SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

18 Aralık Bursa altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 18.12.2020 07:43

18 Aralık 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Bursa'da yapılacak koşularla start alacak. Bursa at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

18 Aralık Bursa altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

18 Aralık Cuma günü altılı ganyan heyecanı; Bursa'da yapılacak koşularla start alıyor olacak. Sahadan gelen bilgiler doğrultusunda; Asist Analiz yarış ekibi olarak yine iddialı bir şablon hazırladık. Bursa Osmangazi Hipodromu'nda nokta atışı yapmak için buradayız. Biz bu işte ustayız...

Gelelim analizlemeye... Bursa'da yarış heyecanı; 14.30'da koşulacak Handikap 16 mücadelesiyle start alıyor olacak. 4 ve yukarı Arap atları; 2000 metrede boy gösterecek. Pistlerin başarılı temsilcilerinin mücadele edeceği koşuda; HIZLI ASİYE'ye çarpı atarak başlayalım. Safkan kondisyon yönünden çok iyi durumda... Aynanın ilk adayı; HIZLI ASİYE'dir.

BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Son yarışını kazanıp kötü gidişe dur diyen MANİDAR, seriye bağlayabilir. Bir iyi bir kötü koşan KIVRAKTAY, startta oyalanmazsa totosuna bir birincilik daha ekleyebilir. Yeriniz kaldıysa; KUĞU GÜZELİ, CALİBE TAY ve CESURAYAK'ı da yazıp Bursa'ya başlangıcı yapalım...

Altılıların olmazsa olmazı; Maiden koşular. Kapalı kutu yarışlar... Biz üç isimle geçtik ancak sizin güvendiğiniz isimleri bütçeniz dahilinde eklemenizi tavsiye ederiz. Formda SÜMER HAN, ekürisinin de desteğini alarak Maiden'a vedasını gerçekleştirebilir. Maidenların gediklisi CAMUZDEVRANI ile KARATREN'i de eklemenizi tavsiye ederiz...

BANKO VE BOMBA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

3 ve yukarı İngilizlerin Handikap 15 yarışı; 2000 metrede koşulacak. Eray Ağabeyimizin üzerine titrediği HELLBENT ile ayağı doldurmaya başlayalım. Safkan iyi durumda. Son yarışında tabela dışında kalsa da bugün finişi ilk sırada geçerse kimseler şaşırmasın... Bomboş kilosuyla ALEXANDRAPOLI, güçlü orijiniyle GALYALILAR, son yarışında startta oyalanan BAŞ BELA ile FAITHFUL WOLF'a da şans verelim.

Geldik Bursa'da güne nefes aldırmaya... 3 ve yukarı İngilizlerin Kısa Vade 7 yarışında; 8 safkan birincilik mücadelesi verecek. Mesafe 1800... Bursa şablonumuzu BAYDÖKER üzerine inşa ettik. Safkan tanıdığımız bildiğimiz bir isim. Eray Ağabey ile de konuştuk. Geçilmeyiz dedi. Sözü bizim için senettir. BAYDÖKER; banko! GRAY TAIL; KOŞMAZ!

OSMANGAZİ'DE TEKİMİZ; BAYDÖKER...

Tabela ayağı; Maiden koşuya ev sahipliği yapacak. Sahadan gelen bilgileri baz alarak bu ayağa at yazdık. Orijinleri itibarıyla; GÜRDORU, İZMİRDAĞLARI, GAFFARBEY ve DORUKURT'u yazıp içlerinden birisinin gelmesini bekleyelim.

Yaza yaza geldik kapanışa... Burada da çarpı atmaya devam edeceğiz. Final ayağı; sürat koşusuna ev sahipliği yapacak. 4 ve yukarı Arapların Şartlı 3 mücadelesinde; 14 kısrak boy gösterecek. HOPA ŞAHI, ELLİBEŞ, HANIM HANIM, BANKIZ, DALBASTI ve ALESTA'dan birisi fotolayabilir.

18 Aralık 2020 tarihinde Osmangazi Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 3  9  1  2  5  2
 2  3  9    6  1
 5  6  5    4  6
 9    2    2 13
 6    3      5
 8          3

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya