SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

16 Ocak İstanbul altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 16.01.2021 11:10

16 Ocak 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, İstanbul'da yapılacak koşularla devam edecek. İstanbul at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

16 Ocak İstanbul altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

16 Ocak Cumartesi günü Adana'da başlayan altılı ganyan heyecanı, akşam seansındaki İstanbul yarışlarıyla sona erecek. Dünkü Kocaeli ve İzmir altılılarında beşte kaldık. Birinde başlangıcı diğerinde de finali yapamadık. Dersler çıkardık ve bugünkü İstanbul altılısını hedef belirledik. İstanbul at yarışlarına dair son dakika altılımızı ücretsiz şekilde sizlerle paylaşıyoruz.

Saatler 18.00'i gösterdiğinde; İstanbul'da at yarışı heyecanı başlamış olacak. 4 ve yukarı Arapların Kısa Vade 6 yarışı; 1500 metrede yapılacak. Dişilere mahsus koşuda; 10 kısrak birincilik mücadelesi verecek.
İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Şablonlarımızın olmazsa olmazı; HİLALEDA'nın uyumlu binicisiyle potolama zamanı geldi de geçiyor. Yarışın temposunu belirlemesini beklediğimiz kısrak, başlarda numarayı alır ve aynaya kadar korur düşüncesindeyiz.

Silkelenme zamanı gelen GÜNBİKE, tabelanın abonmanı GÖKÇE HATUN, güçlü kan hattıyla ROMANOLUR ve moralli İDİLKIZ'a da birer çarpı atıp İstanbul altılısına startı verelim...

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

4 ve yukarı İngilizlerin Handikap 21 mücadelesinde; 11 safkan boy gösterecek. Uzunların etkili başarılı temsilcileri, 2000 metrede sahne alacak. Ayakları yere düz bassın. MAKARACI ÇOCUK, son startında problem yaşasa da; sonlarda yaptığı etkili ataklarla numarayı kapmayı başardı. Moralliyken de geçilmez! Deneyelim...

VOLTA, tırnağının ucunda... Winner jokeyi; Gökhan Kocakaya ile aynayı yeniden tehdit edebilir. İnatçı karakterleriyle SPARK RACER ve THE BLACK STALLION, birincilik mücadelesinden asla geri adım atmazlar. Sahada söylentisi olan LADY KARA'yı da bütçeler dahilinde değerlendirmeniz tavsiye edilir.

BUZKRALI, GÜNE NEFES ALDIRABİLİR!

Uzunda performanslar izlemeye ve bahis almaya devam edeceğiz. 4 yaşlı Arap taylarının Handikap 14 yarışında; 10 safkan 2000 metrede birincilik mücadelesi verecek. BUZKRALI'nın ilgilileri kısa inatlarından vazgeçip uzunda sahne almaya karar verdi. Bu safkan mesafe istiyor. Bizde önde koşar.

Günün sürpriz isimlerinden birisi olan BEYHAKAN'ı deyelim. Kar suyu kaçırıldı kulağımıza... Güçlü orijiniyle HASRETKÖPRÜSÜ, formda KRAL ABUZER ve TÜRKSOYLU'ya birer çarpı atalım. Aman ha ayırmayın!

WANHEDA İÇİN GÜVEN TAZELEME ZAMANI!

Geldik; İstanbul'da sığınma limanımızı açıklamaya... 3 yaşlı İngiliz taylarının Handikap 14 mücadelesi, 1300 metrede koşulacak. Son yarışında güvenimizi boşa çıkaran WANHEDA'ya güven tazelemesi için bir fırsat veriyoruz. Yarışın başlarında numarayı kapar ve kimselere vermez diyoruz. İstanbul altılısını WANHEDA üzerine kuruyoruz.

Tabela ayağı, Maiden mücadeleye ev sahipliği yapacak. 3 yaşlı İngiliz tayları, 1300 metrede boy gösterecek. 10 safkandan birisi ilk yarış zaferini tatmak için mücadele verecek. ARZANANA, THE FIRE GIRL ve DUTY BEAUTY'den birisinin kazanıp Maiden'dan çıkmasını bekliyoruz.

KAPANIŞA DİKKAT! AT YAZMAKTAN KAÇMAYIN!

Veliefendi Hipodromu'nda kapanışı Şartlı 3 yarışıyla yapacağız. Aprantilere mahsus koşuda; 4 ve yukarı İngiliz atları sahne alacak. FOLGORE, YELLOW STONE, GOLDENPASS, CERENSEL, MERSİNLİ, REGAMOUR ve GERONIMO'yu yazıp en yüksek ganyanlı ismin gelmesini bekleyelim.

16 Ocak 2020 tarihindeki İstanbul at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 5 11  2  1  3  1
 4  3  5    9  9
 1  4  6    4  5
 8  7  4      4
10  9  9      2
           3
          10

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya