SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

16 Haziran Adana Yeşiloba at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 16.06.2020 14:56

TJK'da altılı ganyan heyecanı, Kocaeli ve Adana'daki koşularla devam ederken Yeşiloba Hipodromu'na dair son dakika tahminleri ve analizleriyle karşınızdayız.

16 Haziran Adana Yeşiloba at yarışı tahminleri

Adana'da kalabalık ve zorlu bir programla karşı karşıyayız. Koşular kalabalık... İzlemesi keyifli, yakalaması çerefilli tay yarışları da olunca zorluk iki misli artıyor. Elimizden geldiğince günü kazançlı kılmaya çalışacağız. Şansımız bol olsun...

Tüm hazırlığımız ikinci altılı ganyana göre yaptık. Yeşiloba'da 11 koşulu bir program var. Biz heyecana 6. koşudan itibaren ortak olacağız. 19.00'da start alacak Handikap 16 mücadelesinde; 12 isim boy gösterecek. Oldukça iyi durumda olan BABA CUVEE ile ayağı doldurmaya başlayalım.

ŞANŞLI ÇOCUK, HEPİMİZE ŞANS GETİRSİN

Sevdiği pist ve mesafede PURO, takip atım ŞANSLI ÇOCUK'a birer çarpı atalım. Yeri kalanlar; bomboş kilosuyla JAMES'i yazsınlar. BORDO MAVİ için sahadaki arkadaşlar dikkat edilsin dedi. Söylemesi benden...

Kum yarıştan çime geçiş yaptık. Çimdeki koşular sürprize gebe yarışlardır. Koronavirüs öncesinde kazanıp moral depolayan MİRANBEY, bugün yarış severlerin en güvendiği isim konumunda. Bizde de öyle. Ancak Adana'yı seven ŞUBAT İKİ'yi önermeden edemeyeceğim. Safkan Yeşiloba'ya son gelişini zaferle taçlandırmıştı. Çayıra bayılıyor. Gözden kaçmış..

ŞUBAT İKİ ADANA'YA KAZANMAYA GELDİ

Günün bombası olarak PRENSESELİF'i önereceğim. Son yarışlarını Şanıurfa kumunda koştu. Ancak bu safkan tam bir çim atı. Bugün bombayı patlatabilir. Sert binicisyle TSARİGRAD ile eküri destekli CANBEŞİRCAN'a da birer çarpı atalım derim.

3 yaşlı Arap taylarının ilk yarış heyacanına sahne olcak koşuda; ATEŞİNOĞLU ile IŞILINOĞLU'nu favori görüyorum. Yeri olanlar, daha fazla isme şans versinler.

TİMSAH, GÜNE NEFES ALDIRABİLİR

Üçüncü ve dördüncü ayağı geçebilirsek şablonumuz isabet sağlayabilir. 3. ayağın iki safkan arasında geçmesini bekliyorum. Bu ayakta da öyle... Çim-kum ayırt etmeksizin başarılı yarışlar çıkaran TİMSAH, sezonun formda jokeyi Hışman Çizik ile finishi ilk sırada geçebilir. Ardından çim sezonunu sabırsızlıkla bekleyen SONSUZUM'u yazıp tabela ayağına geçelim.

Tayların ayakları yere düz bassın, şans da yarış severlerin yanında olsun. Yine tay yarışı... Sahadaki söylentilerini dikkate alarak ÇATAK EDASI, ASPASIA, ATİK YILDIZ, REYATİ GÖLÜ ve ZERZELE KIZ'ı yazalım.

Ve yazdık ettik, kapanışa sonunda gelebildik. Adana Yeşiloba'da günün kapanışı Şartlı 3 mücadeleyle yapılacak. Kalabalık bir koşu. Uzatmadan kuponumda şans verdiğim isimleri sayayım: DÜNÜR, KAYATALYA, BÜYÜK KIRIM, MUTLULUK GÖZYAŞI, AÇIK KIRMIZI. Bol şans...

İkinci altılı...

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 2  2  1  5  8  6
 7 14  2  6  7 11
 1 13      1 13
11  9     10 16
 4  5     11  4

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya