SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

16 Aralık İstanbul altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 16.12.2020 10:35

16 Aralık 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, İstanbul'da yapılacak koşularla start alacak. İstanbul at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

16 Aralık İstanbul altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

16 Aralık Çarşamba günü altılı ganyan heyecanı, İstanbul'da yapılacak koşularla başlıyor olacak. Asist Analiz yarış ekibi olarak yapacağımız tahminlerle günü kazançlı kılmanız için elimizde geleni yaptık. Gerekli yerlerde sahadaki arkadaşların da bilgisine başvurduk. Kazanmanın şifrelerini; sizler için derledik. Bir de banko verdik ki top atsanız yıkılmaz...  

Gelelim tahminlemeye... İstanbul'da 9 koşulu bir program var. Hazırlıklarımızı; ikinci altılıya göre yaptık. Saat 14.30 koşulacak Maiden yarışla Veliefendi'deki altılı ganyan heyecanına ortak olacağız. ATEŞİN KIZI, UÇANYUMAK, DEFNEGÜL, NENİŞ, KAYIP ELMAS ve ÖZGÜYEL'den birisinin kazanıp totosuna ilk birinciliği yazdırmasını bekliyoruz. Ayırmayın!

İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

İkinci ayak; 3 yaşlı İngiliz taylarının Handikap 16 yarışına sahne olacak... 16 kısrağın 1400 metrede birincilik mücadelesi vereceği koşuda; SENARA ACERO diyoruz. Safkan oldukça formda... Jokey değişikliğine gitse de süratiyle kimseyi yanına yaklaştırmaz.

SENARA ACERO'dan sonra formda JABEL'e şans verelim. Safkan performansıyla bir maşallahı hak ediyor. Güçlü pedigrisiyle NİLGÜN SULTAN, takip atımız FOLGORE ile GINGER SNAP'e de bir çarpı atmanınızı öneririz.

BANKO VE BOMBA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Kısa mesafeli ilk iki yarışın ardından uzuna geçiş yaptık. Üçüncü ayakta; 4 ve yukarı Arap atları boy gösteriyor olacak.  Moralli YOLDAŞHAN, İstanbul sentetiğinin winner ismi. Bugün de rakiplerine göz açtırmaz. Alternatif tek arayanlar; YOLDAŞHAN'ı yazsın. Riskli görenler yanına NİĞBOLU ve SİNANLI'yı eklesin. Yeter!

Geldik günün sığınma limanına... Formda safkanların nefes keseceği koşuda; 3 ve yukarı İngiliz atları 2000 metrede kozlarını paylaşacak. Ayakları yere düz bassın... KALKANDERE, totosunda yazan 5 birinciliği de İstanbul sentetiğinde aldı. Tek dokuzunculuğu da Kocaeli deplasmanında... Yarışsever de bizim gibi düşünüp kalite safkanı AGF'de yukarıya taşımış. Banko yazılsın...

KALKANDERE KAZANMAYA DEVAM EDER!

Veliefendi'de tekimizi de açıkladık; içimiz rahat... Ancak önümüzde daha iki koşu var. Zaman çabuk geçiyor. Tabela ayağına gelmişiz bile. 3 yaşlı Arapların Şartlı 5 mücadelesi 1200 metrede koşulacak. Sahadan kulağımıza gelen ANIL ABİ'ye ilk sıradan önerelim ki; kuponlardaki yerini alsın. Süratli SİVEREK HAN ile YAMAÇBEYİ'ni de yazsın diyelim.

İstanbul'da kapanış günün en kalabalık koşusuna ev sahipliği yapacak. 3 yaşlı İngiliz tayları; 1200 metrede sahne alacak. 18 safkan var. Sayı çok, mesafe az... Geçişlerde sıkıntılar olabilir. Sürpriz bir isim fotolayabilir. Önlemimizi alalım biz. YELLOW STONE, LADY SCHIMITZ, MERSİNLİ, ERGİN KHAN, CENTENARIO, ANGEL OF LION ve ZABUNHAN kazanırı olan isimler...

16 Aralık 2020 tarihinde Veliefendi Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

İstanbul ikinci altılı tahminleri...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 4  3  3  2  9 11
12  6  4    1  2
 5  9  1    4  3
10 10        9
 8  4       12
11          5
           4

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya