SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

16 Şubat Adana altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 16.02.2021 09:55

16 Şubat 2021 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Adana'da yapılacak koşularla devam edecek. Adana at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

16 Şubat Adana altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

16 Şubat Salı günü altılı ganyan heyecanı, Adana'da yapılacak at yarışlarıyla start alacak. Yeşiloba Hipodromu'nda 7 koşulu bir program bizleri bekliyor olacak. Asist Analiz yarış ekibi olarak; banko ve bombaların yer aldığı bir Adana altılısı hazırladık. Kağıt kalem hazırsa; Yeşiloba Hipodromu'ndaki koşulara tahmin yapmaya başlayalım.

Adana'da; altılı ganyan heyecanı, 15.00'te yapılacak; Handikap 17 yarışıyla başlayacak. 4 ve yukarı İngiliz atları, 200 metrede birincilik mücadelesi verecek. Uzunların başarılı temsilcisi PİTANE, Mehmet Akyavuz idaresinde özlediği birinciliğe ulaşabilir. Kuponlarımızın olmazsa olmazı PURO, moralli PERICLES ile formda STORM FALCON'u ayırmadan yazın. Yeri kalanlar; WISEMAN ile MY PRIDE'da da yer versin.

ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

İkinci ayakta, 4 ve yukarı Arap atları boy gösterecek. 1400 metredeki Şartlı 3 mücadelede; 14 arıkan birincilik için yarışacak. Artan nefes ve kondisyonunu birincilikle taçlandıran BİLGİNKADİR, kazanma alışkanlığını bugün de sürdürebilir. Orijinin hakkını verme zamanı gelen ŞUBARTAY, tabelanın abonmanı ASRASYAD ve SONTOŞUR şablonların vazgeçilmezi olmalı.

3 yaşlı İngiliz taylarının sahne alacağı Maiden mücadele 1900 metrede koşulacak. Dişilere mahsus koşuda; 10 kısrak totosuna beklenen birinciliği ekleyebilmek için çarpışacak. Sahadaki söylentileri ve orijinlerine bakarak; MERVE ABLA, AKŞİN, BETTY BLUE ve VENTO FORTUNA'ya yer verip içlerinden birisinin kazanmasını beklemeye koyulalım.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Adana'da sığınma limanımızı açıklamanın zamanı geldi .Çukurova Belediye Başkanlığı adına yapılacak Kısa Vade 8 yarışı, 1500 metrede koşulacak. 3 yaşlı İngiliz taylarının yer alacağı mücadelede; REGARDLESS diyoruz. Kalite safkan, etle tırnak gibi olduğu pilotu Özcan Yıldırım idaresinde numarayı yine kimselere bırakmaz. Banko!

Tabela ayağında; piste çıkacak 4 ve yukarı İngiliz atları, 1300 metrede yarışacak. Dişilere mahsus Şartlı 5 mücadelede; 8 kısrak birincilik için tınağından geleni sahada verecek. Tempo koşularının üstadı; Sadettin Boyraz idaresinde start olacak olan MINE OF FIRE, yükselen formunu birincilikle taçlandırabilir.

GÜNÜN KALESİ DÖRDÜNCÜ AYAKTA!

Yarışseverler gibi biz de öncelik verelim. Ardından moralli POETIC CHARM'a bir çarpı atalım. Safkan yeni yıla kazanarak girdi. Bir de üzerine yarış seçilerek koşturuluyor. Seriye devam edebilir. Güçlü orijiniyle FARA FERN'e de yer verip ayağı sağlama alalım...

Yeşiloba'da kapanışı; Handikap 15 yarışıyla yapacağız. 5 ve yukarı Arap atlarının 1500 metrede birincilik mücadelesi vereceği koşuda; BABADAĞINOĞLU, OVA BEYİ, ÖKTEM, YANTAR, POYRAZIM ve BEŞİREFE'yi bütçeler el verdiği ölçüde değerlendirelim.

SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ!

16 Şubat 2021 tarihindeki Adana at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 2  2  8  1  3  1
10  5  1    4  7
 5  7  3    2  8
 1  8  9      6
 7         11
 3          9

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya