SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

16 Kasım Pazartesi Elazığ at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 16.11.2020 11:55

16 Kasım Pazartesi günü altılı ganyan heyecanı, akşam seansında Elazığ'da yapılacak koşularla devam edecek. Elazığ son dakika at yarışı tahminleri...

16 Kasım Pazartesi Elazığ at yarışı tahminleri

16 Kasım Pazartesi günü sabah seansında Bursa'da umduğunu bulamayan yarışseverler, keyifli Elazığ akşamına hazır olsun... 19.00'da start alacak Şartlı 5 yarışında; 3 ve yukarı İngiliz arıkanları sahne alacak. Sahadaki arkadaşlarla yaptığımız son dakika görüşmeleri neticesinde günü kazançlı kılacak bir şablon hazırladık.

Şans yanımızda olsun... Elazığ'da güne iyi başlamak adına işimizi şansımıza bırakmak istemedik ve başlangıcı kalabalık tuttuk. Son yarışında; yarışseverin güvenip AGF'de zirveye taşıdığı QAVIY, bugün güven tazeleyebilir. Formda olan ve son iki yarışında fotoda geçilen HIDDEN JEWELS, sprinter yapısıyla BALYECİ SALİH ve son olarak güçlü orijiniyle ZAFER MEYDANI'nı ayrımsız yazalım.

ELAZIĞ AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Kötü koşma şansı kalmayan ÖZÜN, günü zaferle taçlandırabilir. Grubun tecrübeli isimlerinden birisi olan SHUTKA ile kumun başarılı temsilcisi LOMBARDI'ye birer çarpı atıp yazdığımız isimlerden birisinin gelmesini bekleyelim.

1800 metrede yapılacak Handikap 13 yarışında; 4 ve yukarı İnginliz arıkanlar start alacak. Son iki yarışını kısa mesafede koşup dereceli ilere imza atan BABİŞKO, sonlarda nefesini koruyabilirse; finişi ilk sırada geçebilir.

SIĞINMA LİMANIMIZ: ÇEVİKBEY!

El değiştirdikten sonra Elazığ'daki ilk yarışını koşup piste adapte olan PLOVDIV, favorimin en ciddi rakibi olabilir. PLOVDIV ile aynı kaderi paylaşan HAN SOLO, tabelanın abonmanı ALTIN KAFES ile güçlü pedigrileriyle MISS BALKAN ve KING OF ODESSA'ya da yer verelim.

Elazığ'da güne nefes aldırmanın vakti geldi çattı. 1200 metrede yapılacak Şartlı 5 yarışında; 2 yaşlı İngiliz tayları start alacak. 7 safkanın mücadelesinde; ÇEVİKBEY'i önde görüyorum. Sevdiği pist ve mesafede; winner jokeyi Mehmet Ali Aktürk idaresinde koşacak ÇEVİKBEY, yarışı beyaz bayrak-ayna yaparak sonlandırabilir.

PİSTİ YADIRGAMAZSA; MAHZUNKRAL!

Çarşının karışacağı koşu; dördüncü ayak olacak. Günün en yüksek ikramiyeli yarışında; 4 ve yukarı Arapların Kısa Vade 8 koşusunda; 10 safkan boy gösterecek. Ankara ve İzmir yaptıktan sonra Diyarbakır'da kazanan NASUHOĞLU, seriyi sürdürebilir.

Elazığ kaba kumuna ilk kez çıkacak MAHZUNKRAL, pisti yadırgamazsa fotolar. Eküriler; YUTANGİRDAP ile YILDIZABAKAN... En son moralli SEYRANTEPE'yi de yazıp bekleyemey koyulalım.

BUGÜN "ÇİFTETELLİ" ZAMANI!

Kısadan uzuna geçtik. Tabela ayağına ÇELİKŞAH ile başlayalım. Son yarışında güvenip tek geçtiğimiz ÇELİKŞAH, bugün de kazanma alışkanlığını sürdürebilir. Totosunda yazan son birinciliği adeta yürüyerek kazandı. Bugün de aynı şekilde kazanabilir. Nefes yönünden güçlenen BİNDALINGÜLÜ ile ÇİFTETELLİ; rakibin en ciddi rakibi olur.

Keyifli Elazığ akşamı; Maiden koşuyla son bulacak. 3 yaşlı Arap taylarının sahne alacağı yarışta; zafere yakın bulduğum isimler: ATİKBEY KIZI, ŞAHAN, HAVARHAT, İLKAYOĞLU, ALATAY... Şans yanımızda olsun...

16 Kasım Pazartesi günü; Elazığ Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 4  3  1  3  3 11
 6  6    6  4  9
 8  9   10  1  5
10  8    4    6
 3  2    9    1
 5  1        
 2          

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya