SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

15 Aralık Adana altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 15.12.2020 11:04

15 Aralık 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Adana'da yapılacak koşularla devam edecek. Adana at yarışlarına dair tahminler... Son dakika altılısı!

15 Aralık Adana altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

15 Aralık Salı günü Diyarbakır'da başlayan altılı ganyan heyecanı; akşam seansında Adana koşularıyla devam ediyor olacak. Diyarbakır'da umduğunu bulamayan yarışseverler, Yeşiloba'da şanslarını denesin... İki altılı ganyan heyecanı yaşanacak. İkinci altılı ganyana göre hazırlık yaptık. Şablonumuz oldukça iddialı... Şans da yanımızda olursa; bombayı patlatırız...

Adana'da sürat koşularının ağırlıkta olduğu bir gün yaşanacak. 4 ve yukarı Arapların Kısa Vade 7 mücadelesinde; 10 kalite safkan piste çıkacak. Takip atımız GÜZELÇOCUK, iyi durumda. Kalite kısrak, tabelanın abonmanı durumunda... Bugün kazanıp uzun aradan sonra totosuna bir birincilik ekleyebilir. Favorimizin en ciddi rakipleri; ILDIR ESİNTİSİ ile HAYIRLI KIZ olabilir.

ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Henüz kazanmak nedir bilmeyen 3 yaşlı Arap tayları, 18.30'da piste çıkacak. Formda isimler var. Kim şeytanın bacağını kırabilir derseniz; DELİOĞLAN, UZAYHAN, ŞAH HANIM, KAÇAR YUNUS, ARAS TAY ve ESSELİKIZ'dan birisi Maiden'a veda eder gibi...

Sıra geldi; Adana Yeşiloba Hipodromu'nda sığınma limanımızı açıklamaya... 3 yaşlı Arap taylarının Handikap 15 yarışında piste çıkacak. 1200 metrede koşulacak yarışta; GÜNSALAR diyoruz. 4 aylık aranın ardından yarış gören GÜNSALAR, bu kez daha iddialı olacak.

BANKO VE BOMBA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Nefes yönünden kuvvetlenen GÜNSALAR, winner pilotu Mehmet Akyavuz idaresinde rakiplerinden birkaç adım öndedir. Adana'da GÜNSALAR'a sığındık. Şablonumuzu bu isim üzerine kurduk.

Dördüncü ayakta birbirinden formda isimler start alacak. 12 arıkandan 5'ine yer verebildik. Bütçe işi bu... Şayet kapatabilme imkanı olan kapasın ayağı. Son yarışını sert grupta koşan PİTANE, fotoyu rahat geçmişti. Bugün jokey değişikliğine gitse de yine aynanın en ciddi adayı.

WINNER JOKEYİYLE GÜNSALAR, FOTOLAR!

Her koşusunda fotonun adayı olmayı başaran MINE OF FIRE, favorimize problem çıkarabilir. Süratli stiliyle FARA FERN, tempo koşularının üstadı BARİKAT ile moralli CAT PEOPLE'ı ayrımsız yazalım.

Yaza yaza geldik mi tabela ayağına? İkinci altılının uzunda koşulacak tek yarışı... 4 ve yukarı Arapların Handikap 21 yarışına; kalite safkan BABADAĞINOĞLU ile başlangıcı yapalım. Bir şekilde tabelanın içinde yer alan safkan için gün kazanma günüdür. Güvenimiz tam.

BABADAĞINOĞLU İÇİN KAZANMA VAKTİ!

Ardından BİŞKEKHAN, GÜNPINAR, PRENSES ASLI, SUKAYA ve BİLGİNKADİR sahada söylentisi olan saflanlar. Bu isimlerden bazılarını bütçeniz dahilinde değerlendirmenizde fayda var.

Saatler 20.30'u gösterdiğinde Yeşiloba Hipodromu'nda güne son noktayı koyacağız. Adana'da kapanış; Maiden müsabakayla olacak. Orijinleri itibarıyla EKŞİOĞLU, ÇİFTBOZAN, DİLBER AĞAM, YIRTICI, KARA KİRAZ, SON TUTKU ve SEVDAKUŞU kazanmasını muhtemel isimlerdir.

15 Aralık 2020 tarihine; Yeşiloba Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Adana ikinci altılı tahminleri

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 1  4  2  2 11  4
 3  9    6  1  1
 2 13    5  5  3
   7    1  7  8
   2    7  8 11
  10      6  6
          12

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya