SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

17 Aralık İzmir altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 17.12.2020 10:33

17 Aralık 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, İzmir'de yapılacak koşularla devam edecek. Elazığ at yarışlarına dair tahminler... Son dakika altılısı!

17 Aralık İzmir altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

17 Aralık Perşembe günü Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda başlayan altılı ganyan heyecanı, akşam seansında İzmir Şirinyer'de devam ediyor olacak. Asist Analiz yarış ekibi olarak; İzmir yarışları için iddialı bir şablon hazırladık. İzmir koşuları sürprizlere açık yarışlardır. Bol bombalı kuponumuzla nokta atışı yapmayı hedefliyoruz.

Şirinyer'de; iki altılı ganyan heyecanı yaşanacak. 18.00'de koşulacak Handikap 16 mücadelesinde; 4 ve yukarı Arap atları sahne alacak. Mesafe 1400 metre... Aprantilere mahsus koşuda ayağı biraz kalabalık tutmakta fayda var. KELEŞHAN, KAYABERT, ANANİYA, ZORMÜZEYYEN, CANIM MİRA ve TEKİNER'i ayrımsız yazarak kupon doldurmaya başlayalım.

İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

İzmir de Kocaeli gibi... Yamak mücadele ve ardından Maiden koşu... Henüz yarış kazanamamış 2 yaşlı İngiliz tayları, boy gösterecek. Maidenların gediklisi isimlerin yanında pistlerin çiçeği burnunda isimler de sahne alacak. BOUKEPHALOS, KING OF ISTANBUL, KING OVA, KING TAMER ve RÜZGAR ÇOCUK'tan birisinin kazanıp yarış hayatının ilk birinciliği elde etmesini bekliyoruz.

Zorlu İzmir akşamında tekimizi bulmakta biraz zorlandık. Tüm ekip kafa kafaya verdik. Sahadan arkadaşlarla konuştuk. OUR PRIDE'a sığındık. Son yarışını baz almayın. Safkan tam bir maraton atı. Bugün Mertcan Çelik idaresinde; aynayı açık ara önde geçer... Banko!

BANKO VE BOMBA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Dördüncü ayakta; 3 yaşlı Arap atları sahne alacak. Kısa Vade 6 yarışında; 9 tay 1400 metrede birincilik mücadelesi verecek. Ayaklarının yere düz basmasını temenni edelim... Şirinyer Hipodromu'nda ilk kez start alacak olan ONARBEY, pisti yadırgamazsa fotolar. Uzun süre sonra kuma dönüş yapan GELİBOLU KIZI ile tırnağının ucundaki BİLİRKİŞİ'yi de ekleyelim derim.

Tabela ayağı; günün ikinci Maiden koşusuna ev sahipliği yapacak. 1200 metredeki tay yarışında; ADAHAN, BY NUSRET, GRAVGOROV, KAPOĞLU ve WILD BILL'den birisinin Maiden'a veda etmesini bekliyoruz.

OUR PRIDE, TIRNAĞININ UCUNDA!

Şirinyer Hipodromu'nda final ayağı 3 ve yukarı İngiliz atlarının Şartlı 3 mücadelesine sahne olacak. 14 kısrağın vereceği birincilik mücadelesinde; SERPİNTİ, DENİZYILDIZI, BANES, GIALLO RAGAZZA ve BELLA BRAVA'yı yazıp şans verdiğimizi isimlerden birisinin gelmesini beklemeye koyulalım...

17 Aralık 2020 tarihine; Şirinyer Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

İzmir ikinci altılı tahminleri...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 2  1  3  1  1 10
 1  5    6  2  5
 6  6    5  4  4
 5  7      5 12
 8 10     10  7
 3          8

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya