SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

14 Ocak İzmir altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 14.01.2021 10:40

14 Ocak 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, İzmir'de yapılacak koşularla devam edecek. İzmir at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

14 Ocak İzmir altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

Ülkemizde; 14 Ocak Perşembe günü altılı ganyan heyecanı, İzmir'de yapılacak yarışlarla start alacak. Asist Analiz yarış ekibi olarak; her güne ayrı bir önem ve özenle hazırlanıyoruz. Şirinyer'den gelen son dakika bilgileri ışığında iddialı bir İzmir şablonu hazırladık. Son dakika altılımız, Asist Analiz farkıyla sizlerle. Hem de ücretsiz bir şekilde...

Şirinyer'de keyifli bir yarış programı var. Ekip olarak; dersimize çok iyi çalıştık. İzmir at yarışı tahminleriyle ikramiyeyi cebimizde koyalım. Kağıt kalem hazırsa haydi başlayalım. At sahibi ve kondisyoner ağabeyim Eray Koktay'ın üzerine titrediği TÖVBEKAR, bizde ilk önde koşar. Safkan iyi durumda. Usta pilotuyla başarılı performansını birincilikle taçlandırır.

İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Dileyen TÖVBEKAR'ı tek bile geçebilir. Ancak ayağı sağlama almak isteyenler için biz devam edelim. Kocaeli kaba kumunda kazanıp moral depolayan ABHER, tabelanın abonmanı RÜZGARBERK, son startında baş farkıyla geçilen DESTROYER ile TAKİEFE'yi de yazıp İzmir at yarışlarına sağlam bir giriş yapabilir.

Altılıların olmazsa olmazı Maiden yarışa geldi sıra. İkinci ayak; 4 yaşlı Arap taylarının mücadelesine sahne olacak. Dişilere mahsus koşuda; neredeyse kapamaya kadar gittik. Sahada söylentisi olan DARABA, ARSLAN KRALİÇE, HARLAK, ELİTCAN ve EYLÜL ZAMANI'nı ayrımsız yazıp kazananı bulmaya çalışalım.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

4 ve yukarı Arapların Şartlı 4 yarışında; 1600 metrede koşulacak. 9 safkanın birincilik mücadelesi biraz çetin geçeceğe benziyor. Bu ayağı da neredeyse kapamaya kadar gittik. Son yarışını kazanıp moral depolayan AYDURU, Mehmet Çiçek idaresinde seriye devam edebilir. Eküri destekli HASKARACA, Bursa'dan formda gelen ÇETİNSU ile BÜTÜNAY'ı da yazıp İzmir'de tekimizi açıklamaya geçelim.

2020'nin son günlerinde kaybettiğimiz değerli atçılarımızdan Francesco Sponza'yı adına koşulacak yarışla yad edeceğiz. Allah gani gani rahmet eylesin.

İZMİR'DE SIĞINMA LİMANIMIZ: EL NINO

4 ve yukarı İngilizlerin Kısa Vade 8 yarışında; pistlerin tozunu attıran 6 arıkan hem kupayı hem de ikramiyeyi ahırına götürmek için tırnağından geleni sahada verecek. EL NINO, son yarışının ardından istirahate çekildi. Bu koşu da hedef olarak belirlendi. Uyumlu pilotu Halis Karataş idaresinde aynayı kimselere vermeyeceğini düşünüyoruz. İzmir'de sığınma lımanımız; EL NINO'dur. Bu koşuda; LORD AMİRAL, KOŞMAZ!

Tabela ayağı; 3 yaşlı İngilizlerin Satış 2 mücadelesine sahne olacak. Yeni yıla kazanarak başlayan MAYA HANIM, bu durumu alışkanlık haline getirebilir. Güçlü kan hattıyla SOYLUHANIM, nefes ve kondisyon yönünden güçlenen MERI GOLD ile GROUND STORM'u da yazıp kapanışa doğru yol alalım.

ŞİRİNYER'DE KAPANIŞI BELLA BRAVA YAPAR!

İzmir'de finali; Handikap 15 yarışıyla yapacağız. 4 ve yukarı İngiliz atları; 2000 metrede birincilik için yarışacak. Dişilere mahsus koşuda; 12 kısrak boy gösterecek. JESSAMINE, BELLA BRAVA, VICTORINA, ŞEHRİBAN, ONUR, WONDERFULL'u ayırmadan yazın.

14 Ocak 2020 tarihindeki İzmir at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 4  2  1  2  5 10
 3  1  3    7 11
 2  7  2    6  7
 7  4  4    3  4
 9  6        8
           9

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya