SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

15 Aralık Diyarbakır altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 15.12.2020 10:57

15 Aralık 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Diyarbakır'da yapılacak koşularla start alacak. Diyarbakır at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

15 Aralık Diyarbakır altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

15 Aralık Salı günü altılı ganyan heyecanı, Diyarbakır'da yapılacak yarışlarla start alıyor olacak. Ekip olarak Diyarbakır koşularına iyi hazırlandık. Günün bombalarını ve bankolarını sizler için derledik. Günü kazançlı kılacak altılı ganyan tahminleri Asist Analiz farkıyla sizlerle...

Atlar, ilk olarak Diyarbakır Hipodromu'nda piste çıkacak. Geniş bir kupon yaptık. Yüksek ikramiyeli bir yarış günü olmasını bekliyoruz. Şans yanımızda olsun. Saatler 14.00'ü gösterdiğinde; 3 ve yukarı İngiliz atları sahne alacak. Handikap 15 mücadelesi; 2000 metrede koşulacak.

DİYARBAKIR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Yarışın formda isimlerinden CUPIDS ARROW, sevdiği pist ve mesafede aynanın en ciddi adayıdır. GÜVEN HAN, el değiştirdikten sonra koşu rotası değişti. Doğu yarışlarına adapte de oldu. Eee artık orijinin hakkını da bir zahmet versin. OSCURO, pisti yadırgamazsa; rakiplerine nal toplatabilir. Son yarışında yakın ara geçilen ISTANBUL HORSE'a da bir çarpı atılmasında fayda var.

Bugün Diyarbakır'da bir değil iki Maiden yarış var. Biri de bu ayakta koşulacak. 1'i ilk kez olmak üzere 13 tay ilk yarış zaferini kazanmak için boy gösterecek. MERVE ANA, BROKOLİ, KÜÇÜK ZAMANI, NOPE, CONSTANT, BİRDEN BİR; sahadan gelen isimler bunlar. Ayrım yapmadan yazmalım derim.

BANKO VE BOMBA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

4 ve yukarı Arapların Şartlı 3 mücadelesi; 1200 metrede koşulacak. Son yarışını kazanıp kötü gidişe dur diyen MAZLUMZÜLFİKAR, kendisi gibi formda ekürisiyle koşuda yine söz sahibi olabilir. MAZLUMZİLFİKAR'a yakın ara geçilen KARA ATİK, bugün rövanşı almak için piste çıkacak. Süratli stiliyle TİLKİ, tabelanın abonmanı ULTRA, güçlü pedigrili TEYYARE ve SON VİRAJ'ı da yazalım.

Yazdık yazdık artık güne nefes aldıralım dedik... 4 yaşlı Arap taylarının Şartlı 3 yarışı, 2000 metrede koşulacak. Uzunların başarılı ismi BÜYÜK KIRIM, Necmi Altın idaresinde numarayı kapabilir. Diyarbakır'da tüm koşular zorlu. Safkan nefesini koruyabilirse; aynayı kimselere bırakmaz. Şablonumuzda; BÜYÜK KIRIM'a sığındık. Banko!

DİYARBAKIR'DA SIĞINMA LİMANIMIZ: BÜYÜK KIRIM

İkinci ayakta olduğu gibi tabela koşusu da Maiden yarışa ev sahipliği yapacak. DEJNİKLİ, YONCA ÇİÇEĞİ, ZEYNEPSİMA, CELEBORN, GÜÇLÜBEYİNKIZI'ndan birisinin kazanmasını bekliyoruz. Safkanların ayakları yere düz bassın. Şans da yanımızda olsun...

Diyarbakır'da kapanışı kupalı bir yarışla yapacağız. Günün en yüksek ikramiyeli yarışı; Diyarbakır Valiliği adına konuşulacak. Yarış kalabalık, mesafe 1900... İki eküri yer alacak ikisini de yazalım derim. Önce ÇELİKKALKAN, ardından YILDIZABAKAN'a çarpı atalım derim.

"YAŞLI KURT" NASUHOĞLU'NA AMAN DİKKAT!

Son yarışını rahat kazanan CİBEK OĞLU, seriye sürdürebilir. ULUPAMİR için kesin yazılsın önerisi geldi. Formda KAZAZEDE, 'yaşlı kurt' NASUHUNOĞLU ile KRALINADAMI'ndan birisinin ikramiyeyi ahırına götürmesini bekliyoruz.

15 Aralık 2020 tarihinde Diyarbakır Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 4 11  3  4  4  3
 2  8  9   11 12
 1  6  2   13  2
 3 12 13    7 16
   2  7    8  8
   1  6     10
           9

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya