SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

17 Haziran İstanbul Veliefendi at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 17.06.2020 12:02

Ülkemizde; at yarışı heyecanı, İstanbul ve Elazığ'daki koşularla devam ederken Veliefendi Hipodromu'na dair son dakika tahminleri ve analizleriyle karşınızdayız.

17 Haziran İstanbul Veliefendi at yarışı tahminleri

Artık kalabalık koşulu programlara alıştık. Ancak İstanbul Veliefendi'de harika bir program var. Çim koşuları nefesleri kesecek. Bir an olsun ekran başından ayrılmayın derim. İkinci altılıya göre hazırlığımızı yaptık. İnşallah günü kazançlı kılarız. İkinci altılı; saatler 15.30 gösterdiğinde start alacak. Handikap 15 mücadelesinde; 14 başarılı kısrak sahne alacak...

İstanbul'da yarış hayatına başlayan SNOW GIRL, kazanarak başladığı koşu yaşamına zaferle devam edebilir.

İSTANBUL HAVASI HEVA'YA HEP İYİ GELİR

Sevdiği pist ve mesafede VAYA BIEN, kazanmaya alışkın olduğu İstanbul'a dönüş yapan HEVA; ekonomik kuponlar için yeterli olur görüşündeyim. Geniş oynayanlar; sprinter yapısıyla SHAURI, deplasmandan gelen SACRED ZENYETTA ve CELALİYE'ye de birer çarpı atsın derim.

Çim yarışlar başlıyor, arkanıza yaslanın... Bütçeler dahilinde yapacağımız kuponlarla keyfi; kazanca dönüştürmeye çalışalım... Bülent Koçak Koşusu'nda 20 kısrak sahne alacak. Ben bu ayağı kalabalık tutmanızı önemle tavsiye ederim. GURBET ATEŞİ oldukça formda... Oldukça hazır gördüm idmanlarda. İlk sıradan yazalım derim.

VELİEFENDİ'DE BÖYLE BOMBANIN 'EŞİYOK'

GÖKÇE HATUN maşallah dedirten formuyla yarış sevelerin en çok tercih ettiği isim olmuş. İlgilileri Ahmet Çelik yerine bu koşuda Halis Karataş'ı tercih etmiş. Sihirbaz da seriyi devam ettirebilir. Yarışın iki favorisinin ardından bombasını da vereyim de ara kaynamasın... Takip atım; EŞİYOK... Bu taya bugün dikkat edin. Startta bir aksilik yaşamazsa; bugün bombayı patlatabilir.

Yarış hayatına iyi bir giriş yapan PRENSES MONTANA, eski koşularından birisini izletebilir bugün bizlere. İyi durumdaki NAZARNAZ, sert binicisiyle GİZEMNAZ ve ALAŞAH'a birer çarpı atalım bakalım.

FINESSE BİR YANA DÜNYA BİR YANA...

Günün yüksek ikramiyeli koşularından birisine geldi sıra. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı adına koşulacak yarışta; 8 mükemmel safkan boy gösterecek.

Yarış severler LONG RUNNER demiş... Ancak ben FINESSE diyorum. FINESSE bir yana dünya bir yana... Son yarışta geçtiği rakibinden rövanşı mutlaka alacaktır. Ben ekonomik kuponumda; FINESSE'i tek yazacağım. Genişimde; takip atım SCOUTLEO ile favori LONG RUNNER da olacak.

TEK TERİCİHİMİZ FLASHING GIRL!

İstanbul'da çok güzel bir geçireceğiz. İkinci altılının dördüncü ayağında FLASHING GIRL'ü tek atalım. ŞEKER HANIM mı FLASHING GIRL mü diye kararsız kalsam da; çoğunluğa uyup ben de Hışman Çizik ile start alacak safkandan yana tek hakkımı kullandım. Bankom FLASHING GIRL.

Tabela ayağındayız. Günün en yüksek ikramiyeli yarışı; 23 Nisan Koşusu'ndayız. Son iki yarışında yakın ara geçilen BATMANASLANI, şeytanın bacağını kırabilir. Süratli stiliyle DENİZİM ve eküri destekli KARAMUSTAFA'yı yazıp kapanışı yapalım.

İstanbul Veliefendi'de kapanışı tay koşusuyla yapacağız. Orijin ve idman performanslarına bakarak; BATMAN FIRTINASI, MİRO, GİRAYHAN, BÖRÜTİGİN, BARBARELLA MIA'yı öneririm. Bol şans... 

İkinci altılı

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 7  7  2  4  1  1
11  1  7    2  7
 3 20  3    4  5
 8 12        2
 2 11       10
 6  6        
   2        

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya