SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Şanlıurfa at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 15.06.2020 16:53

TJK'da altılı ganyan heyecanı, Bursa ve Şanlıurfa'daki koşularla devam ederken Şanlıurfa Hipodromu'na dair son dakika tahminleri ve analizleriyle karşınızdayız.

Şanlıurfa at yarışı tahminleri

Şanlıurfa'da aranın ardından ilk yarış heyecanı yaşanacak. Zorlu ve kalabalık koşular var. Hepimizin şansı bol olsun, safkanların ayakları yere düz bassın. Şanlıurfa'daki koşulara dair hazırlığımızı ikinci altılıya dair yaptık. 19.00'da start alacak Handikap 15 mücadelesinde; 16 Arap atı tırnağından geleni sahada vermeye çalışacak.

Son iki yarışında nal toplayan NUR SALKIMI, tüm sıkıntılarından arınmış durumda. Winner jokeyini de yakalamışken fotolayabilir.

NUR SALKIMI SIKINTILARINDAN ARINDI!

Bomboş kilosuyla GÜLAYFER, sprinter yapısıyla UĞURGÜLÜ, son yarışında zaferle ayrılıp moral depolayan DELİ FARUK ile İSA AĞA'ya birer çarpı atarak Şanlıurfa'da güne başlangıç yapalım derim.

Tay yarışına geldik. Oldukça kalabalık bir koşu... Geçişlerde sıkıntı çıkabilir. At yazmaktan kaçınmayın derim. Orijinlerine ve sahadaki söylentileri göz önüne alınarak; ENGEREK, KALBİN OĞLU, AKTAŞ HAT, LİDER KARTAL ile ZENKA'ya şans verelim derim.

CAPTAIN PITT'İN SAHADA SÖYLENTİSİ VAR

Günün süratli isimlerinin start alacağı Şartlı 4 mücadelede; deneyimli isimler sahne alacak. Oldukça iyi durumda olan MAKTAYMAN, son yarışında yakın ara geçilen OTANTİK, güçlü orijiniyle GÜL MATRA, yarış severlerin gözünden kaçan RED REBEL ile 'yaşlı kurt' CAPTAIN PITT; kazanırı olan isimler.

Yazdık yazdık; Şanlıurfa'da tekimizi açıklamaya geldi sıra... Oldukça iyi bir hazırlık dönemi geçiren MAZLUMAĞA; sonlarda yapacağı ataklarla rakiplerini gerisinde bırakır diyorum. Mehmet Doğan idaresindeki başarılı safkan, Urfa'da en güvendiğim isimdir.

TAY YARIŞLARINA AMAN DİKKAT EDELİM!

Tabela ayağı yine tay yarışına ev sahipliği yapacak. KERİMMİM, HAVARAT, UÇKAN KIZI, DİZDARGÜLÜ ve RUN'dan birisi yarış hayatına zaferle başlamasını beklediğim başlıca isimlerdir.

Şanlıurfa'da koşular oldukça kalabalık. Kapanış da öyle... Sert binicisiyle YELLOW FATHERLY; kazanırı olan bir isim... Kötü gidişe dur deme zamanı gelen KUBAT FIRTINASI, kuma yatkın orijiniyle FRIZER, iyi bir hazrılık dönemi geçiren NARCOTIC ile DISTANT BABY'e de birer çarpı atıp güne noktayı koyalım. Hepimize bol şans...

İkinci altılı

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 1 10  1  3  4  1
 8  4 10    3  7
 2  1  2   15  3
11  5  9   10 16
 4 15  6    5 13

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya