SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

15 Ocak İzmir altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 15.01.2021 11:23

15 Ocak 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, İzmir'de yapılacak koşularla devam edecek. İzmir at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

15 Ocak İzmir altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

15 Ocak Cuma günü Kocaeli'nde başlayan altılı ganyan heyecanı, akşam seansındaki İzmir yarışlarıyla sona erecek. Asist Analiz yarış ekibi olarak güncel yarış tahminleriyle yine karşınızdayız. Sahadan gelen son dakika bilgilerini sizlerle ücretsiz şekilde buluşturuyoruz. Kağıt kalem hazırsa; İzmir altılısına başlayalım.

Saatler 18.00'i gösterdiğinde; İzmir'de altılı ganyan heyecanı başlamış olacak. Programı iyi etüt ettik. Sürprizlere karşı şablonu sigorta altına aldık. Nokta atışı tahminlerimizle cepleri doldurmaya hazır olun...

İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

4 ve yukarı İngilizlerin Handikap 17 mücadelesi, 1900 metrede koşulacak. İzmir deyince akla gelen ilk isim Eray Koktay'dır. At sahibi ve kondisyoner olan Eray Ağabey, oğulları LORD OF TIME ile HELLBENT'in üzerine titriyor. İkisi de iyi durumda. Biz, LORD OF TIME'ın geçilmeyeceği düşüncesindeyiz. İzmir'e tekle başladık. Gelirse paralar bizim.

İkinci ayakta; henüz yarış kazanmamış isimler yer alacak. Bu da Maiden mücadele demek. 1'i ilk kez olmak üzere toplam 9 Arap tayı, totosuna ilk birinciliğini eklemek için piste çıkacak. ERTÜRKER, GÜLBABA, OĞLUMCAKO, LEVENTHAN ve VALDAY'dan birinin kazanıp Maiden'a veda etmesini bekliyoruz.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

4 ve yukarı Arap atlarının Handikap 14 yarışı, 1400 metrede koşulacak. Sevdiği pist ve mesafede winner pilotuyla start alacak ALTIN ZELE, ağır favori durumunda. Alternatif tek adaylarımızdan birisidir. Formuyla göz dolduran MOR YAĞMUR, kazanacak kıvama geldi. Süratli yapısıyla ŞİNTAY ve MENEM NENE'yi de yazıp tehlikelere karşı ayağı sigorta edelim.

İzmir'de sürat koşularının ağırlıkta olduğu bir gün bizleri bekliyor olacak. Dördüncü ayakta; 4 yaşlı Arap tayları piste çıkacak. Şartlı 4 yarışta; 6 safkan birincilik mücadelesi verecek.

İZMİR ALTILISINA TEKLİ BAŞLANGIÇ!

Son startını adeta yürüyerek kazanan YAMANEFE, seriyi bugün de devam ettirebilir. Güçlü kan hattıyla DENİZ KURDU, ilgilileri tarafından pilot değişikliğine giden ve bu yarış hedef gören KOCAOĞLAN ile CHRİS BEY'i ayrımsız yazın deriz.

Tabela ayağı, günün ikinci Maiden yarışına ev sahipliği yapacak. 4 yaşlı Arap taylarının 1400 metrede sahne alacağı koşuda; orijinleri ve sahadaki söylentileri itibarıyla DİMASKAYA, SİYAHÜZÜM, OĞUZ ŞAH, SALİH DAYI, TUMBUL HÜSEYİN ve ALPEREN AĞA'yı bütçeler dahilinde değerlendirilsin.

ŞİRİNYER'DE KAPANIŞI; STEEL CLAW YAPAR!

Şirinyer Hipodromu'nda kapanışı; 4 ve yukarı İngilizlerin Satış 1 koşusuyla yapacağız. 1600 metrede; 18 safkan birincilik mücadelesi verecek. At yazmaktan kaçmayın... SPRING BREAK, SON OF YAVUZ, LION FLAG, STAR SCREAM, ATLASHAN, STEEL CLAW, JANIMSIN ve BANES kazanırı olan safkanlardır.

15 Ocak 2020 tarihindeki İzmir at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 5  3  2  5  3  2
   4  4  1  8  8
   8  1  2  5 11
   7  7  4  7 15
   9      9  4
         2  9
          12
          13

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya