SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

16 Ekim Cuma İstanbul son dakika at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 16.10.2020 10:24

Ülkemizde; altılı ganyan heyecanı 16 Ekim Cuma günü İstanbul ve Bursa'daki koşularla devam ederken Veliefendi Hipodromu'na dair son dakila at yarışı tahminleri burada.

16 Ekim Cuma İstanbul son dakika at yarışı tahminleri

16 Ekim Cuma günü yurt içinde altılı ganyan heyecanı; İstanbul ve Bursa'da yapılacak koşularla devam edecek. Akşam seansında; Veliefendi'de oldukça zorlu yarışlar olacak. Ekip olarak son dakika bilgileri ışığında; İstanbul'a iyi bir şekilde hazırlandık. Bugün Veliefendi'de nokta atışı kaçınılmaz...

Bakırköy Belediye Başkanlığı koşusuyla ikinci altılı ganyan start alacak. 19.00'da start alacak mücadele 1600 metrede koşulacak... 4 ve yukarı Arapların mücadeledi; zorlu geçeceğe benziyor. Bursa, Ankara'dan sonra İstanbul'da da kazanan KARAÇELİK, seriye devam edebilir. Yarışın favorisi.

SON DAKİKA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Grubun formda isimlerinden HİLALEDA, tempo koşularının üstadı Sadettin Boyraz idaresinde; favorime en ciddi rakip olur. Uzun-kısa ayırt etmeyen ve başarılı koşular çıkaran YETİM AHMET, son yarışında yakın ara geçilen GOLDEN KING ile YETİM ALİ'yi yazıp ayağı sağlam geçelim. Başlangıçta sakata gelmeyelim derim.

3 yaşlı Arap taylarının Maiden mücadelesinde; HECEMİNE, BABYBOY, YILKUT, KAYNARCA ve KIZILÇAM'ı ayrım gözetmeksizin yazın derim. Kapalı kutu bir yarış. Bütçeniz yetiyorsa; ayağı kapatmayı bile deneyin.

TEZCANLI, VELİEFENDİ'DE KUPON BIRAKMAZ!

İstanbul Veliefendi'de keyifli ve bir o kadar zorlu bir program var. Üçüncü ayak, sürat koşu olacak. Göz açıp kapayınca kadar bitebilir. Elinizden geldiğince at yazın derim. Son yarışını uzunda deneyen TAÇSIZ KRAL, iyi yarış çıkardı. Nefesini sonlarda kontrol edemese de tabela yapmayı başardı.

Mesafenin azalması kazanma şansını artırdı. Bende ilk sıradan koşar bu safkan... Son yarışını kazanıp moral depolayan YEŞİLKALE, formda CANIMBABAM ile gelirse kupon bırakmayak TEZCANLI'yı ayrımsız yazalım.

DÖRDÜNCÜ AYAKTA CAZİP TEK; ÇAKALINOĞLU!

Dördüncü ayak; Yarışseverler Koşusu'na ev sahipliği yapacak. İstanbul'da sığınma limanımızı; günün tek kupalı mücadelesinde kullanalım dedik. Gazi'den bu yana istirahate çekilen ÇAKALINOĞLU; bu koşuyu hedef belirledi. İlgilileri oldukça iddialı. Kuponlardaki yerini alsın. Ben, banko geçiyorum.

Tabela ayağında; henüz yarış kazanamamış isimler sahne alacak. KELKİTLİ, TEK NEFES, ŞÜHELA ve DEĞER sahada söylentisi olan arıkanlar. Bu 4 isimden birisinin Maiden'a veda etmesini bekliyorum.

MAIDEN KOŞULARA AMAN HA DİKKAT EDELİM!

İstanbul'da kapanış, kalabalık olacak. Oldukça denk bir grup. Kim gelse sürpriz olmaz. Toparlanma zamanı gelen KIND OF BLUE, takip atım FLAMBOYANT, tabelanın abonmanı WILD OCEAN, sprinter yapısıyla SEVMEK ZAMANI, kötü gidişe dur demesini beklediğim DERİN DİYAR ile BOGOTA'yı bütçeler el verdiğince yazalım.

16 Ekim Cuma günü; Veliefendi Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

İstanbul ikinci altılı tahmini...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 1  6  4  2  7 12
 8  2  6   11  5
 5  4  7   10  3
 7  7  1    6  8
 9  8        1
           6

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya