı İngiliz tayları, Handikap 14 yarışında boy gösterecek. Son yarışını Elazığ'da koşup pisti yadırgatan DEMİRHAN STAR, sevdiği pist ve uyumlu jokeyiyle ilk tercihim oldu. Yanına moralli EDANUR'u ekledim.

Demin İngilizler şimdi de 3 yaşlı Arap tayları piste çıkacak. Dördüncü ayakta; DANEDANE diyorum. Safkan iyi durumda. Kazanmayı bilen jokeyi Ferit Yardımcı idaresinde fotoyu kimselere bırakmaz. HAYDAR EFE'ye dikkat edin acayip bir patlayıcı gücü var. Ayağı sigorta etmek adına; denensin.

KALKANDERELİ TIRNAĞININ UCUNDA!

Tabela ayağı; deneyimli safkanların mücadelesine sahne olacak. 3 ve yukarı İngilizlerin Şartlı 2 yarışı 1700 metrede koşulacak. Kalite safkan KALKANDERELİ, el değiştirdikten sonra Doğu yarışlarına alışma evresinde olan HAZELNUT, yaşlı kurt OTANTİK, tüm sıkıntılarından arınan WARRIOR WOMAN ile URLA KARASI şans tanıdığım isimler...

Saatler 23.45'i gösterdiği sırada; Şanlıurfa'da kapanışı yapacağız. Ülkemizde; sabah saatlerinde başlayan yarış heyecanı günün son saatlerinde sona eriyor olacak. Şans yanımız da olsun. Final ayağında; BÜYÜK İLYAS, SENAŞEYMA, COŞKUN, UMUDUM, HİSARKIZ ve KURTAR BABA'dan birisi kazanıp Maiden'a veda eder diyorum.

14 Kasım Cumartesi günü; Şanlıurfa Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
11  6  2  5  2  3
 8 12  6  4  4 13
 3 10      3  4
 6  3      5 14
10  8      8 11
 5          8

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya