SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

16 Ocak Adana altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 16.01.2021 10:00

16 Ocak 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Adana'da yapılacak koşularla devam edecek. Adana at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

16 Ocak Adana altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

16 Ocak Cumartesi günü altılı ganyan heyecanı, Adana'da yapılacak yarışlarla start alacak. Dün Kocaeli'nde kapanışı, İzmir'de de başlangıcı yapamadık. İki altılımız da beşte kaldı. Bugün telafi edecek bir şablon hazırladık. Asit Analiz yarış ekibi olarak; Yeşiloba Hipodromu'nda yapılacak koşuları en iyi şekilde analiz edip ikramiyeye giden yolun şifrelerini sizler için desifre ettik.

Adana at yarışlarına dair hazırladığımız ücretsiz tahminler şimdi sizlerle... Kağıt kalem hazırsa kuponu oluşturmaya başlayalım. Adana altılısı 14.30'da start alacak. 4 ve yukarı İngilizlerin Handikap 17 mücadelesi, 2100 metrede koşulacak. 10 safkanın birincilik için sahne alacağı ayağı WIND ile doldurmaya başlayalım.

ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

WIND, uzunların başarılı isimlerinden birisi. İyi bir hazırlık dönemi geçirdi. Sahadaki arkadaşlar, safkanın idman performansını öve öve bitiremedi. Bizde ilk sırada koşar. Şablonlarımızın olmazsa olmazı; PURO ile MISTER RAIN de atlanmasın. Geniş oynayanlara önerimiz; WISEMAN ile THE BEST OF TIME'a da birer çarpı atsın...

Adana at yarışlarına kalabalık bir tahmin yaparak başladık. Kapanışa kadar bir daha da çok at yazmanız önerilmeyecek söz... İlk ayağın aksine ikinci koşu; sürat yarışına ev sahipliği yapacak. Uzundan kısaya geçiş yaptık. Bursa ve Kocaeli'nde yakın ara geçilen FEYAT BABA'nın Adana'da şeytanın bacağını kıracağını düşünüyoruz. Alternatif tek adaylarımızdan birisi; FEYAT BABA!

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Pisti yadırgamazsa BABA MERCAN, favorimizin en ciddi rakibi olur. Safkan, Şanlıurfa ve Elazığ'daki performansıyla kazanacak kıvama geldiğini adeta gözümüze soktu. Son startında oyalanan BABAHAKKI, yarışa bir türlü odaklanamadı ve tabelanın bir hayli uzağına düştü. Bugün beyaz bayrak-ayna yarışı yaparsa kimse şaşırmasın. ÇOLPANLI ve ÖKTEM; sahadan kulağımıza gelen isimlerdir. Bu koşuda; CANDARBEY KOŞMAZ!

Yazdık yazdık haydi Adana'ya şablonlarınıza nefes aldırmanıza yardımcı olalım. Ali Karabucak adına düzenlenecek yarışta; 4 ve yukarı İngiliz atları sahne alacak. 1500 metrede yapılacak koşuda; 7 kısrak birincilik mücadelesi verecek. Yarışın en deneyimli ismi HAFO, bizim Yeşiloba'daki sığınma limanımız.

YEŞİLOBA'DA SIĞINMA LİMANIMIZ: HAFO

Yarış heyecanı tüm hızıyla devam ediyor... 3 yaşlı İngiliz tayları, Handikap 14 mücadelesinde piste çıkacak. Tabelanın abonmanı; TIRMIL EFESİ'nin ilgilileri jokey değişikliğine gitti. Mehmet Akyavuz idaresinde; bizce ağır basıyor. Dileyen tek de yazabilir. Ya kardeşim şablonu riske atma diyenler; CHROME HEART ile PERİ ANA'ya da birer çarpı atsın.

Tabela ayağı; 4 yaşlı Arap taylarının Maiden mücadelesine sahne olacak. ALBİLGİN, DİYARBEKİR, BATUŞ, KAFKASLIKAYA, TEKTAŞOĞLU ve KAÇAR YUNUS'tan birisinin kazanıp kariyerindeki ilk yarış birinciliğini elde etmesini bekliyoruz. Ayırmadan kuponlara yazmaya çalışalım.

KAFKASLIKAYA SON KEZ MAIDEN KOŞAR!

Yeşiloba Hipodromu'nda kapanışı; 4 ve yukarı Arap atlarının Satış 2 yarışıyla yapacağız. 1500 metredeki koşuda; 15 safkan birincililk mücadelesi verecek. Günün en kalabalık yarışında; BEŞİREFE, YANTAR, SAFİRA, GİZEMNAZ, TAŞRALI, YÜKSELİM ve AYBET'i yazıp en yüksek ganyanlı ismi bulmaya çalışalım.

16 Ocak 2020 tarihindeki Adana at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 4  4  1  5  2  7
 8 11    2  5  1
 2  5    6  3  8
 9  1     11  5
10  2     13 12
        10  3
          15

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya