SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

İstanbul son dakika altılısı!

ALTILI GANYAN | 15.09.2019 13:41

İstanbul son dakika altılısı!

İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda zor koşu bir programla karşı karşıyayız... 9 koşulu programda keyifli koşular var... Atların ayakları yere düz bassın diyelim ve koşulara geçelim...

İlk koşu zor aman at yazmaktan kaçmayın... Henüz yarış kazanamamış 11 İngiliz tayı sahaya çıkacak... Vallahi BEEONIC, WALTZ GOES ON, BERDAR, WIN THE LADY ve ALRIN GÜNEŞ; sahada söylentisi olup kulağıma gelen isimler.

3 yaşlı Araplar'ın Şartlı 4 mücadelesinde kalite safkanlar start alacak. Son dört yarıştır tabela içi koşular yapan ROMANOLUR, süratli stiliyle koşuda söz sahibi olabilir. Ardından Adana ve Ankara'da başarılı yarışlar çıkaran harika bir kum orijini olan ATİKSOYLU; kazanırı olan isimlerdir.

Performansıyla maşallah dedirten ONURLUEFE, yarışın favorisi durumunda... İstanbul'daki yakın ara ikinliklerinin ardından Bursa çiminde kazanan başarılı safkan, serisine devam edebilir. Ardından yüklerinden kurtulan GÜNBIKE, sert binicisiyle yarışta söz sahibi olabilir. Ve çayıra bayılan kalite safkan ZEKİ DAYI'yı ekleyip bir sonraki ayağa geçelim derim.

İKİNCİ ALTILI BAŞLIYOR

4 ve yukarı Araplar'ın Handikap 17 mücadelesinde; 9 safkan yer alacak... Uzunların başarılı ZAZAHASA, başarılı apranti Mercan Çelik idaresinde fotolayabilir. Ardından son yarışında yakın ara geçilen ESERALP, yüklerinden az da olsa kurtulmuş durumda. Yazmadan geçmeyelim. Bomboş kilosuyla MAVİ ATEŞ ve BORALTAN; sahada söylentisi olan iismler.

Birincinin tabela, ikinci altılının da ikinci ayağındayız... İdmandaki görüntüsüyle adeta 'bu yarışı kazanırım' havası veren İSMİHAN, sert binicisi Özcan Yıldırım pilotluğunda favorim. Güne bir tek alternatifi olarak değerlendirilebilir. Yeri olanlar; ALY WINS'e de yer verip ayağı sigorta edebilirler.

Kupalı bir yarış... Günün yüksek ikrimayiyeli yarışlarından birisi... Çok sayıda başarılı ve formda ismin mücadelesine sahne olacak keyifli bir yarış bizleri bekliyor olacak.

Son yarışında sert grupta koşan CORCOVADO, bugün yeni bir birincilik serisi başlatabilir. İlk sıradan kuponlara yazalım. Uzunların başarılı ismi DEPOSITORY ile son yarışında yakın ara geçilen HOSLİ, favorime rakip isimlerdir.

Kupalı yarışlara devam... 2 yaşlı İngiliz taylarına mahsus bu koşuda; yarış severlerin güvenini kazanıp AGF'de başa gelen FİNAL bende de var. Yarış hayatında 3 kez koşup 3'ünde de Halis Karataş ile start alan başarılı arıkan, bugün de kazanma serisine devam edebilir. Güne nefes aldırabilir. Ancak ben yanına harika bir orijine sahip FINAL WALTZ'ı da yazılmasını öneririm. İdmandaki görüntüsünü çok beğendim safkanın...

TATLI BAHAR KUPON BIRAKMAYABİLİR

Yine Maiden bir yarış... İlk yarışında yakın ara geçilen MARAKAY, bugün Maiden'a veda edebilir. JANIMSIN'ın ilgilileri çok iddialılar... Sahadaki arkadaşlar da safkan hakkında çok iyi şeyler söyledi. Yazalım derim. Ve TATLI BAHAR, Saadettin Boyraz gibi tempo koşularının üstadıyla start alıyor olacak. Denemekte fayda var. Gelirse kupon bırakmaz...

ÇIKAN ATLAR VAR!

Günün en kalabalık koşundayız... ITS ABOUT TIME ve LAZ ALİ koşmayacaklar... At yazmaktan kaçmayın derim... Kalabalık bir koşu olduğu için safkanlar geçişler bulamayabilir. Sürpriz isimlere gebe bir koşu bence... Ben WIND AND DANCE, AKINCI, SPECTACULAR SWORD, CEVHERE, BROWNSVILLE, BRAVE WOLF ve BAYRAMHAN'a şans tanıyorum.

 

birinci altılı şablonu

 

1. ayak 2. ayak 3. ayak 4. ayak 5. ayak 6. ayak
 2  1  3  8  8  1
 10  2  4  4  9  2
 3    2  9    6
 11      3    
 1          
           

 

tutar: 50,40

 

ikinci altılı şablonu

 

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 8  8  1  1  4  6
 5  9  2  5  2  7
 9    6    9  15
 3          10
           4
           3
           2

 

tutar: 70,56

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya