SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

14 Ocak Şanlıurfa altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 14.01.2021 13:33

14 Ocak 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Şanlıurfa'da yapılacak koşularla devam edecek. Şanlıurfa at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

14 Ocak Şanlıurfa altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

14 Ocak Perşembe günü İzmir'de başlayan altılı ganyan heyecanı, akşam seansındaki Şanlıurfa yarışlarıyla son bulacak. Asist Analiz yarış ekibi olarak; Şanlıurfa programına oturduk ders çalışır gibi çalıştık. Sahadan gelen bilgiler ışığında iddialı bir Şanlıurfa altılısı hazırladık. Son dakika altılımız sizlerle...

Saatler 18.00'i gösterdiğinde; Şanlıurfa altılısı start alacak. Banko ve bombalardan oluşan iddialı bir şablon hazırladık. Kağıt kalem hazırsa akşam seansındaki altılı ganyan heyecanına ortak olalım. 3 yaşlı İngilizlerin Şartlı 4 mücadelesi; 1300 metrede koşulacak. Dişilere mahsus yarışta; 14 kısrak boy gösterecek.

ŞANLIURFA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Şanlıurfa'da bugün çarşı karışır; bizden söylemesi... At yazmaktan aman ha kaçmayın. PERFECT BREEZE, doğu yarışlarımızın olmazsa olmazıdır. Safkan çok iyi durumda. Uyumlu binicisiyle potplayabilir. İlk sıradan yazın.

Koşunun tempo belirleyici isimlerinden biri olması beklenen TOMBİK DENİZ, takip atımız BALKAN RÜZGARI ile moralli LUCKY WIND ayrımsız yazılsın. Yeri kalalar; EDANUR, MY DEAR AZRA ve MAGIC MIRROR'a da birer çarpı atıp Şanlıurfa altılısına başlasın.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Henüz yarış kazanma deneyimi edinememiş 3 yaşlı İngiliz tayları, Maiden mücadelede bir ilki başarmak için piste çıkacak. BROKOLİ, THE LAST RAIN, ARAS ARAS, BLACK THUNDER, HEATWAVE, BABA ERDİNÇ ve KAPLAN KIZI'nı bütçeler el verdiği ölçüde yazılsın.

4 yaşlı Arapların Handikap 14 yarışı; 1400 metrede koşulak. Dişilere mahsus koşuda; 16 kısrak birincilik mücadelesi verecek.

KIZILŞAFAK, KAZANMA ALIŞKANLIĞINI SÜRDÜRÜR!

Yarış seçilerek koşturulan KIZILŞAFAK, sevdiği pist ve mesafede aynanın en ciddi adayıdır. Son iki startında rahat kazandı. Bugün de bu alışkanlığını sürdürebilir. Ekür destekli DANEDANE, sahadan kulağımıza çalınan ATİKBEY KIZI, güçlü orijiniyle ZENKA ve ŞAHANEKIZIM'ı da birer çarpı atıp güne nefes aldırmaya geçelim.

Şanlıurfa'da devirli bir altılı bizleri bekliyor olabilir. Yarışlar oldukça zor. Bir de bu kadar kalabalık olunca ganyanlar fırlayacaktır. Bankomuz gelirse bu şablon ikramiyeye gider şimdiden uyandıralım sizleri.

GÜNÜN KALESİ: DİZDARMERT! ONA GÖRE!

DİZDARMERT, bizim Şanlıurfa'daki sığınma limanımız oldu. Safkan mesafe istiyor. Son startında kısada denedi olmadı. Sevdiği pist ve mesafede, winner binicisini de yakalayan DİZDARMERT, aynayı kimselere bırakmaz. Banko!

İkinci ayakta; bir Maidenı geride bırakmanın sevinci yaşarken tabela koşusunda da denk gelmesi zorluk katsayısını iyice bir artıracağa benziyor. Şablonumuza çok isim yazamadık. HAYTHAWER, GAME OF THE RISE, DI MARIA ve MR FENER'i yazdık. Gerisini sizlere bıraktık. Bütçeniz varsa ekleme yapın. Yoksa bırakın...

ŞANLIURFA'DA "HOVARDA"LIK ZAMANI!

Şanlıurfa'da yaza yaza geldik kapanışa... Final ayağında 4 ve yukarı İngiliz atları sahne alacak. Handikap 16 mücadelede, 18 safkan birinci olmak için tırnağından geleni sahada verecek. RED REBEL, HOVARDA, BAY ROSSI, ŞAHİNTER, BALIKÇI FAİK ve AĞIR ADAM'a yer verip güne son noktayı kayalım.

14 Ocak 2020 tarihindeki Şanlıurfa at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 7  8  4  8  6  6
10 14  6   13 15
 1  1 14   12 16
 4  4 13    7  2
11  6  5      9
 6  3        3
 5 11        

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya