SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

15 Ocak Kocaeli altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 15.01.2021 08:14

15 Ocak 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Kocaeli'nde yapılacak koşularla devam edecek. Kocaeli at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

15 Ocak Kocaeli altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

15 Ocak Cuma günü altılı ganyan heyecanı, Kocaeli yarışlarıyla start alıyor olacak. Asist Analiz yarış ekibi olarak bu ara bombaları yakalamadı sıkıntı çekmiyoruz. Şu bankoları bir yakalasak ikramiyeyi cebimize koyacağız.

Yurt içindeki at yarışı heyecanı; Kartepe Hipodromu'nda yapılacak Handikap 15 mücadelesiyle start alıyor olacak. Saat 14.30 koşulacak yarışta; 4 yaşlı Arap tayları sahne alacak. Kocaeli'nde sahada bulunan arkadaşlarla telefon görüşmeleri yaptık. Son dakika altılısı için kağıt kalem hazırsa koşuların röntgenini çekmeye başlayalım.

KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Kocaeli'nde iki tekli bir kupon hazırladık. Kartepe altılısı; dişilere mahsus koşuyla başlayacak. Günün ilk yarışı denk güçte isimlerin mücadelesine sahne olacak. Biz ayrım yapamadık. Kapadık. Kocaeli altılısına da böyle bir iddialı giriş yaptık.

4 yaşlı Arap taylarının Şartlı 3 yarışı; 1200 metrede koşulacak. 10 safkanın birincilik mücadelesi vereceği yarışa; YUSURE GELİN ile başlayalım. Nefes ve kondisyon yönünden güçlenen kalite safkan, son startından aynayı ikinci sırada geçti. Yarış kazanacak kıvamda. Yazılsın...

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

ANIL ABİ, uygun rakipleri yakalamışken birincilik özlemini dindirebilir. Winner binicisiyle ABONE, sahadan kulağımıza gelen BENÜSENE ile ALTINBARTIN'a da birer çarpı atsın. Bu koşuda; SAYGINER KOŞMAZ!

Üçüncü ayakta; 3 yaşlı İngiliz tayları, 1400 metrede sahne alacak. Dişilere mahsus Handikap 15 mücadelede; 7 kısrak start alacak. Formda safkanların yanında sahada söylentileri olan isimler yer alıyor. İlk ayakta olduğu gibi bu koşuda da; ayrım yapamadık. Bizde bu ayak HEPSİ!

Geldik günün en yüksek ikramiyeli yarışına... Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı Koşusu'nda birbirinden kalite isimlerin mücadelesine sahne olacak.

İKİ TEK, İKİ HEPSİ! VAR MI BUNDAN İYİSİ!

Günün tek kupalı yarışında; sözü uzatmadan KUZEY YAĞMURU'nu günün sığınma limanlarından birisi olarak önerelim. Halis Karataş, dün İzmir'de EL NINO ile bizi yaktı. KUZEY YAĞMURU ile aynayı ilk sırada geçip hem kupayı hem de ikramiyeyi ahırına götürecektir. İlk bankomuz; KUZEY YAĞMURU!

İki bankolu Kocaeli gününde ikinci tekimizi veriyoruz... Vaziyet alsın... 3 yaşlı İngilizlerin Şartlı 3 mücadelesi, 1200 metrede koşulacak. Çizik Ekürisi, kalabalık bir grupla sahaya çıkacak. ES ROBERO-MAN OF STEEL ve VALOR üçlüsünden oluşan ekip aynayı kimselere bırakmaz. İkinci tekimiz de bu olsun!

KUZEY YAĞMURU & ES ROBERO GEÇİLMEZLER!

Kartepe Hipodromu'nda kapanışı Handikap 15 mücadelesiyle yapacağız. Günün en kalabalık koşusunda; 4 ve yukarı İngiliz atları sahne alacak. Dişilere mahsus yarışta; 13 kısrak birincilik mücadelesi verecek. SAMOTHRAKI, AYAZINKIZI, TİNEMİS, FATİHİN GÜLÜ, MISS MATRA, CELALİYE, ELIKA, STORM LIFE ve INVINSIBLE WOMAN'ı yazıp yüksek ganyanı bulmaya çalışalım. Bu koşuda; VIA VENETO KOŞMAZ!

15 Ocak 2020 tarihindeki Kocaeli at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 H  3  H  7  2  4
   1       10
   4        5
   8        1
   5        6
           2
           9
           3
          11

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya