SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

17 Aralık Kocaeli altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 17.12.2020 09:50

17 Aralık 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Kocaeli'nde yapılacak koşularla start alacak. Kocaeli at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

17 Aralık Kocaeli altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

17 Aralık Perşembe günü altılı ganyan heyecanı; Kocaeli ve İzmir'de yapılacak yarışlarla doruk noktasına ulaşacak. Şu sıralar altılılarımız; beşte kalsa da şeytanın bacağını kıracağımız günü iple çekiyoruz. Ekip olarak iyi hazırlandık; neden bugün olmasın? Gündüz seansı; Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda yapılacak koşularla start alıyor olacak.

14.30'da koşulacak Şartlı 3 mücadeleyle Kocaeli'nde altılı ganyan heyecano başlamış olacak. 3 ve yukarı İngiliz atlarının boy göstereceği yarışta; aprantiler at binecek. ROCKABYE, BEYZADEM, ZEMANİ, TİNEMİS, SUGAR MAN ve IRON FOOT'u ayrımsız yazarak güne başlayalım. Sonuçta Yamak mücadele... Çoğu safkan ve binici ilk kez birlikte sahne alacak.

KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

İlk yarış ne kadar kestirilemezse; ikincisi de bir o kadar zorlu... Maiden yarıştayız. 3 yaşlı Arap tayları, 1200 metrede piste çıkacak.

Kazanmak nedir henüz bilmeyen safkanın mücadelesine; HAŞİM OĞLU ile başlayalım. Safkan yarış kazanacak kıvamda... Bugün Tolga Yıldız idaresinde bir beyaz bayrak-ayna koşuyla Maiden'a veda edebilir. Favorimizin kötü koşması durumunda; DELİ DİVANE, HAYALEDEN, YAĞIZ ABİ ve ÖMERŞAH'tan birisi numarayı kapabilir.

BANKO VE BOMBA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Üçüncü ayak; 3 ve yukarı İngilizlerin Handikap 21 yarışına ev sahipliği yapacak. 2000 metrede boy gösterecek kalite safkanların mücadelesine BABAYEGA'yı yazarak başlayalım derim. Safkan tırnağının ucunda... Uyumlu binicisiyle bugün aynayı kimselere bırakmaz diyoruz. Alternatif tek arayanlar; BABAYEGA'yı kuponlara yazabilir. Riskli görenlere sigorta niyetine; BABAROS ile TLOS'u eklemesini öneririz.

Kocaeli'de sıra geldi; sığınma limanımızı açıklamaya geldi. 3 yaşlı Arapların Şartlı 5 mücadelesi; 1400 metrede koşulacak. İstanbul ve Bursa'nın ardından başka bir şehirde ilk kez koşacak olsa da; BYE BYE LULLABY'in kazanmasını bekliyoruz. Kalite safkan, sert binicisi Ali Kaçmaz idaresinde Kartepe'de sığınma limanımız oldu. Banko!

BYE BYE LULLABY; SIĞINMA LİMANIMIZ!

Tabela ayağına geldik. Günün ikinci Maiden yarışı kapanıştan hemen önce koşulacak. Sahadan söylentisi olan ÖZGÜRKAFKAS, ABONE, PRINCESS ICE ile TÜRKSOYLU'dan birisinin kazanmasını bekliyoruz. Güvendiğiniz başka isimler de varsa yazmanızı öneririz...

Kocaeli'de kapanışı; 4 ve yukarı Arap atlarının Handikap 17 mücadelesiyle yapacağız. Kartepe Hipodromu'nda uzun mesafeyle güne başladık finali de aynı şekilde yapacağız. Çok sayıda formda ismin katılacağı yarışta; BABAMEDET, İZTAN, UZUN BEY, FRENKLİ ATEŞİ, AŞIKBEY ve UÇANBİLGİN'i şanslı görüyoruz.

17 Aralık 2020 tarihinde Kartepe Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 1  3  3  8  8  2
 8  2  7    1 10
 2 11  2   10  6
 5  9      9  9
 4  7        1
 9          7

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya